مشکل با ووکامرس برای نابینایان

mahmood.hojabri

تازه وارد
با سلام. لطفا اگه دوستی میتونه کمک کنه. من یه سایت دارم که نرم افزارهای مورد نیاز برای نابینایان رو مناسب سازی میکنم و در سایت میفروشم. از وقتی ووکامرس آپدیت شده، فیلد استان از حالت combobox در اومده و به حالت کلیک بر روی منو شده. این تغییر برای افراد نابینا که با صفحه خوان کار میکنن خیلی مشکل ایجاد کرده به طوری که نمیتونن استان رو انتخاب کنن. راهی دارید بشه این رو به همون کامبوباکس قبلی تبدیلش کرد؟ لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید، خیلی مهمه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
گزینه قابلیت بهبود کشور های انتخاب شده رو غیر فعال کردی؟

mahmood.hojabri

تازه وارد
با سلام، اگه امکانش هست یه راهی واسم پیدا کنید، استفاده از فروشگاه برای کاربرا غیر ممکن شده!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا پشت سر هم تاپیک نزنید. در حال بررسی هستم

mahmood.hojabri

تازه وارد
سلام. ببخشید بررسی نکردید؟ شرمنده آخه واقعا استفاده از سایت برای دوستان مشکله اگه هزینه ای هم لازم باشه تقدیم میکنم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
شما فعلا از همون نسخه قبلی استفاده کن تا دوستانتون مشکل نداشته باشن . دوستان پرشین اسکریپتی هم که با ووکامرس کار کردین لطفا کار این بنده خدا رو راه بندازید والا خودم ووکامرس کار نکردم .

mahmood.hojabri

تازه وارد
شما فعلا از همون نسخه قبلی استفاده کن تا دوستانتون مشکل نداشته باشن . دوستان پرشین اسکریپتی هم که با ووکامرس کار کردین لطفا کار این بنده خدا رو راه بندازید والا خودم ووکامرس کار نکردم .سلام برادر. ممنونم بابت پاسخی که دادی. متاسفانه دیگه حتی نمیتونم برش گردونم به نسخه ی قبل.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز . خب ووکامرس رو پاک کنیدو نسخه قبل رو دانلود و نصب کنید . نباید مشکلی باشه .

البته افزونه های زیر شاید به کار بیاد که مدیریت فیلدهای صفحه پرداخت هستند :

این یکی پولیه ولی شاید مفتش پیدا بشه :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parmiss

تازه وارد
آقا این بنده خدا حق داره منم بروز رسانی کردم دیگه محصولاتم رو نشون نمیده البته قالبمم xmarket هستش مجبور شدم بک آپ رو ریستور کنم, آقا از من میشنوی به قول دوستمون از نسخه قبلی استفاده کن تا ببینیم چی میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahmood.hojabri

تازه وارد
دوست عزیز . خب ووکامرس رو پاک کنیدو نسخه قبل رو دانلود و نصب کنید . نباید مشکلی باشه .

البته افزونه های زیر شاید به کار بیاد که مدیریت فیلدهای صفحه پرداخت هستند :

این یکی پولیه ولی شاید مفتش پیدا بشه :

سلام برادر. همه ی این افزونه ها رو نصب کردم ولی اون فیلد رو نمیشه تغییر داد. توی کدوم نسخه این مشکل نبوده؟ راستش نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آقا این بنده خدا حق داره منم بروز رسانی کردم دیگه محصولاتم رو نشون نمیده البته قالبمم xmarket هستش مجبور شدم بک آپ رو ریستور کنم, آقا از من میشنوی به قول دوستمون از نسخه قبلی استفاده کن تا ببینیم چی میشه
مشکل شما با قالب چه ربطی داره به این تاپیک؟ لطفا قوانین رو رعایت کنید

سلام برادر. همه ی این افزونه ها رو نصب کردم ولی اون فیلد رو نمیشه تغییر داد. توی کدوم نسخه این مشکل نبوده؟ راستش نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید.
برای شما ، باید woocommerce ui رو غیر فعال کنیم. در حال بررسی هستم ببینم با چه کدی میشه این کار رو کرد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هر کاری میکنم ، به هم میریزه ساختار... موندم چه کنم...

mahmood.hojabri

تازه وارد
سلام. ببخشید داداش محمد نتونستید چیزی پیدا کنید؟ متاسفانه من به پشتیبانی ووکامرس هم پیام دادم جواب نداد.

بالا