مشکل با افزودن حلقه در افزونه ووکامرس پارسی

mahmood.hojabri

تازه وارد
با سلام. لطفا راهنمایی کنید. من قبلا چند حلقه به افزونه ووکامرس پارسی اضاف کردم، حالا هیچ حلقه ای نیست و وقتی حلقه اضاف میکنم پیام میده که با موفقیت افزوده شد ولی باز هم چیزی نیست. با چند پوسته هم تست کردم، نشد. افزونه ووکامرس پارسی و ووکامرس رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم نشد لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

miladjef

کاربر عضو
با سلام. لطفا راهنمایی کنید. من قبلا چند حلقه به افزونه ووکامرس پارسی اضاف کردم، حالا هیچ حلقه ای نیست و وقتی حلقه اضاف میکنم پیام میده که با موفقیت افزوده شد ولی باز هم چیزی نیست. با چند پوسته هم تست کردم، نشد. افزونه ووکامرس پارسی و ووکامرس رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم نشد لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
شما مطمئن هستی که اون کلمه که دنبالش هستی توی ترجمه ووکامرس وجود داره(دقت کنید باید اون کلمه تو ترجمه ی خود افزونه ووکامرس باشه نه تو  ترجمه ی قالب)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان

برید بررسی کنید درون دیتابیس تون یک جدول با پسوند woocommerce_ir وجود داره یا خیر؟

mahmood.hojabri

تازه وارد
سلام. حتی فیلدهایی که قبلا اضاف کرده بودم هم هست ولی جدیدها که اضاف کردم فقط نوشته text1,text2

الان هم توی قسمت ویرایش حلقه هیچ چیز نشون داده نمیشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا یک افزونه ی دیگه باعث تداخل شده... افزونه ها رو یک به یک غیر فعال کنید و تست بگیرید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
پشنهاد من حذف کامل بسته فارسی ساز و حذف جداول اون از طریق phpmyadmin و نصب مجدد اون هست .

بالا