مشکل با پرداخت payline

farzadsh

تازه وارد
با سلام من از وردپرس 3.61.1 فارسی و از ووکامرس 2.0.13 استفاده میکنم و افزونه payline هم نصب کردم و api خودم هم داخلش گزاشتم

مشکل اینه که با اکثر قالب های سایت چک کردم . موقع پرداخت تا اینجا میاد اما به سایت وصل نمیشه و اتفاق خاصی نمیفته

• سفارش : #17
  • تاریخ : سپتامبر 30, 2013
  • قیمت نهایی: ریال100,000
  • روش پرداخت : پرداخت اینترنتی Payline

با تشکر از سفارش شما. در حال انتقال به درگاه پرداخت...

ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس وب سایت. ووکامرس 2.0.14 منتشر شده نصب کنید

farzadsh

تازه وارد
با سلام مجدد

من آپدیت کردم . اما هنوز مشکل payline دارم . آدرس هم هست

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام مجدد من آپدیت کردم . اما هنوز مشکل payline دارم . آدرس هم هست

با تشکر
به احتمال زیاد تنظیمات رو عوض کردید یا موقع نصب افزونه اشتباهی انجام دادید

یشنهاد می کنم یا دیتابیس رو عوض کنید یا هم که دوباره کلا نصب کنید ( چون افزونه 100% سالمه خودم دارم ازش استفاده می کنم )

MohammadQ

کاربر عضو
احتمالا مشکل از افزونه شما باشد که با ورژن جدید سیستم متابقت ندارد .

پیشنهاد میکنم از درگاه پارس پال هم استفاده کنید (این سایت افزونه هاش زود به زود آپ میشه و چند روز پیش هم ووکامرس رو منتشر کرد)

امیدوارم مشکلت حل بشه :54:

mahshid_khanom

تازه وارد
شما که اسلایدرتم مشکل داره !!!

از اسلایدرت مشخصه که تنظیماتو یا درست انجام نمیدی یا دستکاری میکنی

موفق باشی

farzadsh

تازه وارد
به احتمال زیاد تنظیمات رو عوض کردید یا موقع نصب افزونه اشتباهی انجام دادید یشنهاد می کنم یا دیتابیس رو عوض کنید یا هم که دوباره کلا نصب کنید ( چون افزونه 100% سالمه خودم دارم ازش استفاده می کنم )
من توی پلاگین نصبش کردم و بعدم api رو که میخواست زدم و هیچ دستکاری دیگه ای نکردم

یک بار پاک کردم و نصب کردم باز هم نشد

احتمالا مشکل از افزونه شما باشد که با ورژن جدید سیستم متابقت ندارد .پیشنهاد میکنم از درگاه پارس پال هم استفاده کنید (این سایت افزونه هاش زود به زود آپ میشه و چند روز پیش هم ووکامرس رو منتشر کرد)

امیدوارم مشکلت حل بشه
روی ورژن فبلی هم همین مشکل رو داشت

من از کنترل پنل kloxo استفاده میکنم توی قسمت ووکامرس وضعیت سیستم این گزینه زرد هست :

SOAP Client: کلاس در سرور شما فعال نیست. - بعضی از افزونه*های درگاه پرداخت آنلاین از SOAP استفاده میکنند.

farzadsh

تازه وارد
دوستان عزیز من رفتم تو shetab هم اکانت ساختم و پلاگین رو گزاشتم . اما باز هم همین مشکل رو دارم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

گفتم شاید مشکل از soap در php باشه اون رو هم فعال کردم باز هم نشد

SOAP Client: کلاس SOAP Client در سرور شما فعال است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farzadsh

تازه وارد
شما 100 پاک کنی باز نصب کنی تنظیمات افزونه تو دیتابیس ذخیره هست تغییری مشاهدی نمی کنی
دیتا بیس رو پاک کردم نشد که نشد . چون الان واسه تست فروشگاه رو گزاشتم که اگه ok بود شروع به راه اندازی کنم .

اطفا کمک کنید

با تشکر

pedramsys

تازه وارد
100% یکی از سرویس ها روی هاستتون غیر فعال است.

از یه هاست دیگه استفاده کنید متوجه میشین.

Choas

تازه وارد
PayLine طبق پاسخ های پشتیبانی واقعا غیر مسئولش از تابع Curl استفاده می کنه. البته رو هاست من پرسیدم فعال بود ولی منم مشکل شما را داشتم. سوییچ کردم رو JahanPay به Payline گفتم این که کار می کنه! میشه راهنمایی کنید؟

یه آقای سلطانی نامی بود شاکی شد جهان پی گرفتم! جواب داد این soap هست! حالا که رفتید جهان پی نصب کردید ما با شما قهریم برید با جهان پی جونتون! (برخورد در حد من در کودکستان وقتی دیدم دوست پسرم به یکی دیگه نگاه کرد!)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک مربوط به سه ماه پیشه دقت کنید!

zehlon

تازه وارد
سلام خسته نباشین من هم همین مشکلو دارم بعد از وارد شدن به قسمت تسویه حساب و انتخاب پی لاین برای پرداخت وقتی روی دکمه ی پرداخت کلیک میکنم به جای رفتن به صفحه ی بانک دوباره صفحه ی تسویه حساب رو نشون میده و این کار تا بینهایت ادامه داره

پی لاین 3.2

ووکامرس 2.0.12

وردپرس3.8.3

لطفا راهنماییم کنید ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اخرین نسخه های افزونه ها استفاده کنید

zehlon

تازه وارد
نمیتونم افزونه ی ووکامرس رو آپدیت کنم پوستم بهم میریزه . این امکان هست که با ویرایش کد پی لاین بتوان در این نسخه ی ووکامرسی که دارم ازش استفاده کرد؟ یا نسخه ی قبلی پی لاین هستش به واسه ووکامرس پایین باشه؟

hat3ck

تازه وارد
ما هم به درد این دوستمون دچار شدیم مشکل چیست آیا ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه پی لاین مخصوص 2.0.20 در سایت هست میتونید دانلود کنید

بالا