مشکل بزرگ با افزونه بانک ملت

adsman

تازه وارد
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

بنده افزونه بانک ملت را از ووکامرس دریافت کردم ولی بعد از نصب قیمت محصولی که در سایت بنده 21300 هزار تومان است را در هنگام پرداخت در صفحه بانک ملت به رقم 213.000.000 ریال نشان می دهد. یعنی بیست و یک میلیون و سیصد هزار تومان!!!! لطفا راهنمایی بفرمایید.

من افزونه پارس پال هم دارم که به درستی کار می کند ولی این افزونه بانک ملت خیر!

منتظر جوابتان هستم.

باتشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ویرایش شد :

سلام . مشکل کجاست ؟؟؟؟

واحد پولی شما روی هزار تومنه ....

21300 هزار تومان = 21300 *1000 تومان = 21300 * 1000 * 10 ریال = 213000000 ریال

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adsman

تازه وارد
نگارش 4.0.1 افزونه بانک ملت از سایت ووکامرس است.

hannanstd.ir

پست قبلیم رو ویرایش کردم .. مجددا مطالعه بفرمایید .

adsman

تازه وارد
بله درسته تنظیمات بنده رو هزار تومن هست و فرمولی هم که استفاده کردید درست است. برای حل این مشکل چه کاری انجام دهم؟

hannanstd.ir

بله درسته تنظیمات بنده رو هزار تومن هست و فرمولی هم که استفاده کردید درست است. برای حل این مشکل چه کاری انجام دهم؟
مشکلی نمی بینیم دوست عزیز .... الان دیگه مشکل چیه ؟

adsman

تازه وارد
قیمت محصولم 21300 هزار تومان است ولی در هنگام پرداخت بیست و یک میلیون و سیصد هزار تومان نشان می دهد برای حل این مشکل چه کنم ؟

چون می خواهم واحد پولی در سایتم هزار تومان باشد. 

با تشکر

adsman

تازه وارد
قیمت محصول در سایت  و  ووکامرس 21300 هزار تومان است

hannanstd.ir

شما دارید اشتباه محاسباتی میکنید برای خودتون .

قیمت محصول در سایت  و  ووکامرس 21300 هزار تومان است
برادر !  قیمت محصول در سایت و ووکامرس 21300 هزار تومان است ، پس یعنی چند تومان است ؟

به سوال بنده پاسخ بدید .

adsman

تازه وارد
دوست عزیز 

وقتی 21300 هزار تومان است یعنی 21300 تومن هم هست یا بنده سوالتون را متوجه نمی شوم!؟

هزار تومان با تومن فرقی نداره که ؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوست عزیز 

وقتی 21300 هزار تومان است یعنی 21300 تومن هم هست یا بنده سوالتون را متوجه نمی شوم!؟
دوست عزیز سوال استوکیومتری که نپرسیدم ...

وقتی 21300 هزار تومان هست یعنی 21300 تومن هم هست ؟؟؟؟؟؟؟ پس اون کلمه هزار گلابیه ؟

وقتی 21300 هزار تومان هست یعنی 21300000 تومن هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adsman

تازه وارد
دوست عزیز

با زبان و واحد پولی که بطور روزمره و عامیانه ازش استفاده می کنیم تومان برابر با هزار تومان شده است از این نظر متوجه نشدم. قیمت محصول : 21300000 تومن

ولی فکر نکنم دیگه کسی از این واحد به این شکل استفاده بکنه.

حالا به چه صورت می توانم این مشکل را حل کنم ؟ 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

شما باز هم حرف خودتون رو میزنید و میگید مشکل .... ! والا این مشکل نیست بلکه اشتباه شماست .

فرض کنید :

الان من مشتری هستم و اومدم داخل سایت شما ... دیدم که یک محصول زیرش نوشته شده 100 هزار تومان ... یعنی منِ مشتری با خودم میگم اوووخ جون ... این منظورش همون 100 تومن خودمنه ( 100 تا تک تومن ) ؟؟ نه جدی عقلانیه ؟

خب شما باید قیمت رو به صورت 21,3 هزار تومان وارد کنید دیگه . حالا من مشتری که اومدم تو ساییتون راحت میفهمم که قیمت محصول 21300 تومنه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adsman

تازه وارد
خوب من با همین روش قیمت دارم با پارس پال خیلی راحت کار می کنم و هیچ گونه مشکلی هم ندارد و خیلی از سایت های دیگر هم که مشاهده کردم به همین منوال است. اگر بخواهم در سایت 21,300 هزار تومان نشان دهد و در صفحه پرداخت بانک ملت 213,000 هزار ریال به چه صورت عمل کنم ؟

با تشکر

اگر کدی را باید در فایلی تغییر بدهم لطفا نحوه ی آن را بفرمایید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

خوب من با همین روش قیمت دارم با پارس پال خیلی راحت کار می کنم و هیچ گونه مشکلی هم ندارد و خیلی از سایت های دیگر هم که مشاهده کردم به همین منوال است. اگر بخواهم در سایت 21,300 هزار تومان نشان دهد و در صفحه پرداخت بانک ملت 213,000 هزار ریال به چه صورت عمل کنم ؟

با تشکر

اگر کدی را باید در فایلی تغییر بدهم لطفا نحوه ی آن را بفرمایید.
خب پارسپال داره اشتباه حساب میکنه ... چون برای افزونه پارسپالی که نصب کردید این واحد پولی تعریف نشده هست ..... شما اگه درگاه پارسپال ما رو نصب کنید ( موجود در سایت woocommerce.ir ) هم مثل درگاه ملت عمل میکنه و درستش هم همینه ....

والا من نمیدونم دیگه چطوری بگم که هزار تومان ، همون تومان نیست . شاید شما تو عامیانه هرچیزی رو هرچی دوست دارید صدا بزنید دلیل نمیشه درست باشه ....

بهرحال بنده مشکلی نمیبینم که بخوام درگاه رو آپدیت کنم ... من هرچی لازم بود رو گفتم شما خواه پند گیر خواه ملال ....

منتظر بمونید ببینید بقیه دوستان چی میگن ...

موفق باشید .

adsman

تازه وارد
دوست عزیز

بنده و پارس پال، زرین پال و بانک های کشور به این بزرگی اشتباه می کنیم و  میلیون ها نفر دیگه هم بدین صورت اشتباه می کنند درست، مشکلی نیست.

ولی آخر چه کسی را تا به حال دیده اید اینطوری بیاد برای 21300 هزارتومان بنویسد 21300000 تومن!!!!!

( حتی الان نگارش من درست است 21300 هزار تومان نمی نویسیم 21,3 هزار تومان!!!!!!!!!!!!! )  

در کل شهر ها و 99.9 درصد همه بدین صورت استفاده می کنند حتی در بانک های کشور.

حالا شما چه اصراری بر این موضوع دارید نمی دانم؟؟

آیا شما این افزونه را برای میلیون ها نفرمردم و افرادی که با این اعداد و ارقام کار می کنند نوشته اید یا برای چند ده نفر ؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوست عزیز

بنده و پارس پال شرکت به این بزرگی اشتباه می کنیم و هزاران نفر دیگه هم بدین صورت اشتباه می کنند درست، مشکلی نیست.

ولی آخر چه کسی را تا به حال دیده اید بیاد اینطوری بیاد برای 21300 هزارتومان بنویسد 21300000 تومن!!!!!

( حتی الان نگارش من درست است 21300 هزار تومان نمی نویسیم 21,3 هزار تومان!!!!!!!!!!!!! )  

در کل شهر ها و 99.9 درصد همه بدین صورت استفاده می کنند حتی در بانک های کشور.

حالا شما چه اصرای بر این موضوع دارید نمی دانم؟؟
اولا شرکت پارسپال اون درگاه رو ننوشته .... اون درگاه رو هم خود پرشین اسکریپت نوشته و پارسپال حق الزحمه اش رو به همین سایت پرداخت کرده ...

اون موقع که اون افزونه منتشر شده بود واحد پولی هزار تومن تو بسته فارسی ساز وجود نداشت ... بعد اینکه واحد پولی هزار تومان اضافه شد ... درگاه ها هم آپدیت شدند و نسخه جدید به شرکت پارسپال تحویل داده شد ... حالا چرا پارسپال بروز نکرده تو سایتش نمیدونم .

شما برو به پارسپال تیکت بزن و از صحت گفته های من اطلاع بگیر. ....

اما در مورد جمله زیر :

هزاران نفر دیگه هم بدین صورت اشتباه می کنند درست، مشکلی نیست.
تا الان هزاران نفر افزونه جدید درگاه ملت رو نصب کردن و حتی 1 نفر هم بجز شما همچنین چیز نامعقولی رو مطرح نکرده ...

پس الان من از شما میپرسیم یعنی من و هزاران نفر دیگه اشتباه میکنیم و شما درست میگید ؟

adsman

تازه وارد
دوست عزیز

سوال من این است کجا بدین صورت از ارقام استفاده می شود؟  به جای 21300 هزار تومان بنویسند 21300000تومن!!!!!! تا به حال حتی در بانک ها با چنین رقمی برخورد کرده اید؟؟؟؟

یعنی بانک ها در این اعداد اشتباه می کنند ؟

از نظر منطقی و عقلانی بدین صورت است 21300 هزار تومان نه 21.3 هزار تومان.

کجا چنین عددی را حتی دیده اید کسی بنویسد      21.3  هزار تومان !!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا