مشکل با افزونه user pro

MODARA

تازه وارد
سلام به دوستان عزیز من هاستم نامحدود نقره ای هست  از سرورپارس خریدم مشکلی که دارم وقتی افزونه رو نصب میکنم سایتم بالا نمیاد  و پشتیبانیش گفته کار ما نیست با برنامه ریز صحبت کنی من کسی رو نمیشناسم از دوستان عزیز خواهشمندم مشکل من حل کنیدد

افزونه user pro

ppppp

تازه وارد
دوست عزیز شاید تابعی که افزونه استفاده میکنه روی هاستتون فعال نیست یا افزونه شما مشکل دارد.پیشنهاد میکنم یک نسخه دیگه از افزونه رو امتحان کنید

MODARA

تازه وارد
دوست عزیز شاید تابعی که افزونه استفاده میکنه روی هاستتون فعال نیست یا افزونه شما مشکل دارد.پیشنهاد میکنم یک نسخه دیگه از افزونه رو امتحان کنید
دوست عزیز من ورژن دیگه استفاده کردم بازم نشد

alifiresoft

کاربر عضو
لینک دانلود افزونه رو که خودتون دانلود کردید قرار بدید.

miladjef

کاربر عضو
این لینک مربوط به addons یا همون افزونه وابسته هست.

میتونید برای دانلود user pro به بخش افزونه  های وردپرس انجمن مراجعه کنید

MODARA

تازه وارد
این لینک مربوط به addons یا همون افزونه وابسته هست.

میتونید برای دانلود user pro به بخش افزونه  های وردپرس انجمن مراجعه کنید
دوست عزیز مشکل من برنامه نویسی هست نه دانلودش اون شرکت بهم گفت من گفتم شاید دوستان کمکم کنن

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

وقتی جواب مربوط رو درست مطالعه نکنید جوابی که میدید نادرست میشه و دوستان از کمک به شما باز می مونند من خودم بر روی هاست همین شرکت برای یکی از دوستان ورژن یوزر پرو فعال کردم و به راحتی داره کار می کنه پس شما بهتره اول به جای سفت روی حرفت وایسادن بری افزونه رو دانلود کنی {خود افزونه رو نه وابسته هاش رو} .

بعد بیای بگی مشکل برنامه نویسی داره؟ شما فرق add one رو با خود افزونه اصلی میدونی ؟یوزر پرو چندین افزونه وابسته داره تو همین انجمن هم قرار دادیم .

موفق باشی

MODARA

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

وقتی جواب مربوط رو درست مطالعه نکنید جوابی که میدید نادرست میشه و دوستان از کمک به شما باز می مونند من خودم بر روی هاست همین شرکت برای یکی از دوستان ورژن یوزر پرو فعال کردم و به راحتی داره کار می کنه پس شما بهتره اول به جای سفت روی حرفت وایسادن بری افزونه رو دانلود کنی {خود افزونه رو نه وابسته هاش رو} .

بعد بیای بگی مشکل برنامه نویسی داره؟ شما فرق add one رو با خود افزونه اصلی میدونی ؟یوزر پرو چندین افزونه وابسته داره تو همین انجمن هم قرار دادیم .

موفق باشی
من نمی دونم شما درست میگید اگه زحمتی نیست لینک افزونه های وابسته رو بهم بدین

miladjef

کاربر عضو
اینم لینک تاپیکش

از مدیران می خوام که این تاپیک رو به شاخه درستش منتقل کنند.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما یعنی افزونه اصلی  رو نصب کردی دیگه ؟

یه سوال دیگه شما وقتی داشتی این بسته رو آپلود میکردی هر 4 افزونه رو جدا جدا نصب کردی یا نه همینجوری بارگذاری کردی؟

این 4 افزونه  که شما قرار دادی همشون فاسد شدن یعنی تاریخ تولیدشون با زمان مصرفشون نمیخوره

شما کدوم یکی از این 3 افزونه ها رو می خوای اسمشون رو بگو برات قرار بدم یکی رو قبلا قرار دادم

1.1userpro-vk

userpro-bookmarks1.1

privmessuserpro21

Media Managing Add-on for UserPro v1.2

موجودی ما

Media Manager v2.2

User Bookmarks v2.0

Private Messages v3.4 افزونه های وردپرس - تایپک قرار گیری افزونه های پرمیوم -  موجود هستش

ههمون گزینه vk هستش Social Wall Addon v2.2

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MODARA

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

شما یعنی افزونه اصلی  رو نصب کردی دیگه ؟

یه سوال دیگه شما وقتی داشتی این بسته رو آپلود میکردی هر 4 افزونه رو جدا جدا نصب کردی یا نه همینجوری بارگذاری کردی؟

این 4 افزونه  که شما قرار دادی همشون فاسد شدن یعنی تاریخ تولیدشون با زمان مصرفشون نمیخوره

شما کدوم یکی از این 3 افزونه ها رو می خوای اسمشون رو بگو برات قرار بدم یکی رو قبلا قرار دادم

1.1userpro-vk

userpro-bookmarks1.1

privmessuserpro21

Media Managing Add-on for UserPro v1.2

موجودی ما

Media Manager v2.2

User Bookmarks v2.0

Private Messages v3.4 افزونه های وردپرس - تایپک قرار گیری افزونه های پرمیوم -  موجود هستش

ههمون گزینه vk هستش Social Wall Addon v2.2

موفق باشید
منون کمکم می کنید والا من فقط خود افزونه 1.1userpro-vk می خوام که بشه کار بر ها ثبت نام کنند

MODARA

تازه وارد
جاویدان گفت:
با سلام

دوست عزیز

این افزونه ها بدون نصب افزونه اصلی UserPro v2.47 به هیچ دردی نمی خورن شما اگر این افزونه رو نصب کردید این افزونه ها فقط برای کمک به افزونه اصلی هستند.

آیا شما افزونه اصلی رو  نصب کردید؟

در صورتی که پاسخ شما مثبت است اعلام بفرمایید تا کمک کنیم

موفق باشید
نه الان دوست عزیز تستش میکنم خبر میدم

MODARA

تازه وارد
دوست عزیز افزونه اصلی رو نصب کردم ولی دومی فایل کمکی نصب نشد گزینه فعال زدم فعال نمیشه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این افزونه ها بدون نصب افزونه اصلی UserPro v2.47 به هیچ دردی نمی خورن شما اگر این افزونه رو نصب کردید این افزونه ها فقط برای کمک به افزونه اصلی هستند.

آیا شما افزونه اصلی رو  نصب کردید؟

در صورتی که پاسخ شما مثبت است اعلام بفرمایید تا کمک کنیم

موفق باشید

MODARA

تازه وارد
من به نتیجه نرسیدم دوستان عزیز افزونه برای ثبت نام کاربر ها غیرز uoser pro  نیست معرفی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وقتی صفحه سفید میشه. قابلیت wp debug رو از توی wp-config.php فعال کن... نتیجه خطایی که میده رو اینجا بزار... تداخل بین افزونه ها احتمالا وجود داره

بالا