مشکل با نمایش عکس قالب خبری مکس

sagebnegad

کاربر عضو
با سلام

من یه مشکلی با قالب خبری مکس نسخه2دارم اونم اینه که عکسای شاخص مطلب و تار و نا مشخص نشون میده میشه بفرمایید چه کار کنم؟

ممنونم

mr.na3r

کاربر عضو
سلام ، در فایلهای carousel.html,front.categories.html,gallery.html,latest.html,more.features.html کد زیر را بیابید و تصحیحش کنید.اگر مشکل حل نشد آنها را اینجا بگزارید تا بررسی شود.

کد:
<?php  show_thumb_f($width=$mytheme['latestthumbW'],$height=$mytheme['latestthumbH'],$crop='T',$quality=95,$blank=false);  ?>
کد بالا فقط برای latest.html هست.برای فایلهای دیگه که معرفی کردم باید $quality برابر 95 یا بیشتر باشه.در صورتی که درست نشد فایلهای بالا را بگزارید تا بررسی شه.ضمن اینکه timthumb سرعت سایت رو خیلی پایین میاره که با اینترنت معمولی قابل دسترس نیست توصیه میکنم از تصاویر مستقیم استفاده کنید و با css استایلش بدید.

ali1370

تازه وارد
ممنون از راهنمایی. میشه توضیح بدی اینکه دسترسی مستقیم بدیم یعنی چیکار کنیم؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یعنی از زمینه دلخواه استفاده کنید.

beeni

تازه وارد
سلام

دوستان من این قابل مکس و نصب کردم و زمانی که یه عکس آپلود میکنم و در قسمت شاخص برای یه خبر کار میکنم از اون عکس برای یه خبر دیگه نمی تونم استفاده بکنم یعنی میشه انتخابش کرد برای تصویر شاخص ولی تو نمای بیرونی سایت نمایش نمیده ، پرمیشنارو هم دستکاری کردم ولی بازم تاثیر نداشته

تورو خدا کسی میدونه راهنماییم کنه دیوانه کرده منو

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس وب سایت تون رو بزارید دوست عزیز!

در ضمن بارها بحث شده. جستجو کنید به نتیجه میرسید

بالا