مشکل در استفاده از افزونه yith-woocommerce-delivery-date

• نویسنده موضوع ssshhh
  • تاریخ شروع

ssshhh

تازه وارد
سلام
من این افزونه رو با لایسنس از مارکت ایرانی خریدم ولی عملکردش خوب نیست" سایت من وردپرس هست و افزونه دکان هم نصبه برا چندفروشندگی
کسی میدونه این افزونه با افزونه دکان مشکل داره یا ایراد از جای دیگه است؟ ادرس سایتم:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تو سایتش ننوشته با دکان سازگاره ، بعید هم میدونم به درستی کار کنه

چرا از پشتیبانش نمی پرسید؟

ssshhh

تازه وارد
میگن چون رو سبد خرید کارمیکنه و ربطی به محصول نداره پس ارتباطی با دکان نداره ولی من از کاراییش راضی نیستم نمیدونم از دکان هست یا از قالب نگارشاپ

ssshhh

تازه وارد
من میخوام کاربر بتونه تاریخ و ساعت دریافت محصول رو تنظیم کنه تا طبق تاریخ دلخواهش محصول رو سر تایم براش بفرستیم دقیقا این پلاگین همین کارو انجام میده ولی متاسفانه برا ما ایراد داره و تقویمش هم میلادی شده

ssshhh

تازه وارد
متاسفانه کسی نیست این مشکل حل کنه" من اگه توسعه دهنده باشه برام افزونه تاریخ و ساعت ارسال رو حل کنه که کاربر زمان تحویل خریدشو تعیین کنه پیاده کنه هزینشو میدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه کسی نیست این مشکل حل کنه" من اگه توسعه دهنده باشه برام افزونه تاریخ و ساعت ارسال رو حل کنه که کاربر زمان تحویل خریدشو تعیین کنه پیاده کنه هزینشو میدم
یکی از دلایلی که هر افزونه ای نباید نصب و استفاده بشه طریقه شمسی سازی های غیر استاندارد هست.

ssshhh

تازه وارد
من تو خیلی از سایتها دیدم دارن با این سیستم کارمیکنن اما متاسفانه یا مشکل از دکان هست یا قالب که برا من ناسازگاره

masoud ashoori

کاربر عضو
من تو خیلی از سایتها دیدم دارن با این سیستم کارمیکنن اما متاسفانه یا مشکل از دکان هست یا قالب که برا من ناسازگاره
با سلام و عرض ادب خدمت شما
  1. افزونه دکان خود را غیر فعال و سپس تست نمایید تا مشخص شود آیا با افزونه دکان مشکل دارد یا خیر.
  2. یکی از قالب های پیشفرض وردپرس بعنوان مثال قالب 2020 را فعال کرده و تست نمایید تا مشخص شود افزونه با قالب شما مشکل دارد یا خیر.
  3. یک افزونه ایرانی نویس با نام افزونه woocommerce delivery time وجود دارد، قبل از خرید در رابطه با هماهنگی با افزونه دکان و سایر موارد مورد نظر سوال خود را از توسعه دهنده افزونه بپرسید.
پیروز باشید.

بالا