مشکل جدی و فوری افزونه درگاه پارس پال

esipersianscript2

تازه وارد
سلام

متاسفانه یه مشکل در افزونه بوجود اومده:

افزونه رو ووکامرس صفحه پلاگین ها( ) گرفتم که مشکل داره!

اینم بگم افزونه ای که از پارس پال گرفتم این مشکل رو نداره و فقط بخاطر نداشتن صفحات برگشت از پرداخت میخوام از افزونه پارس پال ووکامرس استفاده کنم

ببینید مشکلم رو کامل توضیح میدم:

1-این قیمت نهایی در سبدخریده:

• قیمت نهایی:
  • ریال 2,316,910
2-بعد برای پرداخت به صفحه درگاه پارس پال میرم که این قیمت رو میزنه(یعنی دو رقم کم میکنه یا به عبارتی در اینجا 231.619 تومان میشه 23.161 هزار تومان):

مبلغ پرداختی : 23,169 تومان

3-بعد از انتخاب درگاه بانک های مختلف به درگاه خود بانک مربوطه(مثلا ملت) برای واردکردن شماره کارت ،رمز دوم و.. جهت پرداخت مبلغ میرم که قیمت زیر رو میزنه:

مبلغ قابل پرداخت   231,690 ريال

لطفا سریع کمک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسـام

کاربر عضو
سوالتون خیلی گنگه؟!

شما میگید به جای 7 هزار تومن 700تومن پرداخت میشه ؟این که تفاوت هزار تومن نیست 6300اختلافه

افزونه رو از کجا گرفتید؟تازگی اپدیت کردید؟

از کی مشکل به وجود امده؟

esipersianscript2

تازه وارد
سوالتون خیلی گنگه؟!

شما میگید به جای 7 هزار تومن 700تومن پرداخت میشه ؟این که تفاوت هزار تومن نیست 6300اختلافه

افزونه رو از کجا گرفتید؟تازگی اپدیت کردید؟

از کی مشکل به وجود امده؟

اینم بگم افزونه ای که از پارس پال گرفتم این مشکل رو نداره و فقط بخاطر نداشتن صفحات برگشت از پرداخت میخوام از افزونه پارس پال ووکامرس استفاده کنم

ببینید مشکلم رو دوباره توضیح میدم:

• قیمت نهایی:
  • ریال 2,316,910
2-بعد برای پرداخت به صفحه درگاه پارس پال میرم که این قیمت رو میزنه(یعنی دو رقم کم میکنه یا به عبارتی در اینجا 231.619 تومان میشه 23.161 هزار تومان):

3-بعد از انتخاب درگاه بانک های مختلف به درگاه خود بانک مربوطه(مثلا ملت) برای واردکردن شماره کارت ،رمز دوم و.. جهت پرداخت مبلغ میرم که قیمت زیر رو میزنه:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسـام

کاربر عضو

ببینید مشکلم رو دوباره توضیح میدم:

• قیمت نهایی:
  • ریال 2,316,910

این جوری که من متوجه شدم در سایت شما مبلغ و درست نشون میده

در صفحه مثلا بانک ملت هم درست نشون میده

اما در صفحه پارس پال دو رقم کم نشون میده

درسته؟

واضحه مشکل از پارس پال هستش

esipersianscript2

تازه وارد

درسته؟

دقیقا ، درسته

اما افزونه پارس پال رو از ووکامرس گرفتم

amirrezajoon

تازه وارد
سلام

مبلغ پرداخت سبد خرید برابر 70.000 ریال است اما مبلغ ارسالی توسط افزونه درگاه پارس پال به پارس پال 700 تومان و بعد ارسال به بانک 7.000 ریال است (یعنی هزار تومن از هر مبلغ کسر میکنه)

لطفا سریع کمک کنید
سلام... منم یه مدتی همین مشکل رو داشتم... واحد پول ووکامرس رو روی ریال بزارید و برید داخل پنل پارسپال و برید قسمت درگاهتون داخل تنظیماتش مبلغ اونجا رو روی تومان قرار بدید... اینجوری درست میشه و بدون مشکل میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

esipersianscript2

تازه وارد
سلام... منم یه مدتی همین مشکل رو داشتم... واحد پول ووکامرس رو روی ریال بزارید و برید داخل پنل پارسپال و برید قسمت درگاهتون داخل تنظیماتش مبلغ اونجا رو روی تومان قرار بدید... اینجوری درست میشه و بدون مشکل میشه
دقیقا همین مشکل رو دارم

و با اینکار درست میشه

اما خب اینکار از پایه اشتباست و پارس پال باید این باگ رو درست کنه نه ما کاربران برعکس عمل کنیم

شاید در حین کار تومان و ریال جابجا شدن بازم مشکلات جدید بوجود میاد

الان تیکت زدم به پشتیبانی اما اونا زیر بار نمیرن و میگن مشکل از طرف ما نیست

حالا موندم چکار کن؟!

esipersianscript2

تازه وارد
نتیجه نهایی و پیدا کردن مشکل اما فعلا حل نشده :

دوستان عزیز بعد از بررسی هایی که انجام دادم،مطمینم مشکل از طرف افزونه پارس پال سایت ووکامرس است(چون رقم اضافی کم میکنه و یه جایی از سورس افزونه اشتباهی صورت گرفته) چون افزونه خود سای تپارس پال 100%  درسته.

حالا مدیران محترم که وظیفه پشتیبانی این افزونه برعهده دارند لطفا رسیدگی کنند و افزونه رو اصلاح کنند.

منتظرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farsadf

کاربر عضو
من وظیفه بر طرف کردن این مشکل رو بر عهده میگیرم

این پست بزودی بروز رسانی میشود.

--- بروز رسانی اول

من هر کاری کردم به اون شکل مد نظر شما نشد 

حالت اول :

-

حالت دوم :

-

اگر موردی هست که من رعایت نکردم بگین تا دوباره بررسی کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من وظیفه بر طرف کردن این مشکل رو بر عهده میگیرم

این پست بزودی بروز رسانی میشود.

--- بروز رسانی اول

من هر کاری کردم به اون شکل مد نظر شما نشد 

حالت اول :

-

حالت دوم :

-

اگر موردی هست که من رعایت نکردم بگین تا دوباره بررسی کنم
با تشکر از شما ...

ولی خودمون بررسی میکنم و در صورت نیاز رفع میکنم .

همین الان تست میگیرم ...

حسـام

کاربر عضو

درسته؟

من متوجه نمیشم وقتی طبق گفته ها معلومه مشکل از پارس پال هستش قشون کشی برای حل و تست افزونه برای چیه!؟

با تشکر از شما ...

ولی خودمون بررسی میکنم و در صورت نیاز رفع میکنم .

همین الان تست میگیرم ...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

ببینید مشکلم رو کامل توضیح میدم:

• قیمت نهایی:
  • ریال 2,316,910

لطفا سریع کمک کنید

سلام دوست عزیز .

بنده این مورد رو بررسی کردم مشکل از افزونه نیست . در ضمن وقتی شما میگی که تو صفحه خود بانک داره مبلغ رو درست نشون میده پس نمیتونه مشکل از افزونه باشه .

ضمن اینکه کلا مشکلی هم که شما گزارش میکنید اصلا مشاهده نشده .

اینم دموی زنده که ببنید مشکلی نداره :

درگاه پارسپال رو انتخاب کنید و تست بگیرید . احتمالا مشکل از سایت شما هست . در صورت تمایل اطلاعات ورود رو جهت بررسی پیام خصوصی کنید .

در ضمن این افزونه تا الان نزدیک 1000 بار تو مخزن دانلود شده و همچین مشکلی گزارش نشده .

نتیجه نهایی و پیدا کردن مشکل اما فعلا حل نشده :

دوستان عزیز بعد از بررسی هایی که انجام دادم،مطمینم مشکل از طرف افزونه پارس پال سایت ووکامرس است(چون رقم اضافی کم میکنه و یه جایی از سورس افزونه اشتباهی صورت گرفته) چون افزونه خود سای تپارس پال 100%  درسته.

حالا مدیران محترم که وظیفه پشتیبانی این افزونه برعهده دارند لطفا رسیدگی کنند و افزونه رو اصلاح کنند.

منتظرم
در ضمن اینجا همه دارن داوطلبانه خدمت میکنن و کسی هیچ وظیفه ای نداره !!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

esipersianscript2

تازه وارد
سلام دوست عزیز .

بنده این مورد رو بررسی کردم مشکل از افزونه نیست . در ضمن وقتی شما میگی که تو صفحه خود بانک داره مبلغ رو درست نشون میده پس نمیتونه مشکل از افزونه باشه .

ضمن اینکه کلا مشکلی هم که شما گزارش میکنید اصلا مشاهده نشده .

اینم دموی زنده که ببنید مشکلی نداره :

درگاه پارسپال رو انتخاب کنید و تست بگیرید . احتمالا مشکل از سایت شما هست . در صورت تمایل اطلاعات ورود رو جهت بررسی پیام خصوصی کنید .

در ضمن این افزونه تا الان نزدیک 1000 بار تو مخزن دانلود شده و همچین مشکلی گزارش نشده .

در ضمن اینجا همه دارن داوطلبانه خدمت میکنن و کسی هیچ وظیفه ای نداره !!!!!
واقعا ممنون از رسیدگی و پاسخ تون

ببخشید بنده قصد بدی  نداشتم ، از متنم که یه خورده لحن تندی داشت ناراحت نشید!

در کل هر کاری کردم درست نشد

اما یه حقه بکار بردم

اونم اینه که ، در پارس پال تومان و در ووکامرس ریال رو انتخاب کردم که الان درست مبلغ رو انتقال میده به پارس پال و تقریبا میشه گفت مشکلم حل شده

اما یه سوال :

آیا واقعا تفاوتی بین افزونه خود پارس پال و ووکامرس که شما نوشتید وجود داره؟!؟

چون بنده فقط به چند دلیل از افزونه خود ووکامرس استفاده میکنم:

1-بروزرسانی بیشتر از پارس پال

2-تنظیمات و کنترل متن رویدادهای مختلف در حین بازگشت درگاه(پرداخت موفق، لغو شدن،پرداخت ناموفق)

3-نرفتن اتوماتیک به صفحه پرداخت پارس پال

اگر واقعا این 2 مورد آخر تو افزونه خود پارس پال قابل کنترله و میتونید کمک کنید (که یه تغییرات کوچک در سورس نیازه) ممنون میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خود پارس پال هم مربوط به نسخه ی پیشین افزونه ما هست. که ما بروز کردیم و به پارس پال اطلاع دادیم اما هنوز اپدیتی از طریق وب سایت اصلی پارس پال صورت نگرفته.

:-)

تازه وارد
توی تنظیمات تعداد اعشار رو صفر کنید احتمال زیاد مشکل حل میشه....

بالا