مشکل با قالب app mojo

kourosh

کاربر عضو
قالب app mojo رو نصب کردم. ولی اون جالت one page بودنش تو منوهاش مشکل داره.

دموی اصلی تم رو می تونید این جا مشاهده کنید:

و دمویی که من راه انداختم در آدرس زیر ست:

.

توی Documentationاش گفته

.

[h=3]Setting up One Page[/h]

1. After creating pages, Go to -> wp-admin -> Appearance -> Menus section.
  2. The one page can be worked by the following conditions,
    • Drag and drop the published page links, and the pages will not have "external" class by default.
    • If the External class added to the Page, Post, Category menu link, Tag menu link or Custom menu links, that will automatically unconcerned from the one page content. But it will be added in header menu and will work as an external page.

[*]If you are no longer to use this as one page theme, select a static page in reading settings

attachment.php

.

ولی تو قسمت فهرست های وردپرس -> ویرایش فهرست ها -> ساختار فهرست -> CSS Classes (Optional) یا معادل فارسیش موجود نیست.

نمی دونم این ارتباطی با مشکلی که بالا گفتم داره یا خیر.

You must be registered for see images attach

kourosh

کاربر عضو
بدون هیچ افزونه ای، با افزونه های Required، با افزونه های Required+Recommended، در وردپرس 3.9.1 فارسی یا انگلیسی، گزینه ی CSS Classes (Optional) رو نمی بینم.

البته با چند مورد تم نال شده انگلیسی ورژن 1.7 و 1.3 و ورژن فارسی که فکر کنم از همین فروم دانلود کردم تستش کردم.

.

حتی خود تم گزینه ی Import Dummy Data هم داره، ولی باز هم فرقی نمی کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kourosh

کاربر عضو
تم one page ئه دیگه ای رو هم تست کردم ولی درست کار نمی کنه. روش خاصی برای فعال کردن این جور تم ها وجود داره؟؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

برای دیدن کلاس های css به نمایش فهرست ها برید بالا صفحه توی تنظیمات صفحه تیک کلاس css رو بزنید .

مشکل شما به این ارتباطی نداره ، اگه می خواین منویی به صورت وان پیچ کار نکنه به کلاس هاس سی اس اس external رو اضافه کنید .

برای حل مشکلتون تنظیمات پیوند یکتا باید روی نام نوشته یا دلخواه باشه ، براتون انجام دادم .

(جسارت نباشه ولی یوز پس رو همینجوری پخش نکنید تو پست های قبلی هم یوز پس گذاشتین ، به امنیت سایتتون هم فکر کنید . )

kourosh

کاربر عضو
سلام ؛برای دیدن کلاس های css به نمایش فهرست ها برید بالا صفحه توی تنظیمات صفحه تیک کلاس css رو بزنید .

مشکل شما به این ارتباطی نداره ، اگه می خواین منویی به صورت وان پیچ کار نکنه به کلاس هاس سی اس اس external رو اضافه کنید .

برای حل مشکلتون تنظیمات پیوند یکتا باید روی نام نوشته یا دلخواه باشه ، براتون انجام دادم .

(جسارت نباشه ولی یوز پس رو همینجوری پخش نکنید تو پست های قبلی هم یوز پس گذاشتین ، به امنیت سایتتون هم فکر کنید . )
خواهش می کنم، ضمنا این فقط دمو هست و قصدم تست تم هست.

چه طوری اون حالت underline اتوماتیک منو ها رو، در زمان Scroll دادن صفحه، فعال کنم؟

مشابه دموی اصلی تم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما مطمئن هستید پوسته ای که استفاده میکنید ، آخرین نسخه پوسته هستش؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما تاپیکهای قدیمی رو بالا آوردید که ربطی به سوال شما نداره بهتره هر دو رو حذف کنید و در پرسش و پاسخ سوالاتون رو مستقل بپرسید.

ضمنا پاسخ شما رو وقتی تاپیک رو زدید قرار می دم چون بعدش این پست رو حذف می کنم

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا