مشکل انتخاب متغیر در محصولات متغیر

alimas

تازه وارد
سلام
دو روزه که محصولات متغیرم رو تغییر میدم، متغیر دوم رو انتخاب نمیکنه و میره تو حالت انتخاب دستی توسط کاربر، نمیدونم مشکل از کجاست ولی هر قدر هم تو قسمت ادمین تغییر میدم بعد از بروزرسانی باز هم میبینم همون حالت بدون انتخاب شده.

مثل این محصول:
https://homedish.ir/product/hdp-1503/

You must be registered for see images attach

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام

در صورت امکان همه افزونه هاتون بجز ووکامرس و ووکامرس فارسی رو غیر فعال کنید و تست کنید.

در صورتی که مشکل حل شد یکی یکی افزونه هایی که غیر فعال کردید رو فعال و تست کنید تا بفهمید کدام افزونه تداخل ایجاد کرده است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alimas

تازه وارد
کسی در این مورد اطلاعی داره؟ خیلی موارد زیادی رو تست کردم ولی جواب نگرفتم!

alimas

تازه وارد
با ایشون هم در میون گذاشتم، میگه مشکل ارتباطی با قالب نداره!

واقعا نمیدونم دیگه چی رو باید تست کنم!

بنظرم میرسه شاید نمیتونه روی دیتابیس ذخیره و دوباره ازش کوئری بگیره به همین دلیل مشکل ایجاد شده ولی نمیدونم چطور میشه این رو متوجه شد!

alimas

تازه وارد
این رو پیدا کردم ولی تو ووکامرس فارسی چنین گزینه هایی نیست:

Problem: The option to copy the attributes values is selected, but the default values are not selected.

Solution:

- Click on the WPML > WooCommerce Multilingual - At the end of the page click on the "Troubleshooting" link - Select these options: -- Synchronize variation translations data -- Create missing variation translations -- Update variations translation relationships - Click on the "Start" button

alimas

تازه وارد
این راه حل چطور:

H

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هاستتون رو تغییر ندادید؟ سرورتون تغییری لحاظ نکرده؟

alimas

تازه وارد
نمیدونم مشکل از کجا بود ولی در نهایت متوجه شدم که نامک باعث این ایراد شده، فارسی بود، الان انگلیسی شد البته مشکلات جانبی زیادی پیش آورد ولی در نهایت تا حدودی حل شد

راه حل خوبی نبود ولی در نهایت کار رو راه انداخت

بالا