مشکل با دکمه افزودن به سبد خرید (مشکل ایجکس )

reza_101010

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

آقا یه مشکل تازه پیدا کردم در سایتم

آدرس سایتم :

آقا دکمه افزودن به سبد خرید رو برای هر محصول که کلید میکنی قفل می شه مثل این که نمی تونه بریز تو سبد خرید و سبد خرید خالی می مونه و

پر نمی شه هر کدوم از محصولات را که تو صفحه وجود دارند را این گونه است یعنی تیک سبز بقلش نمی خورد بعد از اینکه کاربر روش کلیک کرد و وارد

سبد خرید نمی شه محصول مورد نظر !!!!!

کارهایی که من کردم:

دوباره ووکامروس را در شاخه خودش اکستراکت کردم گفتم شاید فایلهاش خراب شده باشه

در تنظیمات ------ > فهرست حود ووکامروس

این گزینه فعال است : فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی.

reza_101010

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

آقا یه مشکل تازه پیدا کردم در سایتم

آدرس سایتم :

آقا دکمه افزودن به سبد خرید رو برای هر محصول که کلید میکنی قفل می شه مثل این که نمی تونه بریز تو سبد خرید و سبد خرید خالی می مونه و

پر نمی شه هر کدوم از محصولات را که تو صفحه وجود دارند را این گونه است یعنی تیک سبز بقلش نمی خورد بعد از اینکه کاربر روش کلیک کرد و وارد

سبد خرید نمی شه محصول مورد نظر !!!!!

کارهایی که من کردم:

دوباره ووکامروس را در شاخه خودش اکستراکت کردم گفتم شاید فایلهاش خراب شده باشه

در تنظیمات ------ > فهرست حود ووکامروس

این گزینه فعال است : فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه ی خاصی فعال کردید؟

کار خاصی انجام دادید روی سایت؟

لطفا رعایت کنید و در مکان مناسب تاپیک بزنید. انتقال یافت

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه ی خاصی فعال کردید؟

کار خاصی انجام دادید روی سایت؟

لطفا رعایت کنید و در مکان مناسب تاپیک بزنید. انتقال یافت

reza_101010

تازه وارد
ببخشید مهندس حواسم نبود نه چیز خاصی نصب نکردم گزینه ها را هم چک کرد مشکلی نداره !!!!؟

اگر گزینه که خدمتتان عرض کردم را تیکش رو برداریم وارد سبد خرید می شه اما سبد خرید رو نشون می ده ؟؟؟!!!!!!

یه چیز جالب تر گزینه هایی که مال تنظیمات این کاره در فهرست جفت از کار افتاده ؟؟!!!! :102:

اینا:

افزودن به سبد خرید افزودن به سبد خرید انتقال به برگه سبد خرید بعد از «افزودن به سبد» فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_101010

تازه وارد
ببخشید مهندس حواسم نبود نه چیز خاصی نصب نکردم گزینه ها را هم چک کرد مشکلی نداره !!!!؟

اگر گزینه که خدمتتان عرض کردم را تیکش رو برداریم وارد سبد خرید می شه اما سبد خرید رو نشون می ده ؟؟؟!!!!!!

یه چیز جالب تر گزینه هایی که مال تنظیمات این کاره در فهرست جفت از کار افتاده ؟؟!!!! :102:

اینا:

افزودن به سبد خرید افزودن به سبد خرید انتقال به برگه سبد خرید بعد از «افزودن به سبد» فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
بعد زدن افزودن به سبد خرید اضافه می شه و می ره به مرحله پرداخت ( تنها مشکل اینه که درگاهی فعال نبود )

اگه اشتباه نکنم مشکل این بود که به سبد خرید اضافه نمی شد ؟! ( شایدم منظورتون رو نفهمیدم )

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
بعد زدن افزودن به سبد خرید اضافه می شه و می ره به مرحله پرداخت ( تنها مشکل اینه که درگاهی فعال نبود )

اگه اشتباه نکنم مشکل این بود که به سبد خرید اضافه نمی شد ؟! ( شایدم منظورتون رو نفهمیدم )

reza_101010

تازه وارد
ممنون

مشکل اینجا است که در صفحه ای که لیست محصولات وجود داره اگر دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید بصورت ایجکس سبد خرید پر نمی شه !!!

و صفحه قفل می شه !!!

من مجبور شدم در قمست تنظیمات ووکامروس در قسمت فهرست گزینه

فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی

غیر فعال کنم تا از این حالت در بیاد اما الان :

اگه کاربر بخواد یک محصول را سفارش بده دکمه افزودن به سبد خرید ر و کلیک کرد صفحه تغییر کرده و وارد صفحه مرحله پرداخت می شه

حالا اگه بخواد محصولی دومی را انتخاب کنه باید در مرحله پرداخت باید دکمه خرید را ادامه دهید را کیلیک کنه تا دوباره برگرده تو فروشگاه تا بتونه یه محصول دیگه انتخاب کنه حالا حساب کنید طرف بخواد 5 6 تا محصول رو انتخاب کنه !!!!!!

مثل شکل زیر :

You must be registered for see images attach

نمی دونم والا چیکارش کنم

درگاه هم برای این نزاشتم که رفتم سراغ درگاه بانک ملت دنبال ثبتشم

reza_101010

تازه وارد
ممنون

مشکل اینجا است که در صفحه ای که لیست محصولات وجود داره اگر دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید بصورت ایجکس سبد خرید پر نمی شه !!!

و صفحه قفل می شه !!!

من مجبور شدم در قمست تنظیمات ووکامروس در قسمت فهرست گزینه

فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی

غیر فعال کنم تا از این حالت در بیاد اما الان :

اگه کاربر بخواد یک محصول را سفارش بده دکمه افزودن به سبد خرید ر و کلیک کرد صفحه تغییر کرده و وارد صفحه مرحله پرداخت می شه

حالا اگه بخواد محصولی دومی را انتخاب کنه باید در مرحله پرداخت باید دکمه خرید را ادامه دهید را کیلیک کنه تا دوباره برگرده تو فروشگاه تا بتونه یه محصول دیگه انتخاب کنه حالا حساب کنید طرف بخواد 5 6 تا محصول رو انتخاب کنه !!!!!!

مثل شکل زیر :

You must be registered for see images attach

نمی دونم والا چیکارش کنم

درگاه هم برای این نزاشتم که رفتم سراغ درگاه بانک ملت دنبال ثبتشم

بالا