مشکل با فایل js در ای تی چت

mp88

تازه وارد
سلام

دوستان بنده میخوام دو پلاگین اواتار و پروفایل رو روی چترومم نصب کنم ولی وقتی فایل js هر کدومو قرار میدم اون یکی حذف میشه

میخواستم بدونم کسی هست که بتونه هر دو رو با هم ادغام کنه تا هر دو بیان

هر دو فایل رو آپلود کردم گذاشتم

ممنون میشم اگه کسی کمک کنه :53:

A_pormehr

کاربر عضو
اینو بزار باز مشکلی داشتی بگو :53:

4lireza

تازه وارد
سلام . میشه لین دانلود هر دو پلاگین رو بدی ن

mp88

تازه وارد
اینو بزار باز مشکلی داشتی بگو :53:
سلام دادا خسته نباشید این همه چیزش کار می کرد فقط لیست نمیاد :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53:

شما که داری زحمت میکشی میتونی یه کار بکنی واسه سیستم اواتار در نظر نگیره اگه این کارم بکنی که یه دنیا ممنونت میشم :D

mp88

تازه وارد
یه زحمت دیگم برات دارم اینم اینه که راهی هست که بشه واسه مهمان آواتار و پروفایل در نظر نگیره؟

اگهبشه که عالی میشه

A_pormehr

کاربر عضو
دوست عزیز واسه آواتر سیستم برو تو پوشه avatersفایل 1.pngیا1.jpgیکی از اینا هر کدوم بود پاکش کن.واسه سیستم پروفایل هم پروفایلی که نصب کردی سیستمش یه طوریه که واسه مهمان هم فعال میشه این از مشکل پلاگینته داداش .واسه لیست هم بگرد ببین تو chat.jsکه بهت دادم کدوم فایلش واست نیست اگه نباشه واست بالا نمیاد مثل اینی که من دادم سیستم پروفایل از داخل تنظیمات داره اگه پروفایلت از همون سیستم نباشه بالا نمیاد لیست یا عکس درجه کاربرا مانند اینا.بازم نتونستی بگو تا بیشتر راهنمایی کنم

mp88

تازه وارد
فکر کنم از هموناس که سیستم پروفایلش نمدونم شابد من که بلد نیستم شایدم عکس درجه کاربرو خودت دادا نمتونی برا مشکلشو پیدا کنی؟

اگه این کارو بکنی که یه دنیا ممنو نت میشم

A_pormehr

کاربر عضو
chat.jsخودتو که الان رو رومت نصبه بده وقت کردم درست کنم.آدرس رومت رو هم واسم پ خ کن که بدونم چی هست چی نیست .

چون میدونم درجاتی که من تو این به کار بردم تو نداری واسه همین لیستت بالا نمیاد :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mp88

تازه وارد
همون cht.js پروفایل رو نصب کردم ادرسم برات پ خ کردم

دمت گرم درجه هم فقط مدیر ناظر عضو و مهمان رو دارم همین ممنون که برام وقت میذاری :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53:

بالا