مشکل در اسلایدر قالب Sterling (استرلینگ)

ahadtoa

تازه وارد
با سلام

من این قالب Sterling (استرلینگ) رو نصب کردم و هر کاری کردم نتونستم اسلایدرش رو فعال کنم، اون فایل رو هم از توی درون ریزی داخل کردم ولی باز هم نشد که نشد، حتی روی یه سایت دیگه هم امتحان کردم اما باز هم ...

میشه بگید مشکل از کجاست

ahadtoa

تازه وارد
البته خود اسلایدر رو نشون میده ولی محتویاتش رو نشون نمیده، این آدرس رو نگاه کنید:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یوزر پسورد وردپرس رو برام بفرستید تا بررسی کنم

ahadtoa

تازه وارد
پسورد رو فرستادم، فقط اگه مشکل حل شد بی زحمت عمومی اینجا اعلام کنید که هم بقیه بدونند و هم اینکه خودم توی سایت دیگم هم اعمال کنم، ممنون

2roos

تازه وارد
داداش بره منم درست میکنی ؟ :43:

بفرستم پس رو ؟
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید این نسخه قالب با چند اسلایده بودن مختلف مورد داره! شما دو تا از اسلاید ها رو حذف کنید. باید تک اسلاید فعال باشه.

در این نسخه اینطوری هست. هنوز هم نسخه جدیدترش لو نرفته...

2roos

تازه وارد
اصلا همون یه اسلایدش هم نمیاد!

کلا اسلایدر نداره :-/

tablo_24

تازه وارد
سلام

چون خود من هم همین مشکل رو داشتم دیدم شماهم گفتید نسخه 2 این مشکل رو داره من دوتا لینک از نسخه 2.1 پیدا کردم

کد:
http://filebulk.com/qded5jycc7om/sterling_theme_2_1.zip
http://muchshare.net/cjkjr8c1kv3c
از هیچی بهتره کلی تغییرات داره

نسخه آخر2.1.2 هم هیچ جا نیست

نسخه 2.1.1 هست یک نسخه ماندبه به نسخه اخر

کد:
[h=4]Version 2.1.1[/h] 
[LIST]
[*][B]- Added New File:[/B] [I]/framework/js/respond.js[/I] New file added for CSS3 Media Queries in web browsers > IE8.
[*][B]- File Update:[/B] [I]header.php[/I] Added reference to respond.js for Internet Explorer.
[*][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/shortcodes.php[/I] Removed [raw] tags for proper paragraph formatting.
[*][B]- File Update:[/B] [I]/framework/js/jquery.scrollTo-min.js[/I] Updated file to latest version. Fixed Google Chrome rendering bug on FAQ template.
[*][B]- File Update:[/B] [I]css/_woocommerce.css[/I] Fixed "wrapping checkout button" bug.
[*][/LIST]
[B]Version 2.1[/B]

[LIST]
[*=left][B]- Overview:[/B] Compatibility with Wordpress 3.5, Theme  now packaged with WP CU3ER and Layer Slider Plugins, Ability for  Sliders on every page, Completely re-vamped Core Theme Files for speed  security and optimization. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I](nearly all files)[/I] We've  commissioned a developer of Wordpress core to completely optimize every  file in this version. The theme has been completely optimized for speed,  security and optimization. All code now also follows Wordpress Codex  Coding Standards. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I](all page templates updated)[/I] Replaced banner code with page slider code. All pages now have ability for custom slider. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/metabox.php[/I] Added new metaboxes  to post and page editing screens for custom slider input. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/extended/grunion-contact-form/grunion-contact-form.php[/I] Modified button styling to match WordPress 3.5 styling. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]screenshot.png[/I] Modified screenshot dimensions as per WordPress 3.5 retina display requirements (600x450px) 
[*=left][B]- Added New File:[/B] [I]template-part-page-slider.php[/I] New functionality for page sliders. 
[*=left][B]- Added New Folder:[/B] [I]/framework/extended/tgm-plugin-activation[/I] New script that enables you to easily install recommended plugins for this theme. 
[/LIST]
   [B]Version 2.0.3[/B]

[LIST]
[*=left][B]- Overview:[/B] Speed optimizations and bug fixes. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/global/theme-functions.php[/I] Added code to further clean up wp_head output. Added code to further optimize TrueThemes 'comments on pages' functionality. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/css/_woocommerce[/I] Further optimized CSS for woocommerce. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]header.php[/I] Added CSS3 Media Queries to IE8 and below. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/admin/admin-interface.php[/I] Speed Optimization for 'save settings' functionality. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]page-template-full-width.php[/I] Added check for WooCommerce page and applied custom CSS Class accordingly. 
[*=left][B]- Added New File:[/B] [I]/images/arrow-small-down.png[/I] Image used on main navigation. 
[*=left][B]- Added New File:[/B] [I]/images/arrow-small-right.png[/I] Image used on main navigation. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/js/custom-main.js[/I] Added new code to add arrow indicators on main nav items that contain child pages. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]style.css[/I] Added CSS for arrow indicators on main nav items that contain child pages. 
[/LIST]
  [B]Version 2.0.2[/B]

