مشکل با پیغام آبدیت جیکوئری در وردپرس

hhermes

تازه وارد
سلام من از چند کد جیکوئری مختلف در صفحه ام استفاده کرده ام و تنها کتابخانه جیکوئری که بدونه مشکل برای همش درست کار میکنه

jquery-1.9.1.min.js هست

الان که سایتم رو رو وردپرس بالا آوردم پیغام قدیمی بودن ورژن کتابخونه جیکوئری میده .

توی یکی از سایتا افزونه ای برای آبدیت خودکار کتابخانه جیکوئری معرفی کرده بود ولی بعد نصبش دوباره صفحه ام بهم میریزد

کسی می داند چه جوری میشه این پیغام رو به طور کامل بدونه آبدیت کتابخانه جیکوئری از بین برد

IAMIR

کاربر عضو

hhermes

تازه وارد
من در پست اولم بیان کردم که از این پلاگین استفاده کرده ام ولی با نصبش کل سایتم بهم میریزد

mostafa98

کاربر عضو
سلام دوست گرامیاین مشکل به خاطر تداخل افزونه ها هستش (از چند تا افزونه جی کوئری در سایت استفاده میکنی یا پوسته سایتت از جی کوئری استفاده میکنه)افزونه wp super cach اگر استفاده میکنی باعث این مشکل میشه غیر فعالش کن بعد تست کنموفق باشی.

hhermes

تازه وارد
سلام دوست گرامیاین مشکل به خاطر تداخل افزونه ها هستش (از چند تا افزونه جی کوئری در سایت استفاده میکنی یا پوسته سایتت از جی کوئری استفاده میکنه)افزونه wp super cach اگر استفاده میکنی باعث این مشکل میشه غیر فعالش کن بعد تست کنموفق باشی.
در پوسته از جیکوئری استفاده کرده ام و در صفحه اصلی هم از سه تا پلاگین جیکوئری دارم استفاده می کنم . زمانی که وبسایت رو روی wamp پیاده سازی می کنم هیچ پیغامی نمیده ولی در هاست اصلی که پیاده سازی می کنم پیغام رو میده !!!

اخرین ورژن کتابخانه جیکوئری را هم دانلود کردم و جایگزین به جای کتابخانه قبلی جیکوئری کردم ولی پیغام زیر همچنان پا برجاست

blockUI requires jQuery v1.2.3 or later! You are using v1.10.2

mostafa98

کاربر عضو
توی هاست به خاطر اینه که

جیکوئری داره از سایت اصلی لود میشه ولی توی wamp نه موضوع فرق میکنه

علت اصلی مشکل میتونه بروز نبودن جیکوئری پوسته شما باشه یا یکی از افزونه ها

اسم افزونه ها و از چه نسخه ای از کتابخانه جیکوئری استفاده میکنه(وردپرست 3.6 که نیست احتمالا)

آدرس سایت رو لطف میکنی بزاری شاید این طوری بهتر بتونیم کمکت کنیم.

در صورت نیاز نداشتن فعلا افزونه رو که باعث مشکل شده رو غیر فعال کن

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hhermes

تازه وارد
توی هاست به خاطر اینه که
جیکوئری داره از سایت اصلی لود میشه ولی توی wamp نه موضوع فرق میکنه

علت اصلی مشکل میتونه بروز نبودن جیکوئری پوسته شما باشه یا یکی از افزونه ها

اسم افزونه ها و از چه نسخه ای از کتابخانه جیکوئری استفاده میکنه(وردپرست 3.6 که نیست احتمالا)

آدرس سایت رو لطف میکنی بزاری شاید این طوری بهتر بتونیم کمکت کنیم.

در صورت نیاز نداشتن فعلا افزونه رو که باعث مشکل شده رو غیر فعال کن

موفق باشی

از آخرین ورژن وردپرس ایتفاده می کنم

افزونه خاصی نصب نیست و امتحان کردم مشکل از هیچکدوم نیست

لینک موقت سایت اینه ( )

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب دیفالت وردپرس هم چنین مشکلی داره؟

بالا