مشکل با ترجمه های ووکامرس

amirassari2002

تازه وارد
سلام. من یک وردپرس فارسی به همراه ووکامرس اصلی و فارسی ساز ووکامرس نصب کردم.

مشکلی که دارم در ترجمه ها هستش. جالب اینکه وقتی کلا ووکامرس فارسی رو حذف میکنم باز هم متون در سایت به فارسی هستند!

فایل های ترجمه وردپرس فارسی رو چک کردم. هیچ چیزی در رابطه با ووکامرس داخلش نیست. نمیدونم این ترجمه ها از کجا خونده میشند.

میتونه مربوط به ترجمه های قبلی ووکامرس باشه و اپدیت نشده باشه؟

من حتی پوشه ووکامرس فارسی در پلاگین ها رو تغییر نام دادم تا ترجمه ها خونده نشه ولی باز هم اون ترجمه ها وجود داشت و انگار که فارسی ساز ووکامرس نصب شده روی سایت!!!

مشکل از چیه؟

- - - Updated - - -

این ترجمه ها از کجا میاد و اپدیت هم نمیشه؟؟؟؟

شما ممکن است دوست داشته باشد …

انتهای برگه سبد خرید هم این میاد:

توجه داشته باشید: حمل و نقل و مالیات برآورد و در طول پرداخت به روز شده بر اساس صدور صورت حساب و اطلاعات حمل و نقل.

جالب اینه که کلا افزونه ها رو نصب و حذف هم کردم. قالب هم انگلیسیه از پایه. اینا از کجا خونده میشه؟؟؟

در بخش ووکامرس/تنظیمات/ابزارها، اجبار به بروزرسانی هم زدم. اما فرقی نکرد. این ها همچنان هستند...

- - - Updated - - -

دیوانم کرده!!!!

حتی روی ترجمه اجباری میزنم میره 4 تا فایل زبان در پوشه wp-content/language/plugin میسازه.

اونا هم با زبان های کامل ووکامرس فارسی جابجا کردم اما بازم همون قبلی رو میاره!!!!

یکی کمک کنه!!!!!!!!!!

IAMIR

کاربر عضو
افزونه ووکامرس فارسی را از مخزن دانلود کنید .

یا در صورت نیاز حذف کنید .

متن دلخواهتون را از طریق حلقه ترجمه تغییر دهید .

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
برای حذف ترجمه ووکامرس اصلی،از طریق هاست به مسیر زیر بروید

public_html\wp-content\plugins\woocommerce\language

و سپس فایلهای

woocommerce-fa_IR.mo

woocommerce-admin-fa_IR.mo

را پاک کنید.

و گزینه ترجمه اجباری را نزنید.

dromidm

تازه وارد
دوست عزیز، ترجمه های ووکامرس از افزونه جلالی (wp-jalali) مربوط به تیم وردپرس فارسی هم دریافت می*شه

همچنین ظاهرا جدیدا از خود مخزن ووکامرس هم دریافت می*شه! و جالب اینه که ترجمه ها با هم متفاوتن، من به شخصه ۳ ترجمه مختلف تا الان برای ووکامرس دیدم!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ترجمه متفاوت که نمیدونم منظورتون چیه

دو ترجمه وجود داره. یکی توسط ووکامرس (قدیمی) و یکی که خود ووکامرس پیشنهاد میکنه که توسط گروه خودمون [MENTION=24380]khalil.delavaran[/MENTION] در حال انجام هست.

بالا