[LIST]
[*=left][B]- Overview:[/B] Further optimized woocommerce  shortcodes. Added new shortcodes: content boxes, email encoder, drop  caps, highlight text, mono icons. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]footer.php[/I] Added new class name to Footer Callout Button. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/shortcodes.php[/I] Added new shortcodes. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/tinymce/config.php[/I] Added new shortcodes. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/tinymce/plugin.js[/I] Added new shortcodes to the visual shortcode dropdown list. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/css/_woocommerce[/I] Further optimized CSS for woocommerce shortcodes. 
[*=left][B]- Added New Folder:[/B] [I]/images/shortcodes/mono-icons[/I] Images used for mono icons shortcode. 
[*=left][B]- Added New File:[/B] [I]/images/shortcodes/tt-dropcap-sprite.png[/I] Image used for drop cap shortcode. 
[/LIST]
  [B]Version 2.0.1[/B]

[LIST]
[*=left][B]- Meta Box (Page Settings):[/B] Updated with checkbox to allow comments on page. 
[*=left][B]- Added New File:[/B] /page-comments.php 
[*=left][B]- Widget Update:[/B] Updated Twitter widget to work with new Twitter API. 
[*=left][B]- Overview:[/B] Boxed Layout, Body Backgrounds, Per-Page Styling, Comments on Pages, Theme Designer Options 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/css/_mobile.css[/I] Improved responsive-ness of Under Construction Page Template. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/shortcodes.php[/I] Modified Shortcode for Notification Boxes. 
[*=left][B]- File Update:[/B] [I]/framework/theme-specific/tinymce/config.php[/I] Added 'closeable' option to Notification Boxes. 
[*=left][B]- Added New File:[/B] /images/shortcodes/notification-closeable-x.png 
[/LIST]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahadtoa

تازه وارد
این نسخه رو هم نصب کردم اما باز هم کار نمیکنه، دوستان بررسی کنید ببینید مشکل از کجاست، توی نسخه ای که توی سایت همیار وردپرس فروخته میشه فک کنم این مشکل وجود نداره، مشکل عجیبیه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر. در همه سایتها تنها یک اسلاید فعال میشه... تمامی اسلاید های اضافی رو حذف کنید ! فقط یک اسلاید...

اگر باز هم نتونستید یک اسلاید رو بیارید. مشخصات وردپرس رو برای من ارسال کنید. تا بررسی کنم.

ahadtoa

تازه وارد
آخه مشکل همینجاست که یک اسلاید فعال میشه، در حالی که این نسخه یکی مونده به آخره و طبیعتا نباید اینجور مشکلی داشته باشه، همونطور که گفتم توی نسخه ای که توی همیار وردپرس فروخته میشه ظاهرا این مشکل وجود نداره، به علاوه اینکه نسخه ای که توی سایت شما منتشر شده لایت باکس عکسهایش هم کار نمی کنه و عکسها رو زیر فوتر باز می کنه، حالا من نمی دونم که این مشکلات اصلا برای جی باید باشند، چون وقتی نسخه اصلی رو هم نصب می کنیم باز هم اسلایدر خرابه!!!!

mxu

تازه وارد
آخه مشکل همینجاست که یک اسلاید فعال میشه، در حالی که این نسخه یکی مونده به آخره و طبیعتا نباید اینجور مشکلی داشته باشه، همونطور که گفتم توی نسخه ای که توی همیار وردپرس فروخته میشه ظاهرا این مشکل وجود نداره، به علاوه اینکه نسخه ای که توی سایت شما منتشر شده لایت باکس عکسهایش هم کار نمی کنه و عکسها رو زیر فوتر باز می کنه، حالا من نمی دونم که این مشکلات اصلا برای جی باید باشند، چون وقتی نسخه اصلی رو هم نصب می کنیم باز هم اسلایدر خرابه!!!!
سلام به دوست عزیز و خسته نباشید بابت کلنجار رفتن با قالب استرلینگ

بهتون پیشنهاد میکنم برید و از قالب کارما (katrma) استفاده کنید . فارسی کردنش هم راحته ، اگه هم دوست ندارید فارسیش کنید خب میتونید خیلی راحت تو بخش تنظیماتش بعضی امکاناتش رو غیر فعال کنید همه چی درست میشه . اما خب فارسی کردنش به هر حال راحته . چون ا ابتدا راست چینه و فقط چند تا مشکل جزئی تو نمایش تاریخ مطالب و زیر منوها داره ک اونا هم چندان ب چشم نمیان

اما اگه مسرید که از قالب استرلینگ استفاده کنید ، بهتره بگم همیار وردپرس داره پول قالبی رو میگیره ک مال خودش نیست . اگه کپی رایت نمیخواد رعایت بشه پس فروش همچین چیزی هم خطاست . فارسی کردن بعضی قالب ها کار شاقی نیست اما خب .... بگذریم :)

