مشکل با ترجمه قالب

amin704

کاربر عضو
سلام

من قبلا قالبم رو ترجمه کردک و همه کارهای مربوط به ترجمه رو درست انجام دادم و مشکلی نداشتم تا اینکه چنتا کلمه جدید به قالبم اضافه کردم ، اما در فایل ترجمه اونارو نشون نمیده که ترجمشون کنم،... مشکل از چیه؟

حسـام

کاربر عضو
با پلاگین codestyle سرچ بزنید تا فایل ترجمه به روز بشه

حسـام

کاربر عضو
خدمت شما

پیوست‌ها

• codestyling-localization.zip
    1.1 مگابایت · بازدیدها: 10

amin704

کاربر عضو
ممنون ... اما نمیشه همون poedit رو درستش کرد ؟ چون این پلاگین رو دیدم اما متوجه ندشم چطروی فایلایی که میخوام رو ترجمه کنم؟ در اصل وقتی ربان فارسی رو اتخاب کردم و rescan رو زدم، کلی کلمه اضافه شد به جز اون کلمات اصلی که میخواستم ترجمشون کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسـام

کاربر عضو
شما همون کلماتی که میخوای ترجمه کنی ترجمه کن

با po اگر مجدد اسکن بزنی فایل جدید برات میسازه و باید مجدد همه رو ترجمه کنی

اگر به ترجمه اتومات po علاقه دارید با کداستایل اسکن کنید بعد فایل به روز شده رو با po ترجمه کنید

amin704

کاربر عضو
شما همون کلماتی که میخوای ترجمه کنی ترجمه کن

با po اگر مجدد اسکن بزنی فایل جدید برات میسازه و باید مجدد همه رو ترجمه کنی

اگر به ترجمه اتومات po علاقه دارید با کداستایل اسکن کنید بعد فایل به روز شده رو با po ترجمه کنید
مشکل اینه ک این افزونه اون کلمات که میخوام ترجمه کنم رو لیست نکرده، منظورم کلمات جدیدیه که نرم افزار poedit فراخوانی نمیکنه و این افزونه هم همینطور .... اگه میشه یه راهی اموزش بدید که با کمک همون poedit حل بشه

حسـام

کاربر عضو
اگر منظورتون اینه که هیچ کدوم کلمات جدید و شناسایی نمیکنن
یک راه به ذهنم میرسه

اگر قالب و نمیخواید اپدیت و یا برای فروش بزارید ،خودتون توابع مربوطه رو به صورت مستقیم ترجمه کنید

ولی این راه خیلی پیشنهاد نمیشه

شما با اسکن خود کد استایل و po چک کنید مجدد

amin704

کاربر عضو
مشکل همون ادرس اشتباه بود... قبلا از wamp نسخه قدیمی برای لوکال استفاده میکردم الان دارم از xamp استفاده میکنم و همین اختلاف ادرس به وجود اورده بود ، البته یک کد داخل فایل single بود که اونهم مشکل ایجاد میکرد و با برداشتنش حل شد

به هر حال ممنون از همه 

بالا