مشکل بعد از آپدیت افزونه های ووکامرس

• نویسنده موضوع vicy
  • تاریخ شروع

vicy

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من دائم افزونه های ووکامرس رو آپدیت میکنم یعنی در صورت مشاهده آپدیت جدید و در صورتی که مشکلی با نگارش فعلی وردپرسم نداشته باشه آپدیت میکنم، الان متوجه شدم که در بخش ویرایش صفحه محصول در فروشگاه هیچ متنی وجود نداره و هیچ ادیتی نمیتونم انجام بدم، لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
نسخه فعلی وردپرس: 5.3.2
افزونه های ووکامرس هم آپدیت هستند

daryagame

تازه وارد
به خیلی موارد بستگی داره.
قالب، افزونه های سایت، افزونه های آپدیت شده و...
اگر قالب تجاری خریداری کردین که اول باید قالبتون آپدیت باشه و بعد پلاگین ها رو از خود فروشنده قالب دریافت کنید.
ضمن اینکه اول بهتره جزئیات آپدیت هر پلاگین رو مطالعه کنید. اینکه صرفا زده باشه با نسخه فعلی وردپرس شما همخوانی داره کافی نیست. بحث قالب به کلی جداست.

vicy

تازه وارد
ممنون از راهنماییتون
قالبم انفولده، الان باید چیکار کنم؟ راه حلش چیه؟ پشتیبانی قالب کمکی میکنه در این مورد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
از چند ساعت پیش نسخه 4 منتشر شده و این یعنی هیچ قالبی حتی اونهایی که اعلام می کنند بروز هستند بروز نیستند!
پس بهتره کمی زمان بدهید و سپس بروزرسانی کنید
بهترین حالت درک وجود مشکل یا عدم مشکل اینست که به صفحه وضعیت در پنل ووکامرس بروید و در انتهای صفحه هماهنگی یا وجود مشکل افزونه ها یا قالب را ببینید به این شکل در صورتیکه قالب مشکلی نداشته باشد هیچ اخطاری دیده نمی شود اما در صورت وجود مشکل خطا نشان داده می شود.
ضمنا برخی فروشندگان بی وجدان داخلی که از نسخه های نال استفاده می کنند با دستکاری عددهای قالب ها در بخش های مختلف این مشکلات را موقتا غیر فعال کرده و به بهانه های مختلف شما را می پیچانند. یعنی شما هیچ خطایی را نمی بینید ولی در واقعیت مشکلات در پس زمینه در حال ایجاد مشکل و حتی فاجعه است.
پس باید دقت فراوانی کنید و عجله در بروزرسانی نداشته باشید
موفق باشید

vicy

تازه وارد
ممنون از راهنماییتون
توی صفحه وضعیت موردی نبود، کاری که کردم : همه افزونه ها رو غیرفعال کردم و اول افزونه ووکامرس رو فعال کردم و مشکل از همونه چون باز هم متن و امکان ادیت در صفحه ادیت محصول وجود نداشت. ووکامرس در چنین وضعیتیه الان در صفحه محصولات :
You must be registered for see images attach

ممنون میشم نظرتون رو بدونم، و اینکه راهی برای برگشت نداره؟

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام

در صورتی که سایتتون از بازدید کننده و فروش برخوردار هست لطفا:
  • بعد از آپدیت شدن پلاگین ووکامرس چند روز منتظر بمانید تا سایر افزونه ها و قالب ها هم خودشون رو با نسخه جدید هماهنگ کنند.
  • قبل از آپدیت پلاگین ها بررسی کنید که در آپدیت جدید چه تغییراتی داشته است.
  • قبل از آپدیت بک آپ تهیه بفرمایید.
ممنون میشم نظرتون رو بدونم، و اینکه راهی برای برگشت نداره؟
دانگرید کنید به نسخه پایینتر از:

راهنما و آموزش دانگرید هم:

موفق باشیم 🌷

mj.razavi

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من دائم افزونه های ووکامرس رو آپدیت میکنم یعنی در صورت مشاهده آپدیت جدید و در صورتی که مشکلی با نگارش فعلی وردپرسم نداشته باشه آپدیت میکنم، الان متوجه شدم که در بخش ویرایش صفحه محصول در فروشگاه هیچ متنی وجود نداره و هیچ ادیتی نمیتونم انجام بدم، لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
نسخه فعلی وردپرس: 5.3.2
افزونه های ووکامرس هم آپدیت هستند

منم به این مشکل خوردم با این تفاوت که برای من امکان ادیت غیر فعال شده
و روی تب دیداری نمیره
طبق عکس

پیوست‌ها

• 3-11-2020 5-51-21 PM.jpg
    3-11-2020 5-51-21 PM.jpg
    136.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vicy

vicy

تازه وارد
با سلام

در صورتی که سایتتون از بازدید کننده و فروش برخوردار هست لطفا:
  • بعد از آپدیت شدن پلاگین ووکامرس چند روز منتظر بمانید تا سایر افزونه ها و قالب ها هم خودشون رو با نسخه جدید هماهنگ کنند.
  • قبل از آپدیت پلاگین ها بررسی کنید که در آپدیت جدید چه تغییراتی داشته است.
  • قبل از آپدیت بک آپ تهیه بفرمایید.
دانگرید کنید به نسخه پایینتر از:

راهنما و آموزش دانگرید هم:

موفق باشیم 🌷
ممنونم از راهنماییتون

vicy

تازه وارد
منم به این مشکل خوردم با این تفاوت که برای من امکان ادیت غیر فعال شده
و روی تب دیداری نمیره
طبق عکس
نگران نباشید چند روز صبر کنید درست میشه، من همین الان که چک کردم دیدم درست شده خودش

یوسفی

تازه وارد
لطفا یک نفر کمک کنه . کارم گیره. با تشکر از اون یک نفر

بالا