مشکل با افزونه payline

aquaquest

تازه وارد
با سلام

امروز مسئول هاستینگم سرور سایتو عوض کرده، از وقتی آی پی ها ست شده با افزونه پی لاین و چند تا افزونه دیگه مشکل پیدا کردم؛ وقتی پی لاین فعاله این ارورها را میده:

کد:
[FONT=tahoma]Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home4/rasoul/public_html/wp-content/plugins/payline-woocommerce/index.php on line 115[/FONT]

[FONT=tahoma]Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home4/rasoul/public_html/wp-content/plugins/payline-woocommerce/index.php on line 124[/FONT]

[FONT=tahoma]Notice: Undefined index: msg in /home4/rasoul/public_html/wp-content/plugins/payline-woocommerce/index.php on line 18[/FONT]

[FONT=tahoma]Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home4/rasoul/public_html/wp-content/plugins/payline-woocommerce/index.php:115) in /home4/rasoul/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/classes/class-wc-session-handler.php on line 6[/FONT]
جستجو هم کردم، این تاپیک ها را دیدم:

php.ini هم ساختم ولی چیزی تغییر نکرد !!!

ورژن وردپرسم 3.7.1 هست، ورژن php سرور هم 5.3.27 .

یه بار دیگه هم آخرین نسخه افزونه را از همین سایت گرفتم و جایگزین کردم ولی اتفاقی نیفتاد.

در ضمن با افزونه جلالی و افزونه Mail Subscribe List هم به مشکل برخوردم و ارور میدن.

اگه میشه لطف کنید بگید مشکل افزونه پی لاین از چیه یا سایت من چه مشکلی داره که این افزونه ها هم کنار اون ارور میدن؟

با تشکر

freeupweb

کاربر عضو
ورژن سرورتون رو به 5.4 تغییر بدید مشکل ارور ها حل میشه

aquaquest

تازه وارد
ورژن سرورتون رو به 5.4 تغییر بدید مشکل ارور ها حل میشه
ممنون از پاسختون

مشکلات فقط از ورژن php هست و ورژنش تغییر کنه مشکل افزونه های دیگه هم حل میشه؟

آپدیتش که برای مدیر سرور کاری نداره ؟ بگم راحت عوضش می کنه؟

666regab

تازه وارد
توجه نمایید که پی لاین نسبت به آی پی حساس هست و باید گزارش تغییر آی پی در پنل پی لاینتون هم گزارش بدید تا ست بشه .

reza_101010

تازه وارد
اینا نگاه کنین

بخصوص جواب های داده شده رو:

freeupweb

کاربر عضو
بله 100% !

بحث سر ارث بری هست

چون این افزونه رو خودم نوشتم و مشکلی که به وجود اومده رو متوجه ام

ولی بر هر حال میشه رو ورژن 5.3 هم راندازی کرد !

aquaquest

تازه وارد
توجه نمایید که پی لاین نسبت به آی پی حساس هست و باید گزارش تغییر آی پی در پنل پی لاینتون هم گزارش بدید تا ست بشه .
ممنون از جوابتون، به پشتیبانیش تیکت زدم ولی گفتند به آی پی حساس نیستند.

اینا نگاه کنینبخصوص جواب های داده شده رو:

بله 100% !بحث سر ارث بری هست

چون این افزونه رو خودم نوشتم و مشکلی که به وجود اومده رو متوجه ام

ولی بر هر حال میشه رو ورژن 5.3 هم راندازی کرد !
ممنون از این جواب ها ولی راستش من از لینکی که دادید و این بحث ارث بری چیزی سر در نیاوردم، میشه بگید من الان باید چی کار کنم؟ چون شما می گید رو 5.3 هم جواب میده. البته به پشتیبانی گفتم php را آپدیت کنند ولی خب تعطیلیه و هنوز تغییری ندادن.

aquaquest

تازه وارد
سلام

مدیر سرور پاسخ داده که نسخه ی جدیدتر php با بعضی سیستم ها سازگار نیست و آپدیتش نمی کنن. میشه دوستانی که جواب دادند واضح تر بفرمایند این بحث ارث بری چیه و باید چی کار کنم که ارورها برطرف بشه؟

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم روی php 5.3 نباید مشکلی داشته باشه...

reza_101010

تازه وارد
یعنی چی با سیستم ها سازگار نیست پول گرفته وظیفش آبدیت کنه !!!! من جدا نمی فهمم سازگار نیست یعنی چی ؟؟!!!

ورژن ورژن پی اچ پی باید ارتقاء پیدا کنه همین ارور را برای مدیر هاستتون بفرستید اگر واقعا برنامه نویس باشه می فهمه

بالا