مشکل با رنک الکسا

sagebnegad

کاربر عضو
سلام

الان مدت چندماهه که رنک الکسای سایتم داره به سرعت افت میکنه از 1میلیون و 300هزار قبل عید رسیدم به 2میلیون و313هزار هرکاری هم میکنم افاقه نمیکنه.

پرتال هروز حداقل8بار بروز میشه و انجمن حداقل روزی 40تا پست جدید داره از همه جور پلاگین سئویی هم استفاده میکنم از وضع داره بدتر میشه

خواهش میکنم بگین مشکل از کجاس.از مدیران عزیز اگر کسی میتونه مساله رو حل کنه دسترسی پنل وردپرس رو براش پ خ کنم

بازم ممنونم

Majid_one

تازه وارد
سايت من هم همچين مشكلي داره نميدونم مشكل از كجاشه

تا يه مدت روزي 1000رتبه الكسا ميگرفتم اما امروز روزانه 50 تا پست در وبلاگ و100 پست در انجمن ميدم رتبه همونجور مونده نه پيشرفت ميكنه نه پس رفت

ادرس سايتم:

sagebnegad

کاربر عضو
سايت من هم همچين مشكلي داره نميدونم مشكل از كجاشهتا يه مدت روزي 1000رتبه الكسا ميگرفتم اما امروز روزانه 50 تا پست در وبلاگ و100 پست در انجمن ميدم رتبه همونجور مونده نه پيشرفت ميكنه نه پس رفت

ادرس سايتم:

باز خوش به حالت لااقل اگه پیشرفت نمی کنی پسرفت هم نمی کنی نه مث من که هرروز داره رنکم افت میکنه.جالب اینجاس که من شنیده بودم افزایش رنک گوگل و الکسا باهم رابطه مستقیم داره ولی درمورد سایت من قضیه برعکس روز بروز وضعم توی گوگل بهتر و توی الکسا داره بدتر میشه

راستی من چند وقت پیش بخاطر الگوریتم جدید گوگل پاندا سیستم تبادل لینک اتوماتیکمو تعطیل کردم بنرتون اگه دوباره شروع کنم به تبادل لینک اوضاع بهتر میشه؟

خواهشا راهنمایی فرمایید

ممنونم

mostafa98

کاربر عضو
سلام

من تا 4 روز به صورت رایگان برات رتبه الکسا رو می برم بالا

بعد اگه خواستی همیشگی...

sagebnegad

کاربر عضو
سلاممن تا 4 روز به صورت رایگان برات رتبه الکسا رو می برم بالا

بعد اگه خواستی همیشگی...
خوب بعد از اون چهر روز چغدر میگیرید و قراره چیکار کنید برام؟

لطفا روشن بگید

ممنونم

Majid_one

تازه وارد
من يه چيزي تو نت خوندم كه همه لينك هاي خروجي رو nofollow ميكنه و كسي نميتونه از سايتت بك لينك بگيره و تو رتبت تاثير بد بزاره

كسي ميدونه متا تگش چيه؟

البته فك نميكنم به موضوع تاپيك مربوط باشه اما ميتونه جلوگيري كنه از پسرفت رتبه در الكسا و گوگل

MahdiY

راهبر انجمن
سعی کن لینک فلو بگیری و لینک نو فلو بدی

مطالب مهم نیست

بازدید مهمه

sagebnegad

کاربر عضو
سعی کن لینک فلو بگیری و لینک نو فلو بدیمطالب مهم نیست

بازدید مهمه
یعنی منظورت اینه که تبادل لینک یه طرفه کنم دیگه؟آخه میگن توی الگوریتم جدید گوگل حتی تبادل لینک به این شکلم ضرر داره؟

MahdiY

راهبر انجمن
خیر

بگردید دنبال سایت های تبادل لینکی که لینک های فلو میدهند

یا باید بخرید

بک لینک!

sagebnegad

کاربر عضو
خیربگردید دنبال سایت های تبادل لینکی که لینک های فلو میدهند

یا باید بخرید

بک لینک!
خب منم همینو میگم دیگه یعنی لینک توی اون سایت باشه ولی من اونو لینک نکنم آخه گوگل اینم به عنوان تبادل لینک حساب میکنه و برخورد میکنه مگه غیر اینه؟

MahdiY

راهبر انجمن
گوگل در اینصورت برخورد میکنه

سایتی به شما لینک داده باشه

و شما از سایتتون لینکش داده باشید

حالا اگر شما سایت مقابل را لینک نکنید گوگل کاریتون نداره

sagebnegad

کاربر عضو
اگه من لینکشو تو سایت خودم بصورت نوفلو کنم که مشکلی پیش نمیاد؟یعنی فقط بصورت ضاهری تبادل لینک کنیم و در واقع فقط لینک من در سایت اون فلو باشه؟

بازم ممنونم از راهنماییت

mr.na3r

کاربر عضو
سلام

1.اگه لینکهای خروجیت نوفلو باشه بهتره.

2.هم لینکهای فلو و هم نوفلو بگیرید که براتون مفیده.بهترین سایت برای گرفتن لینک فلو گوگل پلاس و پینترست هست و بهترین سایت برای گرفتن نو فلو ، ویکی پدیا ، ادوب ، امضا در فرومها ، بالاترین و ... هست.

3. سعی لینکهای نوفلو که میگیری از سایتها با پیج رنک بالا باشه.

4. بالاترین بهترین سایت برای کاهش رتبه الکساست که میتونه حداقل چندصدتا و حداکثر چندین هزار بیننده وارد سایتتون کنه.

بالا