مشکل با افزونه user pro

MODARA

تازه وارد
وقتی صفحه سفید میشه. قابلیت wp debug رو از توی wp-config.php فعال کن... نتیجه خطایی که میده رو اینجا بزار... تداخل بین افزونه ها احتمالا وجود داره
منون میشم دقیق تر توضیح بدین چجوری اینکار انجام بدم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این فایل رو در جایی که گفته شده در روت هاست قرار داره در داخلش قرار بدید

define( 'WP_DEBUG', true );بالای

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */ارور های پیش اومده رو در صفحه مدیریت بهتون نشون میده

موفق باشید

MODARA

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

این فایل رو در جایی که گفته شده در روت هاست قرار داره در داخلش قرار بدید

define( 'WP_DEBUG', true );بالای

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */ارور های پیش اومده رو در صفحه مدیریت بهتون نشون میده

موفق باشید
دوست عزیزمن کاری که گفتین انجام دادم اروری نداد مثل قبل سایتم دیر میاد بالا  راه دیگه به فکرتون نمیرسه مشکل حل کنیم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما نیاز به داشتن افزونه ای داشتید که محیط کاربری بهتون ارئه کنه وقتی شما یوزر پرو رو نصب کردی این جریان باید درست شده باشه آیا شما نیاز به چیز اضافه تری داری یا فقط یه محیط غیر از دسترسی وردپرس برای کاربران یا خریدارن می خواهید

اگر برای دسترسی ساده و راحت می خواید کافیه در صفحه اصلی فقط از دسترس ووکامرس استفاده کنید .

یوزر پرو هم باید به صورت شورت کد در یک برگه قرار بگیره و به کاربران از اون دسترس بدید هر چند وقتی فعال بشه خودش رو دسترس های دیگه با ریدایرکت و کارهای دیگه تاثیر میذاره

ضمنا آدرس سایت رو حتما قرار بدید تا ببینیم ضمنا کارهایی رو که انجام دادید هم بنویسید

در صورت ادامه مشکل دسترس سرور و وردپرس رو برام پ خ کنید.

موفق باشید

erfkmd

کاربر عضو
سلام منم از هاست سرور پارس استفاده میکنم و همچنین از افزونه یوزر پرو
هیچ مشکلی ندارم
لیست پلاگین هاتون رو بدین لطفا
و همچنین قالب و ورژن وردپرستون
در ضمن
در قسمت بروزرسانی راه اندازی مجدد وردپرس رو امتحان کنید و یک ورژن سالم یوزر پرو رو دانلود و امتحان کنید

MODARA

تازه وارد
سلام منم از هاست سرور پارس استفاده میکنم و همچنین از افزونه یوزر پرو

هیچ مشکلی ندارم

لیست پلاگین هاتون رو بدین لطفا

و همچنین قالب و ورژن وردپرستون

در ضمن

در قسمت بروزرسانی راه اندازی مجدد وردپرس رو امتحان کنید و یک ورژن سالم یوزر پرو رو دانلود و امتحان کنید
سلام دوست عزیز شما از سرور پارس استفاده میکنید ازهاست لینوکس یا لینوکس حرفهای استفاده میکنید در ضمن من این افزونه رو روی هاست ها دیگه تست کردم مشکلی نیست  اگه راه بهتری داری منون میشم بگید

miladjef

کاربر عضو
سلام دوست عزیز شما از سرور پارس استفاده میکنید ازهاست لینوکس یا لینوکس حرفهای استفاده میکنید در ضمن من این افزونه رو روی هاست ها دیگه تست کردم مشکلی نیست  اگه راه بهتری داری منون میشم بگید
مناز سرور ژارس استفاده می کنم و از هاست های لینوکس ژلان طلایی و همچنین لیتوکس حفه ای استفاده می کنم و بعد از بار نا کردن افزونه توی یکی از هاستم هام تستش میکنم.و مشکلی برام ژیش نیومده.شما از آخرین نسخه دارین استفاده می کنید؟

MODARA

تازه وارد
مناز سرور ژارس استفاده می کنم و از هاست های لینوکس ژلان طلایی و همچنین لیتوکس حفه ای استفاده می کنم و بعد از بار نا کردن افزونه توی یکی از هاستم هام تستش میکنم.و مشکلی برام ژیش نیومده.شما از آخرین نسخه دارین استفاده می کنید؟
من از این 2.26 ورژن استفاده میکنم شما راحل جدیدی دارین ببینید دوستان تمام راحل هایی که دوستان شما گفتن من انجام دادم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم

erfkmd

کاربر عضو
منم روی دوتا از سرویس ها یوزر پرو دارم

لیست پلاگین هاتون رو لطف کنید و راه اندازی مجدد کنید و نتیجه رو بگید

در ضمن آخرین ورژن یوزر پرو رو از وب سایت wplocker دریافت کنید و امتحان کنید

MODARA

تازه وارد
منم روی دوتا از سرویس ها یوزر پرو دارم

لیست پلاگین هاتون رو لطف کنید و راه اندازی مجدد کنید و نتیجه رو بگید

در ضمن آخرین ورژن یوزر پرو رو از وب سایت wplocker دریافت کنید و امتحان کنید
دوست عزیز همه این کارا رو کردم فایده نداشت منون از شما

MODARA

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

شما نیاز به داشتن افزونه ای داشتید که محیط کاربری بهتون ارئه کنه وقتی شما یوزر پرو رو نصب کردی این جریان باید درست شده باشه آیا شما نیاز به چیز اضافه تری داری یا فقط یه محیط غیر از دسترسی وردپرس برای کاربران یا خریدارن می خواهید

اگر برای دسترسی ساده و راحت می خواید کافیه در صفحه اصلی فقط از دسترس ووکامرس استفاده کنید .

یوزر پرو هم باید به صورت شورت کد در یک برگه قرار بگیره و به کاربران از اون دسترس بدید هر چند وقتی فعال بشه خودش رو دسترس های دیگه با ریدایرکت و کارهای دیگه تاثیر میذاره

ضمنا آدرس سایت رو حتما قرار بدید تا ببینیم ضمنا کارهایی رو که انجام دادید هم بنویسید

در صورت ادامه مشکل دسترس سرور و وردپرس رو برام پ خ کنید.

موفق باشید
دوست عزیز دسترسی رو براتون فرستادم

ali-kzr

تازه وارد
سلام 
اقا من افزونه رو نصب کردم ولی لایسنسش رو نمیدونم چجوری باید بزنم(چی رو بزنم)
راهی هست که بشه این افزونه رو به طور کامل فارسی کرد؟
بعد اینکه چرا اینجا اینجوریه (بهم ریختس) 👇⬇️
You must be registered for see images attach

بالا