مشکل با دسته بندی Easy Digital Downloads و همچنین آدرس آن

Amin4All

تازه وارد
سلام.

من افزونه Easy Digital Downloads رو نصب کردم .

هر پست فروشی که میزنم تو این ادرس میره :

و توی صفحه سایت نمیره یعنی اینجا :

یکی دیگه اینکه من قبلا دسته بندی هام رو انجام دادم توی وردپرس .

این افزونه هم یه دسته بندی جدا داره برای خودش که نمیخام اینطور باشه .

میخام از همون دسته بندی ای که برای سایت انجام دادم استفاده کنم .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز مشکل 1 و 2 شما رو اگه بخوای باهم رفع کنی یک روش بیشتر نداره اینکه :

شما اول از قسمت مدیریت وردپرس ، دانلود ها یک محصول اضافه میکنی .

بعدش دوباره توی همون مدیریت وردپرس >> همه نوشته ها >> افزودن نوشته :

کنار دکمه افزودن چندرسانه ای ، یک دکمه دیگه اضافه شده به اسم دانلود یا همچین چیزی .

از اونجا اون محصولی رو که ساختی اضافه میکنی .

Amin4All

تازه وارد
دوست عزیز مشکل 1 و 2 شما رو اگه بخوای باهم رفع کنی یک روش بیشتر نداره اینکه :شما اول از قسمت مدیریت وردپرس ، دانلود ها یک محصول اضافه میکنی .

بعدش دوباره توی همون مدیریت وردپرس >> همه نوشته ها >> افزودن نوشته :

کنار دکمه افزودن چندرسانه ای ، یک دکمه دیگه اضافه شده به اسم دانلود یا همچین چیزی .

از اونجا اون محصولی رو که ساختی اضافه میکنی .
ولی با این کار دو مطلب تکراری ایجاد میشه .

و کلی کار سئو و پست زدن هم باید کنم.

یکی گفت میشه درستش کرد .

این اون گفته ی اون آقاست ولی دیگه چطوریشو نگفت :

شما باید کوئری صفحه اصلیتون رو تغییر بدید و به پست تایپ‎ها downloads رو هم اضافه کنید.
کسی میدونه اینجا ؟

befermatooo

تازه وارد
دقیقا مشکل من هم هست .

یکی راهنمایی کنه . تشکر

کلی وقت ما گرفته میشه بخاطر این مشکل

hannanstd.ir

مشکل رو توی یک تاپیک مطرح کنید :

گفتم که تایپک زیر کامله

befermatooo

تازه وارد
سلام

از روش زیر هم میشه ؟ :

اول از طریق Edd یک ارسال میزنم که فقط توش عنوان مطلب و قیمت و فایل رو قرار میدم و به بقیه چیزها کار ندارم و بعد از انتشار میرم طبق روال یک نوشته جدید اضافه میکنم و در اینجا تمامی مشخصات وتوضیحات و دسته بندی و ... رو وارد میکنم و در انتها هم درج دانلود .

اینجوری خیلی بهتره . کاربردی هست درسته ؟

مشکلی پیش نمیاد در سئو ؟ موتور های جستجو همون صفحه اول رو نمایش میدن درسته ؟

اگه خیر ، چیکار کنم که موتور های جستحو صفحه /Download رو پیدا نکنن و نشون ندن ؟

hannanstd.ir

دوست عزیز !

معمایی نیست ...

هر پست تایپ توی وردپرس دسته بندی و برچسب خاص خودش رو داره ..... که با کد خودش فراخونی میشه ....

حالا edd منعطف هست ... خوب بود مثل ووکامرس که اونم یک پست تایپ هست قالب مخصوص خودش رو داشت ؟

بارها عرض شده ... یا باید از دسته خود وردپرس استفاده کنید و داخل پست های وردپرس از شورت کد edd استفاده کنید ...

یا باید قالب و حلقه وردپرستون رو تغییر بدید که توی پست زیر توضیحات به قدر کافی کامل هستند ... حالا این دیگه به مقدار دانش فنی شما داره بتونید از آموزش زیر استفاده کنید یا نه .

Amin1985

تازه وارد
بارها عرض شده ... یا باید از دسته خود وردپرس استفاده کنید و داخل پست های وردپرس از شورت کد edd استفاده کنید ...

یا باید قالب و حلقه وردپرستون رو تغییر بدید که توی پست زیر توضیحات به قدر کافی کامل هستند ... حالا این دیگه به مقدار دانش فنی شما داره بتونید از آموزش زیر استفاده کنید یا نه .

من روش اول رو میخام تست کنم.

یعنی توی خود وردپرس و افزودن نوشته پستم رو بزنم . شورت کد edd رو از کجا باید بگیرم؟

منظور همون کدی که برای خرید محصول در پست زده میشه رو در آخر پست بزارم؟

من میخام پست هام توی domain.com/downloads نره که که دوگانگی پست ایجاد بشه.

اگر هم پستم نره اونجا محصولی ساخته نمیشه.

hannanstd.ir

شما یه پست جدید بسازید ... همونجا یه دکمه اضافه شده به اسم افزودن دانلود ... خودش شورت کد رو اضافه میکنه ...

من خودم هم توی سایت gravityforms.ir دارم از روش اول استفاده میکنم و کسی داخل /downloads هم کاری نداره ...

Amin1985

تازه وارد
شما یه پست جدید بسازید ... همونجا یه دکمه اضافه شده به اسم افزودن دانلود ... خودش شورت کد رو اضافه میکنه ...من خودم هم توی سایت gravityforms.ir دارم از روش اول استفاده میکنم و کسی داخل /downloads هم کاری نداره ...
خوب بالاخره محصول رو باید در بخش دانلود های edd اضافه کرد تا بشه در قسمت افزودن نوشته>و بعد درج دانلود محصول اضافه شده رو کدش رو اضافه کرد به پست.

و محصول در /downloads میره و شاید ایندکس هم بشه و مطلب تکراری ایجاد میشه ( هر چند هم هیچ چیزی توش نوشته نشه و فقط عنوان محصول و قیمت رو توش بزاری بازم محصول تکراری ایجاد میشه)

من سوالم اینه برای این راه حل آسانتری نیست؟

hannanstd.ir

نه ... مگر همون روش دوم ...

که البته بازهم توی /downloads میره ..

که باید از توی robots.txt ببندیدیش ..

Amin1985

تازه وارد
در این صورت با چه دستوری باید کاری کنیم که در robots دیگه آدرس /downloads ایندکس نشه؟

درود

آقا یک روش هم هست ، و اون هم روش تکراری برگه ایستا : از قسمت افزودن برگه یک برگه بسازید و کد [downloads] رو توش بذارید اسمش رو بزارید مثلا فروشگاه یا محصولات . برای کم و زیاد کردن ، تعداد نمایش تعداد ستون ها و سطر هام به سایت اصلی edd و شورت کدها مراجعه کنید

: از قسمت تنظیمات > خواندن

یا از قسمت

نمایش > سفارشی سازی

برگه اول رو روی همون برگه ای که ساختید تنظیم کنید

یا اصلا یه قالب سازگار با افزونه دانلود کنید یا بخرید

بالا