مشکل با فعال کردن افزونه ووکامرس

winterboy

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید من افزونه ووکامرس و به همراه فارسی ساز نصب میکنم و فعال کردن که میزنم صفحه سایت و مدیریت به کل سفید میشه و افزونه رو پاک میکنم درست میشه ... مشکل از کجاست ؟ چیکار باید کنم؟

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام، مواردی باید بررسی شود:
  1. از چه قالبی استفاده میکنید.
  2. خطاهای موجود در فایل error log موجود در روت هاستتان را بررسی نمایید.
  3. حالت دیباگ وردپرس را فعال نمایید تا خطاها به شما نمایش
  4. آیا قالب و افزونه هایی که برروی سایت شما فعال است با نسخه جدید ووکامرس سازگار هستند؟
  5. نسخه 3.9.3 ووکامرس را نصب نمایید و بررسی کنید:
  6. اگر تداخلی بین افزونه هایتان وجود دارد در صورت امکان تمامی افزونه هایتان را قبل از فعال سازی ووکامرس غیر فعال نمایید و بعد از فعال سازی ووکامرس تک تک افزونه هایتان را فعال نمایید و بعد از فعال کردن هر افزونه چک نمایید که آیا مشکلی به وود آمده است یا خیر.

winterboy

تازه وارد
من نسخه وردپرسم رو اپدیت کردم و اخرین نسخه نصبه الان و نصب فارسی ساز و خود ووکارمس رو از سایت ووکامرس دانلود کردم و سپس اول نصب فارسی ساز بعد خود ووکامرس رو فعال کردم بعد از فعال شدن صفحه سایت و مدیریت به کل سفید شد بعد از پاک کردم افزونه دوباره بالا اومد مشکل از چیه؟

nazerghaderi

تازه وارد
سلام
عذر میخوام اینجا مشکلم رو مطرح میکنم اما امکان ایجاد تاپیک جدید رو هر چی گشتم ندیدم برای همین اینجا مجبور شدم پیام بزارم.
بنده با راستچین بودن عناوین و جداول صفحه پرداخت مشکل دارم.با وجود نصب ووکامرس فارسی اما بازم جدولها و عناوینش در صفحه پرداخت راست چین نیستند.حتی افزونه ووکامرس آر تی ال رو هم نصب کردم اما عناوین رو راستچین نکرد.فقط جدول رو راستچین کرد.
با توجه به اینکه خیلی سواد کد نویسی ندارم میتونید راهنمایی بکنید که چجوری این مشکل رو حل بکنم؟

nazerghaderi

تازه وارد
سلام
عذر میخوام اینجا مشکلم رو مطرح میکنم اما امکان ایجاد تاپیک جدید رو هر چی گشتم ندیدم برای همین اینجا مجبور شدم پیام بزارم.
بنده با راستچین بودن عناوین و جداول صفحه پرداخت مشکل دارم.با وجود نصب ووکامرس فارسی اما بازم جدولها و عناوینش در صفحه پرداخت راست چین نیستند.حتی افزونه ووکامرس آر تی ال رو هم نصب کردم اما عناوین رو راستچین نکرد.فقط جدول رو راستچین کرد.
با توجه به اینکه خیلی سواد کد نویسی ندارم میتونید راهنمایی بکنید که چجوری این مشکل رو حل بکنم؟
کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی بکنه این مورد رو؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام
ادرس سایت را قرار دهید

nazerghaderi

تازه وارد
سلام
یه جوانمرد اگر کمکم بکنه خیلی ممنون میشم

sogringo

تازه وارد
من افزونه ووکامرس و به همراه فارسی ساز نصب میکنم صفحه سفید شده دیگه هم بر نمیگرده
منم این مشکلو دارم

سینا110

تازه وارد
سلام وقت بخیر خدمت دوستان: پلاگین ووکامرس در وردپرس نصب کردم و فعالش کردم ولی در مدیریت وردپرس نشان نمی دهدو نمی توانم هیچ استفاده ای ازش بکنم. خواهشا بفرمایید چیکار کنم؟

بالا