مشکل حذف شدن از گوگل و نمایش عناوین سایت با تایتل ژاپنی یا چینی

virus400

تازه وارد
اخیرا کسی این مشکلو داشته؟ یکی دیگه هم عنوان زده ویروسی شدن ولی گفتم شاید نرسونه اصل مشکل زو
ما قالب رو تغییر دادیم از این قالب های رایگان مخزن وردپرس و فارسی کردم چون rtl بود دیگه کار زیادی نداشت. پس قالب اوکی بود اما چند روز بعدش

تایتلهام و صفحات زیاد الکی با تایتل های انگار ژاپنی و چینی و حدودا 60 تا صفحه الکی اضافه شد. من اومدم همه الگو صفحات الکی رو توی ربات بستم. هاست رو گفتم تست کنه. ایران سرور ببینه مشکل داره یا نه .... صفحاتی ک ادرسشون الگو نداشت رو ریمو ال کردم از سرچ کنسول. همه پوشه ها رو زیپ کردم دستی دانلود کردم و چک کردم فایل مشکوک نسبت به بک اپ قبلی نداشته باشه.
توروخدا یکی بگه دیگه چه جوری دستی تست کنم سایتم صفحه دوم تو کیوردها الان کلا نیست تایتل صفحه اصلیم هم برنمیگرده.
اقا کسی راه حل داره یاعلی خیلی ضروریه
دردساز شده
ی سوال دیگه اگه دامنه ویروسی باشه ک گوگل کلا اخطار میده تو چه شرایطی نمی تونه اخطار بده؟ و این مشکل از کجاس؟

یکی راهنمایی قدم به قدم بکنه ممنونش میشم

roya-m

تازه وارد
ما یک سایت با کدنویسی اختصاصی داشتیم که این مشکل پیش اومد و کلی لینک با تایتل چینی و ایجورچیزها تو سرچ کنسول نشون میداد که ایندکس شدن. کل دیتا رو ویروس کشی کردیم و خط به خط کدها رو بررسی کردیم تا مشکل حل شد. کامنت هارو هم بستیم

بالا