مشکل بعد از زدن دکمه Force Update Translation

lord_theone

تازه وارد
وقتی این دکمه رو زدم دیگر قسمت مدیریت انجمن بالا نمی آید چکار کنم؟

کد:
ithyper.ir

lord_theone

تازه وارد
ببخشید احتیاج به کمک دارم سایتم وارد پنل مدیریت نمی شود ممنون میشم زودتر جواب بدید

lord_theone

تازه وارد
قبلا هم یک وردپرس داشتم همینجوری شد هواسم نبود دستم رفت روی موس حالا میگید چکار کنم؟ پاکش کنم درست میشه؟

lord_theone

تازه وارد
ببخشید چرا پشتیبانی اینهمه ضعیف هست؟

یعنی سایت و مشکل دیگران مهم نیست؟

خیلی زحمت کشیدم براش تا ساختم حالا بالا نمیاد باید چکار کنم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
داداش گیرت چیه ؟

اولا چه ربطی به مدیریت انجمن داره این کاره شما؟

شما منظورت از وارد مدیریت نمیشه چیه ؟ پسوردو میگه غلطه یا صفحه سفید میاد ؟

باید یه شاتی بزاری ؟

اما به نظر من شما داخل هاستت برو و wp-content/plugins دونه دونه اسم افزونه ها تو عوض کن (یه 1 بزار آخر اسمشون) بعد تست کن ببین درست میشه یا نه ؟

lord_theone

تازه وارد
با سپاس فراوان دوست عزیز 1 گذاشتم آخرین همین افزونه درست شد حالا افزونه رو از اول نصب کنم ؟

woocommerce1

hannanstd.ir

حتی ممکنه اگه از اول هم نصب کنید بازم مشکل داشته باشه .

شما بعد از لاگین شدن داخل سایت به قسمت افزونه ها برید و این افزونه به صورت غیر فعال هست . فعالش کنید ببینید بازم مشکل ساز میشه ؟

اگه دیدید که بازم مشکل ساز میشه دوباره اسمشو عوض کنید مثلا اون یک رو پاک کنید بزارید دو .

دوباره لاگین بشین و از قسمت افزونه ها افزونه مذکور رو پاک کنید تا از دیتابیس هم حذف بشه .

lord_theone

تازه وارد
هرکتری میکنم نمیاد بالا فروشگاه ساز خوب دیگر سراغ ندارید؟

hannanstd.ir

ووکامرس نه تنها بهترین افزونه فروشگاه ساز برای وردپرس هست بلکه یکی از بهترین فروشگاه ساز های دنیا در بین بقیه سی ام اس ها انتخاب شده .

احتمال اینکه این افزونه با یک افزونه دیگه روی سایتتون مشکل داشته باشه هست .

lord_theone

تازه وارد
دوست عزیز فقط شما هستید که به کمک بنده رسیدید مممنون از شما

همه پلاگینهارو غیر فعال کردم پلاگین اومد بالا از اکانتم رفتم بیرون ولی دیگه نمی تونم برگردم داخل صفحه سفید میزنه باید چکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ، مشکل شما نامشخص هستش و کسی تابحال باهاش برنخورده

یک بار وردپرس رو حذف و مجدد نصب کنید...

lord_theone

تازه وارد
ببخشید مشکلم الان بالا نیومدن مدیریت است

اگر بیاد بالا دیگه افزونه رو نصب نمیکنم نمیتونم یک وردپرس دگه نصب کنم ممنون میشم

kourosh

کاربر عضو
اگر تنظیماتی که دادید براتون مهم و انجام دوباره اش وقت گیره، به یکی از دوستان حرفه ای تو فروم پ.خ کنید، با یه مقدار هزینه (در صورتی که وقت داشته باشن)، براتون بررسی و احتمالا حل کنن.

و گرنه که دوباره نصب کنید وردپرس و ووکامرس رو.

چون شما هم باید یه مقدار دانش داشته باشید که بتونید مشکل رو شفاف تر بیان کنید تا دوستان کمک کنن.

lord_theone

تازه وارد
یک بک اپ دارم مشکلی از این لحاظ ندارم مال چند روز پیشه ممنون دوست عزیز

فقط دوست دارم مشکلم حل بشود

الان شما

کد:
http://ithyper.ir/wp-admin/
یک یوزر بسازید نمی تونید وارد شوید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
دوست عزیز، همانطور که باقی دوستان فرمودند مشکل شما از یکی از افزونه است. شما به هاست وارد شده، و در وارد مسیر

public-html\wp-content\plugins

شوید و نام پوشه همه افزونه ها را به زدن یک عدد و یا حرف تغییر بدید. و اگه همه افزونه ها رو دارید همه شونو پاک کنید. و حالا وارد مدیریت وردپرس شوید. اول از همه ووکامرس رو نصب کنید، و لاگین کردن به سایت رو آزمایش کنید. چنانچه مشکلی نداشتید برید سراغ افزونه بعدی. بعد از اینکه اون رو نصب کردید، دوباره خارج شوید و وارد شوید. و برای باقی افزونه ها هم همین کار رو بکنید تا ببینید کدام افزونه برای شما مشکل ایجاد می کنه.

وقتی افزونه مشکل دار رو پیدا کردید دوباره وارد هاست شوید و در همان مسیر بالایی، پوشه افزونه رو پیدا کرده و پاک کنید و دیگه از خیالش بگذرید.

برای راهنمایی بیشتر فکر کنم شما یک افزونه امنیتی نصب کردین، که درست کانفیگ نشده. اگه اون افزونه فایل htaccess درست کرده درون پوشه wp-admin، فایل رو پاک کنید.

اگه مشکل شما حل نشد، از طریق هاست وارد phpmyadmin شوید، و تمام تیبل های دیتابیس رو پاک کنید و همین که وارد سایت شدید پیام نصب وردرس میاد، سریع نصب می شه و دوباره یکی افزونه ها رو نصب کنید.

چنانچه هنوز هم مشکل داشتین مشخصات سایت و هاست رو پ خ بدین تا براتون انجام بدم

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
مشکل بررسی شد.

مشکل شما مربوط به پوسته هست. پوسته شما با ووکامرس هماهنگ نشده.

برای هماهنگی پوسته با ووکامرس از مقاله زیر استفاده کنید

و یا از پوسته های خبری سازگار با ووکامرس استفاده کنید. چند تا از همین پوسته ها در بخش مربوطه هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا