مشکل با ووکامرس در localhost و برنامه wamp

mahmood.hojabri

تازه وارد
با سلام خدمت مدیران و کاربران زحمت کش سایت.

پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر میکنم.

من wamp رو نصب کردم، وردپرس و ووکامرس و ووکامرس فارسی رو هم نصب کردم، مشکل اینه که وقتی میخوام محصول اضاف کنم، فقط میتونم نام محصول رو بنویسم و متن و دسته بندی رو انتخاب کنم و از قیمت و چند سربرگ مثل حمل و نقل، پیشرفته و... خبری نیست. مشکل از کجاست؟ پوسته هم 2015 یعنی پوسته پیشفرض هست. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.

amir525

تازه وارد
با سلام خدمت مدیران و کاربران زحمت کش سایت.

پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر میکنم.

من wamp رو نصب کردم، وردپرس و ووکامرس و ووکامرس فارسی رو هم نصب کردم، مشکل اینه که وقتی میخوام محصول اضاف کنم، فقط میتونم نام محصول رو بنویسم و متن و دسته بندی رو انتخاب کنم و از قیمت و چند سربرگ مثل حمل و نقل، پیشرفته و... خبری نیست. مشکل از کجاست؟ پوسته هم 2015 یعنی پوسته پیشفرض هست. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.
مطمئن هستید؟؟؟اونا پایین تر هستنند... اگ میشه یه اسکریپن شات بدید

mahmood.hojabri

تازه وارد
با سلام، بله مطمئنم که نیست. حقیقتش من نابینا هستم و نمیدونم اگه اسکرین شات بگیرم کل صفحه توش میفته یا نه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
محمود عزیز ، اون بالا سمت چپ یک قسمت هست به اسم شخصی سازی... یه همچین مضمونی داره. بازش کن و تیک ها رو فعال کن (باید فعال باشه)

mahmood.hojabri

تازه وارد
محمود عزیز ، اون بالا سمت چپ یک قسمت هست به اسم شخصی سازی... یه همچین مضمونی داره. بازش کن و تیک ها رو فعال کن (باید فعال باشه)
سلام. ممنون از پاسختون ولی توی سفارشی سازی تیکی موجود نیست و فقط میشه ابزار یا... به پوسته افزود و یا اینکه عنوان سایت رو تغییر داد یا تصویری اضافه کرد.

حسـام

کاربر عضو
معمولا wamp زیاد به مشکل میخوره منم با نظر اقا خیلی موافقم xampp میتونه گزینه بهتری باشه اگر دسترسی دارید

mahmood.hojabri

تازه وارد
با سلام. ممنون از همگی. مشکل با نصب easy php حل شد. متاسفانه xampp نسخه 5.6 قسمت نصبش گرافیکی طراحی شده برای همین نتونستم نصبش کنم. easy php هم موقع بروز افزونه ها بعضی وقتها timeout 30seconds میده اگه ممکنه بگید چه طور میشه حلش کنم. بازم ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی پوشه ی easyphp دنبال فایل php.ini باش ، بازش کن با یک ادیتور مناسب مثل notepad++ ، دنبال max_input_time باش و برابرش کن با مثلا 200

بالا