مشکل با نماد

reza2fatehi

تازه وارد
با سلام

دوستان من برا گرفتن نماد اقدام کردم تمام ایتمهای چک لیست رو قبول کردن بجز یکیشو .      درج تمامی هزینه‌هایی که برای خرید کالا/خدمت برعهده‌ی مشتری خواهد بود، در فرآیند سفارش‏گذاری در سبد کالا یا پیش فاکتور (مانند قیمت کالا یا خدمت ، هزینه تماس، هزینه حمل، هزینه بسته‌بندی)

حالا یکی اینکه محصولات من بصورت کتابه و دانلودی که اینای رو که ایراد گرفتن .مثل هزینه تماس ....بهش تعلق نمیگیره.

دوم اینکه مهمه توی پیکربندی ووکامرس همچین گزینه های وجود نداره .

حال از شما اساتید گرامی درخواست دارم که من اگه بخوام همچین گزینه های(هزینه تماس، هزینه حمل، هزینه بسته‌بندی)داشته باشم چکار باید بکنم

لطفا کمکم کنید گیر کردم

با تشکر

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

شما زمان ثبت نام بایست میزدی ک سایتت غیرحضوریه و دانلودی هست...

021-42517

تماس بگیر . همه سوالاتتو بپرس

default_65.gif

Qalekhani

قلعه‌خانی
بهتون توصیه میکنم دنبال اینماد برای فروش کتب الکترونیک نرید. ما یه فروشگاه با حدود 2000 کتاب الکترونیک زبان اصلی داشتیم و تصمیم گرفتیم اینماد بگیریم براش.

بعد از کلی مرحله و واریز هزینه و ... نهایتا گفتند که برای فروش کتاب باید از وزارت ارشاد مجوز داشته باشید. با تمامی واحدهای مختلفی که خودشون شماره دادند تماس گرفتیم و هیچ کدوم حتی نمی دونست برای مجوز فروش کتب الکترونیک، باید به کدوم واحد وزارت ارشاد مراجعه شه.

نهایتا بعد از 2 ماه مکاتبه و دوندگی، بیخیال شدیم. میگفتند برای تک تک کتب، مجوز بگیرید

reza2fatehi

تازه وارد
با سلام

دوستان اون مشکل من با نماد حل شد .

موضوعی که الان هستش . ارسال مدارک فیزیکی ..این گفته که تعهد نامه .که دارم   ..به انضمام مجوزها   (این مجوزها چیه من چیزی ندارم )

با تشکر

98cell.ir

کاربر عضو
با سلام

دوستان اون مشکل من با نماد حل شد .

موضوعی که الان هستش . ارسال مدارک فیزیکی ..این گفته که تعهد نامه .که دارم   ..به انضمام مجوزها   (این مجوزها چیه من چیزی ندارم )

با تشکر
احتمالا هموناست ک رضاجان گفتن...

شماررو گذاشتم برات بزنگ ببین چی میگن؟

بالا