مشکل جدی ارسال نشدن ایمیل ووکامرس

armin2afm0056

تازه وارد
سلام دوستان....

ایمیل هایی که برای فروشگاه باید به خریدار ارسال بشه به هیچ وجه ارسال نمیشه....این در حالیست که ایمیل های فرم تماس در سایت ارسال میشن.

من این موضوع رو با پشتیبانی میهن وب هاست در میان گذاشتم و بعد از برسی این جمله رو گفتن که:

این مورد بررسی شد.

اخیرا یاهو اقدام به اجرای قانون DMARC جهت کاهش اسپم ها کرده است.

پلاگین شما، مقدار متغیر from در header ایمیل ارسالی را برابر ایمیل کاربر تکمیل کننده فرم تنظیم می کند.

به عبارتی ارسال کننده فرم را همان ایمیل ایشان قرار می دهد.

لذا چون این ایمیل مستقیما از پنل یاهو آن کاربر ارسال نمی شود، ایمیل برگشت می خورد.

برای رفع این مورد باید با پشتیبانی وردپرس تماس حاصل فرمایید و یا از یک افزونه که مقدار from را برابر با ایمیل مدیریت وردپرس قرار می دهد، استفاده نمایید.

------------------------------------------------

فکر کنم مدیران عزیز معنی این جمله رو فهمیده باشن....یعنی وقتی کاربر ایمیل خودش رو موقع ثبت سفارش ثبت میکنه ووکامرس ایمیلی که مثلا قراره ارسال کنندش ایمیل مدیریت سایت باشه رو ایمیل خود کاربر قرار میده....به عبارت ساده تر یعنی طرفت بیاد به خودش ایمیل بزنه ..واسه همین ایمیل ها برگشت داده میشن و ارسال نمیشن...

حالا مدیران عزیز اگر میدونن بگن باید برای حل این مشکل چیکار کرد...چون خیلی ها این مشکل رو دارن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ارسال کننده ایمیل در ووکامرس بر اساس تنظیمات وردپرس هست!

کافیه این مسیر رو ببینید (در پنل مدیریت / ووکامرس / تنظیمات / ایمیل ها)

کد:
wp-admin/admin.php?page=wc-settings&tab=email

miladtaktaz

تازه وارد
سلام برای بنده هم قبلا ارسال میشد اما الان ایمیل های ووکامرس برای کاربری که محصول رو خریده ارسال نمیشه مشکل از کجاست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل از سمت سرور شماست. با مدیر سرورتون در ارتباط باشید

jamshimi

کاربر عضو
برای من هم همین مشکل هست که چند روز پیش امده من درووکامرس قسمت پیکربندی ارسال ایمیل، از آدرس ایمیل جیمیلم رو قرار دادم قبلا هیچ مشکلی نبود اما الان چند روزی هست که اصلا ایمیلی ارسال نمیشه وقتی سفارشی خرید یا انتخاب میشه. آیا مشکل از ووکامرس هست؟ یا هاست؟ جالبه که از فرم تماس با ما ایمیل به جیمیل ارسال میشه و همین طور وقتی نظری هم در محصولات یا پست ها ارسال میشه هم ایمیل آگاه سازی میاد

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

ووکامرس تا جایی ما خبر داریم مشکلی نداره

تیکت بزن به پشتبان هاستت ببین اونا مشکلی ندارن؟

(در پنل مدیریت / ووکامرس / تنظیمات / ایمیل ها)

این مسیر هم ی چک بکن ببین درست تکمیل کردی یا نه؟

:-"

saji051

کاربر عضو
دوستان واسه منم جدیدا این مشکل به وجود اومده؟

از دوستانی که این مشکل رو برطرف کردن تقاضا دارم راهنمایی کنند.

