مشکل باز نشدن سایت

farslogo

Banned
سلام.

من چند روزه که هاست رایگان گرفتم و دیشب روش وردپرس نصب کردم ولی الان باز نمیشه این ارور رو میده (

[h=1]خطا در برقراری ارتباط با پایگاه*داده )[/h]حالا باید چیکار کنم چون تا یک موقع درسته و بعد خراب میشه لطفا توضیحات کامل رو بدید.

هاست هم رایگان است

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام.من چند روزه که هاست رایگان گرفتم و دیشب روش وردپرس نصب کردم ولی الان باز نمیشه این ارور رو میده (

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه*داده )

حالا باید چیکار کنم چون تا یک موقع درسته و بعد خراب میشه لطفا توضیحات کامل رو بدید.

هاست هم رایگان است

اینکه میگی یک موقع درسته و بعد خراب میشه، خب هاست رایگانه دیگه! از یه هاست دیگه استفاده کن

saeedlost007

تازه وارد
دوست عزيز شما ميخواي سايت داشته باشي چرا خرج نميكني با يك مبلغ خيلي كم هم ميتوني سايت داشته باشي واسه خودت

بعدشم اگه خيلي علاقه داري تو وبلاگ كار كني به ميهن بلاگ يا رزبلاگ مراجعه كن اگرم دنبال يه هاست رايگان خوب هستي

فقط ميتونم گيگفا رو توصيه كنم چون بهتر از يقيه هست

اينم بگم كه دوست عزيز هاست رايگان وبلاگ به هيچ دردي نميخوره هر چي زحمت ميكشي واسه خودت نميكشي واسه اون كسي كه امكانات رايگان داده زحمت ميكشي اميدوارم كمكت خوبي كرده باشم

javad1000

تازه وارد
سلام دوست عزیز این مشکل از هاست نیست از قابت هست منم قبلم این مشکلو داشتم شما این کاری میگم انجام بدید اول اینکه وردپرس را پاک کنی و یک بار دیگه نصب و قالب و هم یک بار دیگه نصب کنید سوالی داشتین در خدمتم

cniran

کاربر عضو
[h=1]خطا در برقراری ارتباط با پایگاه*داده ؟؟ از قالبه؟![/h]دوست عزیز فایل wp-config رو بررسی کن ببین اطلاعات دیتابیس رو داخلش صحیح وارد کردی؟ شاید هم پرمیشن رو روی بدترین شکل تنظیم کردی. بزار روی 644 ببین درست میشه.اگر نشد یه دیتابیس دیگه بساز اطلاعات جدید رو وارد کن ببین میشه.

بالا