مشکل در اسکریپت ادونیس

001200

تازه وارد
سلام به همه دوستان.

من قبلا از سیستم ادونیس توی یه هاستینگ استفاده می کردم. ولی چند روز پیش یه سرور مجازی اومد دستم ادونیس رو توش نصبیدم و مشکلی نداشت. ولی بعد از آپدیت کردن سرور ( اپدیت : آپاچی و پی اچ پی ادمین و اسکیوال و ... ) سایت بالا نمیاد؛ صفحه سفید نشون میده. یا اینکه انگار به پایگاه داده وصل نباشه اونجوری نشون میده.

حتی وی پی اس رو از نوع روش سیستم عامل نصبیدم ولی بازم جواب نداد. حتی با ورژن های قبلی آپاچی و اسکیوال و ... . (سرور لینوکس با سنتوس 5 روش نصبیده)

به نظرتون مشکل از چیش میتونه باشه؟

در ضمن ورژن های جدید برنامه رو وی پی اس عبارتند از:

Apache 2.4.3

MySQL 5.5.27

PHP 5.4.7

phpMyAdmin 3.5.2.2

بخدا اینقدر توی لوکال و هاستینگ این ادونیس رو نصبیدم که چشم بسته هم میتونم به نصبم. و مطمئنم مشکل از نصب نیست. ولی هر جور چک میکنم نمیفهمم مشکلش از چیه. یعنی میتونه بخاطر PHP و SQL باشه؟

کسی میتونه کمک کنه؟

در ضمن اگه کسی برنامه مدیریت هاستینگ نال یا مجانی مثل ادونیس رو سراغ داره ممنون میشم یه راهنمایی بکنه. برنامه یا سیستم رو برای استفاده نمیخوام بخدا قسم، به جون عزیزترین کسم راست میگم. فقط برای جلوه قشنگی که به صفحه بده احتیاج دارم (واسه همینم گفتم مثل ادونیس قشنگ باشه).

و نکته آخر (وای چقدر حرف زدم) سما هاستینگ رو موقع نصب هم مشکل دارم بعد از نصب صفحه سفید میاد، که گویا بخاطر کلکسو هست که نصبیدم. چون جستجو کردم هر کی کلکسو داشت مثل من مشکل داشت.

ترو خدا یکی کمک کنه.

بالا