ممنون

jamshimi

کاربر عضو
سلام

ووکامرس تا جایی ما خبر داریم مشکلی نداره

تیکت بزن به پشتبان هاستت ببین اونا مشکلی ندارن؟

(در پنل مدیریت / ووکامرس / تنظیمات / ایمیل ها)

این مسیر هم ی چک بکن ببین درست تکمیل کردی یا نه؟

:-"
همه ی تنظیمات درستهبه پشتیبانی هم گفتم بررسی شده حتی یه فایل اسکریپت هم چک کردن ارسال میشه

منتهی مطلب اینکه شانسیه یه وقت ارسال میشه اون هم با چند ساعت تاخیر ویه وقت دیگه اصلا

moein921

کاربر عضو
برای من هم جدیدا همچین مشکلی پیش آمده بنده از کنترل پنل دایرکت ادمین و هاست لینوکس ایران شرکت نگاه روشن پارس استفاده میکنم

نمیدونم مشکل از کجاست وقتی کاربر ثبتنام هم میکنه ایمیلی براش نمیاد که ثبتنام کامل کنه

خیلی ضروریه لطفا کمک کنید با هاست هم در میا گذاشتم گفتن از smtp استفاده کن من از پلاگین استفاده کردم ولی باز هم با ایمیل ووکامرس و کاربران ثبتنامی مشکل جدی دارم

خیلی به کمک اساتید نیاز دارم

1000reza

تازه وارد
برای من هم جدیدا همچین مشکلی پیش آمده بنده از کنترل پنل دایرکت ادمین و هاست لینوکس ایران شرکت نگاه روشن پارس استفاده میکنم

نمیدونم مشکل از کجاست وقتی کاربر ثبتنام هم میکنه ایمیلی براش نمیاد که ثبتنام کامل کنه

خیلی ضروریه لطفا کمک کنید با هاست هم در میا گذاشتم گفتن از smtp استفاده کن من از پلاگین استفاده کردم ولی باز هم با ایمیل ووکامرس و کاربران ثبتنامی مشکل جدی دارم

خیلی به کمک اساتید نیاز دارم
سلام من هم با افزونه ايزي ديجيتال هم مشكل ارسال ايميل دارم

shop.iranlaand.ir

تازه وارد
سلام خدمت همه دوستان

علت مشکل این هست که اکثر سرویس دهنده های هاست به دلیل سو استغاده برخی کاربران، تابع mail پی اچ پی رو غیر فعال کردند.

ابتدا در هاست خود یک ایمیل بسازید (در صورت نداشتن ایمیل)

برای تغییر به SMTP, افزونه"WP mail SMTP" که در مخزن وردپرس موجود هست را نصب کنید.

اتبدا دو فیلد و دو چک باکس وجود دارد!

تکلیف فیلد ها که مشخص است!

اما چک باکس اول، فرستنده تمامی ایمیل ها را مقداری که در فیلد بالا مشخص کرده اید، قرار میدهد (قابل تغییر توسط دیگر پلاگین ها)

و بدین ترتیب چک باکس دوم، نام فرستنده تمامی ایمیل ها را مقداری که در فیلد مربوط وارد کرده اید قرار میدهد.

در پایین صفحه تنظیمات سرویس دهنده های مختلف SMTP مثل جیمیل، میل گان،سندگرید و گزینه SMTP های دیگر وجود دارد که کار ما با این گزینه است.

You must be registered for see images attach

در جایگاه میزبان SMTP، آدرس SMTP هاست خودتون رو بزنید

اگر هاستتون از TLS - SSL پشتیبانی میکند، TLS را انتخاب در غیر این صورت "هیچ یک" را انتخاب کنید

گزینه احراز هویت را روشن کنید.

در قسمت نام کاربری معمولا آدرس ایمیل قرار میگیرد (از پنل هاستت چک شود)

در قسمت رمز عمور هم رمزی که برای ایمیل اختصاص داده بودید! سپس تنظیمات را ذخیره کنید

تنظیمات افزونه به پایان رسید.

حال به مدیریت فایل هاستتان رفته و فایل "wp-config.php" را باز کرده و کد زیر را به آن بیافزایید:

define( 'WPMS_ON', true );
define( 'WPMS_SMTP_PASS', 'رمز عبور ایمیل هاست شما' );

سپس در قسمت مشخص شده رمز عبور ایمیل را قرار دهید، فایل را ذخیره و ببندید.

به افزونه باز گردید و از تب "آزمایش ایمیل"  یک ایمیل وارد کرده و دکمه ارسال را بزنید!

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا