مشکل باجیکوئری در قالب وردپرس

hhermes

تازه وارد
سلام من تصمیم داشتم ازافزونه news ticker for wordpress برای نمایش متحرک آخرین اخبار سایتم استفاده کنم ، افزونه را دانلود کردم و نصب کردم و از تابع php مورد نظر که در صفحه افزونه گفته برای جای مورد نظر از صفحه ام استفاده کردم ولی اصلا کار نمی کند و فقط آخرین اخبار را به صورت تیتر نمایش می دهد و هیچ حرکتی نمی کند .

خواستم افزونه های دیگری استفاده کنم باز هم نشد و هیچ حرکتی در صفحه ام با jquery انجام نشد .

کلا انگار جیکوئری در صفحه ام فراخوانی نمی شه تا اجرا بشه !!!!!! :-(

کسی از دوستان می تونه برای حل این مشکل راهنماییم کنه؟

یا افزونه دیگری بگید تا امتحان کنم ؟؟!

Black_Sky

کاربر عضو
احتمال اینکه جیکوئری با جیکوئری دیگری تداخل داشته باشد هست تست کنید کوئری مشابهی نباشد

hhermes

تازه وارد
احتمال اینکه جیکوئری با جیکوئری دیگری تداخل داشته باشد هست تست کنید کوئری مشابهی نباشد
سلام

من کلا از جیکوئری تو قالبم استفاده نکردم

امکان داره جیکوئری های پلاگین هایی که نصب کردم با هم تداخل داشته باشن ؟ اگر آره ، چه طور بفهمم اینو ؟

Black_Sky

کاربر عضو
با فایر باگ خطاهارو پیدا کنید و برطرف کنید

درضمن خودتون هم سورس ببینید

hhermes

تازه وارد
با فایر باگ خطاهارو پیدا کنید و برطرف کنیددرضمن خودتون هم سورس ببینید
ممنون از راهنماییتان

فایرباگ رو سرچ کردم و افزونه اش رو روی مرورگرم نصب کردم

اروری که می دهد : ReferenceError: jQuery is not defined

من تازه کار با وردپرس رو شروع کردم و نمیدونم چیکار باید کنم . لطفا بیشتر راهنمایی کنید . ممنون

hhermes

تازه وارد
بهتر که بررسی کردم ارور های زیر را هم داد !!!!

"NetworkError: 404 Not Found - "

style.css

ticker-style.css

row_alert.png

hhermes

تازه وارد
بهتر که بررسی کردم ارور های زیر را هم داد !!!!"NetworkError: 404 Not Found - "

style.css

ticker-style.css

row_alert.png

این مشکل ها رو بررسی کردم و برطرف شد ولی جیکوئری رو نتونستم کاریش کنم :-(

Black_Sky

کاربر عضو
خطا واضح هست میگه جیکوئری نیست

jQuery is not defined

پس کد جیکوئری در پوسته قرار دهید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل header.php قالبتون رو اینجا بزارید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کد زیر رو:

کد:
<?php wp_head(); ?>
قبل از پایان head در فایل header.php قرار بدید باید حل بشه

hhermes

تازه وارد
کد زیر رو:

کد:
<?php wp_head(); ?>
قبل از پایان head در فایل header.php قرار بدید باید حل بشه
دوست عزیز این ها رو میدانم . مشکل من عدم کار کردن فایل جیکوئری افزونه ای هست که گفتم . مشکل لینک css ها رو حل کردم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من گفتم فایل کامل header.php رو بزارید! نگفتم که قسمتی که مربوط به این مشکل شما میشه رو قرار بدید!...

hhermes

تازه وارد
من گفتم فایل کامل header.php رو بزارید! نگفتم که قسمتی که مربوط به این مشکل شما میشه رو قرار بدید!...
من فایل کامل هدر را قرار دادم ( یک وبسایت ساده هست ) کاری که می خوام انجام بدم ربطی اصلا به فایل هدر نداره . من می خواهم از افزونه ای که در اولین پستم نوشتم اسستفاده کنم ولی کار نمی کند و اروری که با فایرباگ گرفتم مربوط بود به عدم یافتن فایل جیکوئری این افزونه در صورتی که فایل جیکوئری در داخل فایل افزونه موجود هست ولی لود نمیشه . در این مورد لطفا کمکم کنید و راهنمایی کنید چکاری باید انجام بدم یا اگر افزونه دیگری مانند اون سراغ دارید بهم معرفی کنید .

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
wp head فایل های مربوط به افزونه ها رو نمایش میده (جاوا یا CSS...) و حتما باید این تابع وجود داشته باشه

hhermes

تازه وارد
wp head فایل های مربوط به افزونه ها رو نمایش میده (جاوا یا CSS...) و حتما باید این تابع وجود داشته باشه
سلام

ممنون از راهنمایی هایتان

مشکل از همان چیزی گه گفتید بود. حالا افزونه ای به جز چیزی که من نام بردم میشناسید برای نمایش آخرین اخبار به صورت متحرک ؟

بالا