ب هر حال پیشنهاد میکنم کارما رو استفاده کنید چون ساخت همین شرکته و از لحاظ ساختاری قوی تر و محکم تر از قالب استرلینگه درضمن و مهم تر از همه اینا قالب کارما نسخه 3.0.1 از ووکامرس فارسی پشتیبانی میکنه و این نقطه قوتشه . به هر حال از ما گفتن خود دانی . انقده هم نگو همیار وردپرس همیار وردپرس ک چیز میشم :31:

ب هر حال پولشو داری برو بخر خب :|:|

ahadtoa

تازه وارد
ممنون از راهنماییت، ولی داداش من نسخه فارسی شده کارما رو نصب کردم اما زیر منوهاش کار نمی کردن، به هر حال من اینجور قالبی نیاز دارم ولی نمی دونم چرا هیچی شانس ندارم و هیچکدومشون کار نمی کنن

راستی در مورد اون سایته که اسمشو نمیارم! من که پول ندارم برم بخرم، ولی اگه هم داشتم هیچوقت نمی رفتم بخرم، چون به قول شما قالبی رو که مال خودش نیست به قیمت زیادی داره می فروشه و چقدر هم تبلیغات کرده!!! حتی حاضر نشده بره یه بار هم که شده پول خرچ کنه و نسخه جدیدش رو از سایتش بخره و بعد اینقده با قیمت زیاد به صورت عمده بفروشه، نمی دونم چی بگم ولی خیلی بی انصافه، اگه می خواست مردونه کار کنه با شرکتش در میون می گذاشت و به صورت قانونی می فروخت و بخشی از پول رو بر می داشت

حالا من علمش رو هم ندارم فارسی سازی کنم، ولی اگه شماها زحمتش رو بکشید همین کارما رو فارسی کنید خیلی خوب میشه
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز! که میگید قالب همیار درسته. ایا سایتی دارید که با چند اسلاید راه افتاده باشه؟

اصلا نسخه انگلیسی نصب کنید تا از این مبحث مطلع بشید...

چون تست کردم دارم میگم

ahadtoa

تازه وارد
نه من نگفتم که اسلایدرهاش حتما کار می کنن، ولی توی عکسهایی که گذاشته بود دو تا فلش کنار اسلایدر فعال بود که میشد یه جورایی فهمید که اسلایدرش فعال هست، ولی باز هم نمیشه درست فهمید، ولی یکی توی سایت همیار کامنت گذاشته بود که نسخه پرشین اسکریپت اسلایدرش خرابه پس باید 30 تومن خرج کنید و این رو بخرید و من هم یه کامنت اعتراضی نوشتم که این قالب از اساس مشکل دارد و حتی نسخه انگلیسیش هم کار نمی کنه و فقط یک اسلایدر رو نشون میده و نوشتم که فکر کنم این قالب همیار هم این مشکل رو داشته باشه، ولی جناب مدیر سایت کامنت منو حذف کردند !!!

asmanetoon

تازه وارد
جالبه

این قالب که رایگان هم نیس ، چجوری همچین مشکلی باید داشته باشه ؟ (منظورم نسخه اصلیش هست)

بنده فقط یه اسلاید تعریف کردم اما همونم نشون نمیده . راه حل چیه ؟ 3 روزه وقتم تلف شده سر همین مورد فقط

(رو لوکال نصبه نمیتونم یوزر پسورد بدم ممنون میشم یه راهنمایی جامع بکنید همینجا) ممنون

اگرم بتونید مشکل تک اسلایدی بودن رو رفع بکنید که واقعا دستون طلا

حاضرم یه هزینه ای هم بدم بابتش . بقیه هم موافق باشن فک کنم

Mesmaili

کاربر عضو
این قالب رو خودم شخصا رو لوکال به صورت کامل تست کردم !

اسلایدر ، گالری ، مپ و... تماما سالم هست ! حالا شما مشکلی درش دارید باید دید کجای کار شما ایراد داره ! ( البته قصد توهین یا جسارت ندارم به هیچ عنوان )

اگر دقت کنید این قالب فقط یک مکان برای اسلاید داره ! شما اگر فایل xml مربوط رو هم ایمپورت کنید ، میبینید که بیش از 1 اسلاید در صفحات قرار نداره !

در هر صورت اگر نیاز به اسلایدر دیگه ای دارید میتونید با پلاگین و یکم کد بالا و پائین کردن کارتون رو به چیزی که مد نظرتون هست برسونید.

asmanetoon

تازه وارد
واسه تست رو هاست نصب کردم

از سه تا اسلایدری که پیش فرض هست دوتاشو حذف کردم

بازم اسلایدر اوکی نیست

آدرس تست :

خواهشا راهکار بدید. نگید یوزر پسورد بده . توضیح بدید که مشکل همه حل بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا