مشکل با اسکریپت File Hosting Script v3.11

mahan3

تازه وارد
سلام یه جستجو زدم چیزی نبود سوا کردم

من اسکریپت File Hosting نسخه 3.11 رو کامل ترجمه کردم و می تونید در آدرس زیر ببنید (البته هنوز راست چین نکردم و قراره که قالبش رو هم یکم تغییر بدم)

ولی یه مشکلی که باهاش دارم اونم محدود بودن حداکثر حجمش به 2 مگ هست و داخل ادمین ارور میده که به خاطر فایل php.ini هست ولی من هم مال روت خود اسکریپت رو چک کردم و هم برای php.ini اصلی هاستم رو ولی تو هیچ کدوم محدود نشده بود و حتی تو خود php.ini روت اسکریپت تا 500 مگ قرار داده شده بود حداکثر اپلود

من قصد دارم که این رو رایگان انتشار بدم فارسی این نسخه رو ولی اول باید بتونم این مشکل رو حل کنم

ممنون میشم دوستان یه کمکی بدن

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از سمت سرور شاید محدودیت اعمال شده...

mahan3

تازه وارد
از سمت سرور شاید محدودیت اعمال شده...
من با سرور امروز در این باره صحبت کردم ولی محدودیتی از طرف اون ها گفتن لحاظ نشده و گفتن که اسکریپت دارای اشکال هست.

من شاید صد بار سورس های اسکریپت رو چک کردم مشکلی از این بابت در اسکریپت ندیدم و به همین خاطر. دست به دامن شما اساتید که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید شدم

راستی یه چیزی هم در مورد همین نسخه همین اسکریپت که در سایت قرار دادید هست که لازمه بگم که اون بانک داده موجود داخل بسته برای ایمپورت کردن شما مشکل داره و جدول پلاگینش دارای نقص هست و ایمپورت نمیشه من جدول رو ترمیم کردم و قابل استفاده کردمش

m.yousefikia

تازه وارد
میشه این اس کیو ال رو در اختیار بنده قرار بدید.واقعا خسته شدم از این اسکریپت! :(

mahdiali35

کاربر عضو
میشه این اس کیو ال رو در اختیار بنده قرار بدید.واقعا خسته شدم از این اسکریپت! :(
دوست عزیز تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید و مشکلات خودتون رو در تاپیک های جداگانه مطرح کنید

دقیقا منظورتون از فایل sql چی هست ؟فایل مربوط به نصب این اسکریپت ؟

بالا