مشکل اپلود فایل در وردپرس 3.5

amir.01

تازه وارد
با سلام

وردپرس 3.5 یه مشکلی داره که بعد از یه مدت وقتی یه فایل رو اپلود می کنی میگه اپلود فایل با مشکل روبه رو شد دوباره تلاش کنید

البته 3.5 همون نسخه ( 3.6 آلفا) هست

خوب یه بار فایل ها رو ریپلیز کردم درست شد ولی هر 24 ساعت یه بار این ارور بر می گرده !

خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.
تو سایر سایت ها حتی خود پشتبانی هم نگاه کردم هیچ کس یه راه حل قطعی نداده بود

کد:
http://forum.wp-persian.com/topic/27636

کد:
http://forum.wp-persian.com/topic/27629#post-128200
ممنون میشم راهنمایی کنید

rezaei1374

تازه وارد
بخاطر قطعی های اینترنت ایرانه وسط آپلود یکدفعه پینگ نمیده اونم قطع میکنه

amir.01

تازه وارد

بخاطر قطعی های اینترنت ایرانه وسط آپلود یکدفعه پینگ نمیده اونم قطع میکنه

داداش 100 بار پشت سر هم اپلود زدم نشد تا ریپلیز کردم درست شد از این نمی تونه باشه بعدش اینترنت من تایم اوت نداره

تو این چند روزه هر بار بعد ریپلیز فایل ها درست شده ! از اینترنت نمی تونه باشه

Ehs@n

کاربر عضو
کلا این 3.5 مشکل داره تو قسمت لایبرری!

واسه خود من هم لایبرری رو تو پست ها و همینطور فایل های آپلود شده تو پست رو(فایل هایی رو که تو همون پست آپلود می کنم تا بذارم رو پست) رو نشون نمی ده و وقعا موندم چه کنم!

HamedR

کاربر عضو
فکر کنم بهتر باشه یه بار دیگه نسخه جدید رو نصب کنید.

اگه بازم جواب نداد بهتر موقتا از وردپرس 3.4.2 استفاده کنید. چون تا اون جایی که من خبر دارم نسخه 3.5آلفا برای برای گسترش دهنده ها ساخته شد. و دارای مشکلات زیادی هست.

amir.01

تازه وارد
فکر کنم بهتر باشه یه بار دیگه نسخه جدید رو نصب کنید.

قبلا تست کردم باز هم ارور برگشت

اگه بازم جواب نداد بهتر موقتا از وردپرس 3.4.2 استفاده کنید.

می خوام همین کارو بکنم ولی خوب کی حوصله برگشت رو داره ؟ :(

چون تا اون جایی که من خبر دارم نسخه 3.5آلفا برای برای گسترش دهنده ها ساخته شد. و دارای مشکلات زیادی هست

نه یه اشتباه نوشتاری هست اون تو خود وردپرس هم اعلام شدش نسخه نهایی هست برا توسعه دهنده گان نیست

HamedR

کاربر عضو
قبلا تست کردم باز هم ارور برگشتمی خوام همین کارو بکنم ولی خوب کی حوصله برگشت رو داره ؟ :(

نه یه اشتباه نوشتاری هست اون تو خود وردپرس هم اعلام شدش نسخه نهایی هست برا توسعه دهنده گان نیست
از وردپرس بعید بود چنین اشتباهات فاحشی انجام بده :|:|

amir.01

تازه وارد
الان یعنی سایت رو برگردونم به 3.4 ؟ مشتری اعصاب نذاشته برام :| ؟؟؟

amir.01

تازه وارد
مشکل از بخش اپلود وردپرس هست اگه اونای که از نسخه قبل و الان استفاده کردن متوجه تغییر در این بخش وردپرس شدن !

فایل ها اپلود میشن ولی نمایش داده نمی شن من که رفتم دوباره روی 3.4.2 شما هم همین کارو بکنید الگه بلد نبودید بگید تا بگم دقیقا چی کار کنید

یا حق

ltf

کاربر عضو
دوست عزیز مشکل شما ممکنه با این دو تا کار که من میگم حل شه

1)ممکنه سرعت اینترنت شما پایین باشه اگه در فیس بوک هم دقت کرده باشید شبا وقتی میخوای مطلب آپلود کنی چون شبا سرعت پایینه پس آپلود نمیشه

2)میتونی از پلاگین آپلود استفاده کنی به امید خدا که کارت درست میشه نا امید نباش :53:

amir.01

تازه وارد
1)ممکنه سرعت اینترنت شما پایین باشه اگه در فیس بوک هم دقت کرده باشید شبا وقتی میخوای مطلب آپلود کنی چون شبا سرعت پایینه پس آپلود نمیشه

نه امکانش نیست من از اینترنت 2 مگا بایتی استفاده می کنم بعد حجم فایلی که اپلود می کنم برای تست 28 کیلو بایت هست

حتی موقع اپلود پینگ گرفتم که تایم اوت نداشته باشم پس این گزینه منتفی هست

2)میتونی از پلاگین آپلود استفاده کنی به امید خدا که کارت درست میشه نا امید نباش

:53:
اگه سایت خودم بود بله همین کارو می کردم یا از روش دستی استفاده می کردم ولی خوب سایت برای مشتری طراحی شده و طبق اموزشی که قبلا باتوجه به پیشفرض های وردپرس داده شده بهشون باید سایت رو طراحی تحویل می دادم !

الان دیگه رو نسخه 3.4.2 بردم سایتشون رو مشکل حل شد.

باید مثل سایر سایت ها اسکریپت اختصاصی می نوشتم براش ..............

ایشاالله تو به روز رسانی بعدی درست میشه !

ali_pazho

تازه وارد
عزيزان اين مشكل از پلاگين هايي ميباشد كه نصب كرديد يا آنها را غير فعال كنيد يا بروز كنيد مشكل حل ميشود

دو پلاگيني كه در صورت قديمي بودن نسخه اين مشكل را ايجاد ميكند :

Contact Form 7

WP Hide Post

و ..

موفق باشيد :53:

بالا