مشکل با نصب اسکریپت آپلود سنتر و اشتراک گذاری ShareIt 2.0

phomix

تازه وارد
سلام، من نمیتونم این اسکریپتو نصب کنم از هر کسی هم پرسیدم نتونست کمکم کنه کلا اسکریپت به این خوبی پشتیبانیش خیلی پایینه

اساتید محترم اگه میدونن لطفا کمکم کنند

روی لوکال هاست با نرم افزار ومپ این ارور میده :

Please fill all the required fields

بر روی هاست سی پنل :

کد:
Warning: require() [function.require]: Unable to access  /app/config/boot.php in /home3/pishgama/public_html/ftp/index.php on  line 7

Warning: require(/app/config/boot.php) [function.require]: failed to  open stream: No such file or directory in  /home3/pishgama/public_html/ftp/index.php on line 7

Warning: require() [function.require]: Unable to access  /app/config/boot.php in /home3/pishgama/public_html/ftp/index.php on  line 7

Warning: require(/app/config/boot.php) [function.require]: failed to  open stream: No such file or directory in  /home3/pishgama/public_html/ftp/index.php on line 7

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required  '/app/config/boot.php'  (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in  /home3/pishgama/public_html/ftp/index.php on line 7
لطفا قبل از ذکر راه حل خودتون امتحان کنید که جواب میده یا نه!

آدرس نصبشم این ارور ها رو میده، خیلی وقته گیرشم خیلی واجبه واسم :x:

مرسی

لینک اسکریپت

shareit.jpg

IAMIR

کاربر عضو
میگه نمی تونم فایل ها توابع موجود در این مسیر را

/home3/pishgama/public_html/ftp/index.php

فراخوانی کنم .

ببین اصلا این فایل ها وجود داره با این مسیر .

phomix

تازه وارد
مرسی که پاسخ دادید، معلومه که هست، خودتون نصب کنید متوجه میشید

نمیدونم چرا این پیغامو میده

بعضی ها نصب کردن =((

alifiresoft

کاربر عضو
من روی لوکال با نرم افزار easyphp نصب کردم و اوکی بود. فقط فایل های style رو لود نمیکنه که این مشکل هم فک کنم حل شدنی هست. اما نصب به راحتی انجام شد . لطفا مراحل نصب رو با تصویر بذارید اینجا تا بشه راهنمایی بیشتری کرد.

phomix

تازه وارد
من روی لوکال با نرم افزار easyphp نصب کردم و اوکی بود. فقط فایل های style رو لود نمیکنه که این مشکل هم فک کنم حل شدنی هست. اما نصب به راحتی انجام شد . لطفا مراحل نصب رو با تصویر بذارید اینجا تا بشه راهنمایی بیشتری کرد.
بر روی هاست Cpanel همون ارورهای که گفتم میده و اصلا مراحل نصب نمیاد

لینکشم گذاشتم ببینید :43:

alifiresoft

کاربر عضو
بر روی هاست Cpanel همون ارورهای که گفتم میده و اصلا مراحل نصب نمیادلینکشم گذاشتم ببینید :43:
هاستتون چر به این صورت هست؟ این صفحه رو ببینید؟ خیلی راحت فایل ها رو نشون میده.

روی یک هاست دیگه اگه میتونید تست کنید.

بالا