مشکل با افزونه wp-pagenavi در قالب ویدانیوز

akbari

تازه وارد
سلام اول از هر چیزی بگم که این قالب را از سایت راست چین خرید کردم و نال شده نیست. به پشتیبان راست 1 ماهی هست ایمیل و زنگ میزنم و این مشکل را اعلام میکنم ولی ظاهراً سرکارم :D

فقط از افزونه های داخل پکیج استفاده شده و افزونه اضافی نصب نکردیم و مشکل دارد بعد آپدیت کردیم به نسخه جدید باز هم مشکل دارد

از <?php wp_reset_query(); ?> هم در قالب استفاده نشده بود و اضافه کردم باز هم درست نشد ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنند چطور میتونم این مشکل را حل کنم

akbari

تازه وارد
افزونه کار نمیکنه و صفحات تغییر نمیکند

لینک سایت پ خ می شود

bestdata

تازه وارد
این مشکل از wp-pagenavi نیست این مشکل از تم سایتتون هست که فایل آرشیو رو نداره برای همین دوباره index.php رو بارگذاری میکنه (برای تست میتونید تم دیگری رو فعال کنید بعد ببینید که این افزونه درست کار میکنه )

اگه میخواهید تم رو برام پ خ کنید تا برایتان رایگان درست کنم (البته یه لینک به پایین سایتت اضاف میکنم) یا به طراح تمت بگو درستش کنه

akbari

تازه وارد
این مشکل از wp-pagenavi نیست این مشکل از تم سایتتون هست که فایل آرشیو رو نداره برای همین دوباره index.php رو بارگذاری میکنه (برای تست میتونید تم دیگری رو فعال کنید بعد ببینید که این افزونه درست کار میکنه )اگه میخواهید تم رو برام پ خ کنید تا برایتان رایگان درست کنم (البته یه لینک به پایین سایتت اضاف میکنم) یا به طراح تمت بگو درستش کنه
تشکر امروز فروشنده (راست چین) آپدیت جدید را ارسال کرد و مشکل حل شد با تشکر

بالا