مشکل با اسکریپت vivvo پس از نصب

sorena6680

تازه وارد
من قبلا اسکریپتو 4.0.3 vivvo رو بر روی یک هاست نصب کردم که مشکلی نداشت و کامل اجرا میشد. ولی الان هاست جدید گرفتم.مشکل اول این بود که اجازه دسترسی به installer رو نمیداد(با این که پرمیشنش 755بود) برای همین مجبور بود hataacess رو در این پوشه تغییر نام بدم.همه مراحل نصب به خوبی پیش میرفت و من پس از نصب پوشه installer دلت میکردم. ولی نمیدونم چرا محتویات سایت بهم میریزه و کنترل پنل نیز دچار مشکل میشه.

iranenaz

کاربر عضو
من که نفهمیدم چی شد :)

هاستتون ویندوز نیست ؟

sorena6680

تازه وارد
هاستم لینوکس

یک بار دیگه توضیح میدم

پس از اینکه فایل های این اسکریپتو به طور کامل انتقال دادم به هاستم، هنگام فراخوانی installer این پیام ظاهر میشه:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

این درحالیه که پرمیشن پوشه installer بر روی 755 تنظیمه

برای حل این مشکل، فایل hataacess رو در پوشه installer تغییر نام میدم . پس از این کار مشکل حل میشه و اسکریپت نصب میشه ولی هنگامی که میریم تو سایت اجزای سایت بهم ریخته اند و خیلی از لینکها کارنمیکنن. کنترل پنل هم ناقص نصب شده. من پیشتر این اسکرپیت رو بر روی یک هاست لینوکس دیگه به درستی نصب کردم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مربوط به تنظیمات سرور هست که اینطوری میشه. با مدیر سرور در میون بزارید

ALiReZaYa

تازه وارد
احتمالا بعضي از تنظيماتي كه واسه نصب اين سيستم لازمه در هاست قبليتون باز بوده اما در اين هاست توسط سرور بسته شده اگر با سرورتون تماس بگيرين مشكل رو حل ميكنه واستون

sorena6680

تازه وارد
من با پشتیبانی سرور هم دردمیوون گذاشتم اون مشکل فایل hatacess رو حل کردند ولی بازهم پس از نصب مشکل داره. لطف کنید راهنمایی کنید نمیدونم چیکارش کنم.

اینم بگم خواستم سایتو از سروری که روش نصب بود بر روی سرور ننوین بیارم که همه مراحل بک آپ گرفتنو انتقال انجام شد ولی جز صفحه سفید چیزی نمایش داده نمیشه هرچند به صفحه ادمین میتونم دسترسی پیدا کنم ولی یک دسترسی ناقص

sorena6680

تازه وارد
من چک کردم دیدم سرور همه امکانات مورد نیاز برای نصب اسکریپت رو داره

ولی همچنان پس از نصب مشکل داره

دیگه خسته شدم

یکی لطف کنه کمک کنه

sorena6680

تازه وارد
یکی نیست کمک کنه

یکی گفت احتمالا از اشکال در CSS یا Template هست ولی نمیدونم چطور درستش کنم

ALiReZaYa

تازه وارد
ببين عزيز وقتي ميگي قبلا رو يه هاست نصب كردم مشكلي نداشت اما حالا رو يه هاست ديگه نصب كردم مشكل داره پس مشكل از هاست هستش ديگه

بالا