مشکل تاریخ سفارشات

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

BlackRose#

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

وقتی مشتر سفارشی ثبت میکنه من میرم تو قسمت سفارشات مثلا میخوام وضعیت رو بزارم در حال انجام پاپ اپی میاد روی تاریخ سفارش که این جمله رو مینویسه:

please match requested format 

تا وقتی هم تاریخ و ساعت رو تغییر ندم باز این میاد و نمیزاره سیو بشه...وقتی هم میخوام تقویم رو باز کنم تقویم میلادی هست و وقتی هم میزارم امروز به میلادی میزنه و سیو میکنه ..مشکل اینجاست که در برگه حساب من مشتری به طول مثال تاریخ رو این شکلی میزنه

فروردین 67-000-67-

چطور میتونم مشکل رو حل کنم>؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
شمسی ساز پارسی دیت یا جلاله نصبه ؟

BlackRose#

تازه وارد
شمسی ساز پارسی دیت یا جلاله نصبه ؟
جفتشون نصب و فعال هستن

--

پ.ن:ادمین در صفحه افزونه پیامک گفته بودید برای اضافه کردن پنل به من ایمیل بدید من دادم خیلی وقته ولی پاسخی از شما دریافت نکردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

خب جفتشون رو غیر فعال کنید و تست بگیرید ...

برای پیامک هم شما کدوم پنل بودید ؟

کلا 2 تا پنل ایمیل زدن که امشب دم صبح پیامک بروز میشه و اضافه مشن  ....

چون میخواستیم بخش تلگرام هم اضافه کنیم تغییرات ساختاری زیادی داشتیم که یکم طول کشیده ...

BlackRose#

تازه وارد

کلا 2 تا پنل ایمیل زدن که امشب دم صبح پیامک بروز میشه و اضافه مشن ....

چون میخواستیم بخش تلگرام هم اضافه کنیم تغییرات ساختاری زیادی داشتیم که یکم طول کشیده ...
درخواست اضافه شدن ippanel.com رو داشتم♥

کلا 2 تا پنل ایمیل زدن که امشب دم صبح پیامک بروز میشه و اضافه مشن ....

هر دو رو غیر فعال کردم و اون پیغام دیگه نیومد لی دیگه تاریخ ها شمسی نیست و میلادی میزنه نمیشه کاری کرد شمسی بدون مشکل بزنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

خب شما نباید همزمان 2 تا رو باهم فعال کنید ....

باید فقط یکی فعال باشه .... چون مثلا یکی میاد شمسی میکنه ... دومی فک میکنه قبلی میلادیه میاد همونو دوباره شمسی میکنه ....

پارسی دیت رو نگه دارید و جلالی رو آف کنید ...

برای ippanel هم به من ایمیلی نیومده ... حتما به info@woocommerce.ir ایمیل زدید که اگه اصلا پاسخی ندادن به hannanstd@ ایمیل بزنید .

BlackRose#

تازه وارد
ممنون..

بله به اون ایمیل زدمم....عععع یعنی اون اضافه نمیشه :( حالا دیگه تا کی اپدیت میکنید؟

به اون ایمیلی که فرمودید ارسال کردم

hannanstd.ir

سلام . طبق تصمیم ووکامرس پارسی هزینه اضافه شدن هر پنل به مخزن وردپرس 50 هزار تومان هستش ....

در صورت تمایل از طریق همون ایمیلی که زدید پیگیر باشید ... پاسختون رو ارسال کردم .

چون موضوع تاپیک در مورد شمسی سازی هست و بحث داره در مورد پیامک میره تاپیک رو قفل میکنم که برای پیامک از طریق ایمیل پیگیری کنید ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا