مشکل حروف با قالب php nuke

farzadshekoohi

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز والا من با سایتم دچار یک مشکل بزرگ شدم

والا من 2 تا قالب رو به نام های

MashhadTeam-lightblack و MashhadTeam-lightgreen رو از php nuke.ir دانلود کردم و در سایتم گزاشتم اما مشکل اینجا هست که که ادامه متن و ... رو به صورت ؟؟؟؟؟ نمایش مییده و من در قسمت modules = news اصلی مشهد تیم رو آپدیت کردم و فعال کردم اما روی چند تا قالب پیش فرض که خودش داره مثل mashhad team withe و ... این کلمات درسته ولی روی این 2 تا جواب نداد . و بعدش گفتم این کار رو بکنم شاید درست بشه و اومدم در قسمت modules = news index رو پاک کردم و index2 رو rename کردم و جای اون گذاشتم اما باز هم نشد

حالا می خواستم ببینم چکار کنم

اینم آدرس سایت

با تشکر 8O

Feisal

کاربر عضو
دوست عزیز شما احتمالا فایلهای قالب رو درست و یا کامل جایگزین نکردید ... مشکل ادامه متن به article بر میگرده ... وقتی News سایت درست آپلود نشده باشه و پوشه ها دقیق جایگزین نباشه چنین مشکلاتی بوجود میاد ...

در ضمن دوست عزیز توصیه میکنم اینجور مشکلاتی رو در انجمنهای مزبوط به پشتیبانی بزنید ... اونجا بهتر جواب میگیرید ...

موفق باشید ...

sitsaz

تازه وارد
من نمونه ی همین مشکل رو زمانی که مشکل در دیبایس باشه دیدم خب میدونی که دیتا بیس مستقیما قابلیت تایپ فارسی نداره یعنی بعد از تایپ کردن متن اون رو خودش به utf-8 تبدیل میکنه و یه چیزی مثل

میشه

اره فکر کنم این قالب یا در گرفتن اطلاعات از دیتابیس مشکل داره - یا از پردازش اطلاعات دیتابیس - یا اینکه فایل های دیبابیس که ایمپورت کردی یا نصب کردی مشکل داره -- اگه دستی نصب کردی مطمئن شو که فرمت رو latin1 قرار داده باشی

( شرمنده بیشتر از این اطلاع ندارم و اطلاعم کم هست )

میتونی به سایت پشتیبانی بری جستجو کنی شاید جواب پیدا کنی چون من هم قبلا که با نیوک کار می کردم یه همچین مشکلی داشتم

farzadshekoohi

تازه وارد
دوستان ممنون از راهنمایی که کردین اما مطمئن بودم که قالب و پوشهnews درست کار میکنه و دیدم که ماشا ا... سایت پشتیبان فارسی اونجا هم ما 3 روزه سوال پرسیدیم اما یک نفر هم جواب ما رو نداد (خیلی پشتیبانی nuke فارسی مسخره هست ) و ممنون از این سایت به خاطر جواب های که دادن

دیگه خودم امروز دست به کار شدم و قالب رو edit کردم دیدم که utf8 قالب درست کار نمیکنه تغیرات داخلش دادم درست شد .

این جواب هم گزاشتم واسه دوستان که به درد من گرفتار شدن

:D

P30TiP

کاربر عضو
من پیشنهادم اینه که از نیوک اوو استفاده کنید بهترین پشتیبانی رو داره در کم تر از 1 روز جوابتون رو می دن بعضی مواقع هم چند دقیقه بعد از پست...

راستی گفته ی دوستمون رو تایید می کنم دیتابیس رو هم باید latin1 ایمپورت کرده باشید...

موفق باشید

بالا