مشکل با افزونه WooCommerce Iran Post Shipping

msayber

تازه وارد
سلام وقت بخیر 

از زمانی که وردپرس ، ووکامرس و ووکامرس فارسی بروز شده افزونه WooCommerce Iran Post Shipping با مشکل رو به رو شده !!! و ارور های زیر رو میده لطفا راهنمایی کنید . 

Warning: Declaration of WC_Shipping_Iran_Sefareshi::calculate_shipping($package) should be compatible with WC_Shipping_Method::calculate_shipping($package = Array) in /home/firooze2/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-iran-post-shipping/includes/sefareshi.php on line 7Warning: Declaration of WC_Shipping_Iran_Pishtaz::calculate_shipping($package) should be compatible with WC_Shipping_Method::calculate_shipping($package = Array) in /home/firooze2/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-iran-post-shipping/includes/pishtaz.php on line 7

zerafat.ir

تازه وارد
متاسفانه افزونه های مربوط به محاسبه تعرفه پستی ایران مشکل زیاد داره و من خودم تا حالا افزونه این در این خصوص ندیدم که بدون مشکل کار کنه.

اگه کسی از آب گذشته و سالمش رو داره اگه لطف کنه معرفی کنه ممنون میشم

msayber

تازه وارد
متاسفانه افزونه های مربوط به محاسبه تعرفه پستی ایران مشکل زیاد داره و من خودم تا حالا افزونه این در این خصوص ندیدم که بدون مشکل کار کنه.

اگه کسی از آب گذشته و سالمش رو داره اگه لطف کنه معرفی کنه ممنون میشم
من که دیدم کاری از دست ما بر نمیاد و نتونستم درستش کنم رفتم کلا ارور ها رو بستم که نمایش نده  :))

بالا