مشکل با ایمیل ووکامرس

moein921

کاربر عضو
سلام من وقتی کسی در سایت ثبتنام میکنه یا کسی نظر میده سریع واسم ایمیل میاد

از افزونه smtp استفاده میکنم

اما ایمیلهای ووکامرس کار نمیکنه، وقتی کسی سفارش میده هم در صفحه اصلی وردپرس سفارشش نشون نمیده باید برم درون سفارشات چک کنم!! این خیلی بده دیگه

تنظیمات ایمیل ووکامرس هم کاملا درسته وقتی به گزارشات ووکامرس و تنظیمات ایمیل هم میرم میزنه که ایمیل به فلان مشتری فرستاده شده اما اینطور نیست مشکل از کجاست؟

Obka

کاربر عضو
سلام و درود 

موراد ذیل رو بررسی کنید : 

1.IP سرور شما و یا هاست شما بلاک نشده باشه .

2.از ادمین سرور بخوایین قسمت query مربوط به ایمیل شما رو چک کنه و همچنین ببینید ایا صف ایمیل تشکل شده یا خیر ؟

3.در تاپیک قبلی هم شما مشکل smtp داشتین ، قاعدتا تمامی پلاگین ها که مشکل ندارند از ادمین سرور مورد smtp رو بخوایین تست کنند .

4.موراد ایمیلی که روی ووکامرس تنظیم کردید ایا بر روی هاست خودتون هم تنظیم کردید ؟ 

جهت تست مورد smtp و بررسی ارسال ایمیل ، اگر خواستین یه هاست تست از روی سرور خودم میدم که ببینیم مشکل از کجاست . 

موفق باشید

moein921

کاربر عضو
ممنون میشم هاست تست از روی سرور خودتون بدید تا همه چی مشخص شه برام و مطمئن شم مشکل از کجاست

حتما هاست تست بدین

Obka

کاربر عضو
ممنون میشم هاست تست از روی سرور خودتون بدید تا همه چی مشخص شه برام و مطمئن شم مشکل از کجاست

حتما هاست تست بدین
لطفا ادرس دامنه موردنظرتون رو از طریق خصوصی ارسال کنید تا dns ها خدمت شما ارسال بشه  جهت ست کردن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ایمیلتون رو جیمیل نزنید (شاید بی ربط باشه ولی تاثیر گذار)

moein921

کاربر عضو
پس چی بزنیم؟

یاهو نزنیم

جیمیل هم نزنیم

میشه راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
معذرت میخوام. منظورم بود جیمیل بزنید :)

Mohammad

مدیر انجمن