مشکل بین کلمه افزودن به سبد خرید و نمایش محصول در فروشگاه

diujans2005

تازه وارد
با سلام

من چهار تا محصول توی سایتم قرار دادم

یکی از محصولات فقط یک قیمت داره ولی بقیه محصولاتم با توجه به انواع مختلف سایز یا وزن قیمت های متفاوتی داره

وقتی وارد قسمت فروشگاه سایت میشم عناوین مربوط به هر محصول مشخص هست و با موس روی آن میرم که میخوام انتخاب کنم متاسفانه میخوام بدون اینکه محصولی به سبد اضافه بشه وارد صفحه خود محصول (نمایش محصول) بشه ولی برای یکی از محصولاتم چون محصول ساده هست این اتفاق نمیوفته و در واقع وارد صفحه محصول میشه ( میخوام برای محصولات ساده هم همین اتفاق بیوفته)

شاید تنظیمات من درست نیست

عکس رو ضمیمه کردم لطفا راهنمایی کنید که چجوری می تونم تمامی محصولات دارای جمله (نمایش محصول) باشن بدون اینکه افزودن به سبد خرید باشه

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ازمایش کنید:

add_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item', 'remove_add_to_cart_buttons', 1 );

function remove_add_to_cart_buttons() {
if( is_product_category() || is_shop()) {
remove_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item', 'woocommerce_template_loop_add_to_cart' );
}
}

کد رو در فانکشن قالبتون بزارید.

diujans2005

تازه وارد
در فانکشن قالب گذاشتم، دکمه افزودن به سبد خرید و نمایش محصولات ( همه کالاها ) رو حذف کرد

همین هم خوبه عالیه . ممنونم

یک از محصولاتم هم مبلغش معلومه و میخوام کلا مبلغ در فروشگاه نشون داده نشه و فقط وقتی وارد صفحه هر محصول شدم اونجا نشون داده بشه ( لازم به ذکر هست که یکی از محولاتم ساده ثبت شده و یکی متغیر و همچنین از یک کد برای حذف مبالغ کمترین و بیشترین هم استفاده کردم )

بالا