مشکل تغییر ابعاد محصولات کمک کنید لطفا

kianosh

تازه وارد
سلام به همه

من در پیکربندی ووکامرس هرچه تب نمایش ابعاد رو تغییر میدم ابعاد هیچ تغییری نمی کنند لطفا یکی کمک کنه خیلی این مشکل ظاهر فروشگاه رو خراب کرده

کار های انجام شده

کش مورورگر پاک کردم

از چندمروگراستفاده کردم

می خواستم بدونم ایا میشه در قسمت ویرایشگر دستی تغییر داد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
از چه پوسته ای استفاده می کنی؟ باید درون پوسته هم تغییر بدی. در ضمن پس از هر تغییر ابعاد، باید با افزونه regnerate thumbnail استفاده کنید

kianosh

تازه وارد
از چه پوسته ای استفاده می کنی؟ باید درون پوسته هم تغییر بدی. در ضمن پس از هر تغییر ابعاد، باید با افزونه regnerate thumbnail استفاده کنید
flatmarket از همین جا دانلود کردم . نفهمیدم regnerate چطور استفاده کنم و اینکه یعنی چی بعد از هر تغییر استاد لطفا  کمی بیشتر توضیح می دی؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

ورژن فلت مارکتتون و ادرس سایت رو درج کنید لطفا

اگر از ورژن 1.8.6 استفاده می کنید باید توضیحات صفحه رو خونده باشید تا دچار مشکل نشید

اگر از ورژن دیگری استفاده می کنید باید به ورژن 1.8.7 ارتقا بدید به علت عدم هماهنگی با وردپرس 4.3.1 و ووکامرس 2.4.7

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

قالب شما از وردپرس پایین پشتیبانی می کنه و اگر شما همونطور که بالا گفتم ارتقا دادید وردپرس و ووکامرس رو باید قالب رو بروزکنید

کافیه ورژن جدید رو {1.8.7} رو دانلود کنید و در بصورت زیپ در مسیر قالبهای وردپرس آپلود کنید فولدر موجود قالبتون 1.8.1 رو به صورت زیپ در بیارید با نام دیگری و بعد فولدرش رو حذف کنید و فایل آپلود شده {ورژن جدید} رو بازگشایی کنید . به همین راحتی

موفق باشید

بالا