مشکل در اسکریپت تم فارست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ameen

کاربر عضو
من اسکریپتو از یه هاست لینوکس cpanel به هاست دانلود direct admin انتقال دادمتو قبلی مشکل آپلود فایل نداشتم و فایل ها آپلود می شدند

ولی تو این هاست دانلود مشکل آپلود فایل دارم

و وقتی فایل آپلود میکنم مثله اینکه آپلود نمیشه و نام فایل undefined میشه

باید چیکار کنم ؟

البته از همون دیتابیس قبلی استفاده کردم که تو هاست لینوکس نصب کرده بودم
سلام به مدیر سرورت بگو زیپ رو برا هاستت فعال کنه
هنوز مشکلم حل نشده و نمیدونم از چیه. کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادم اما مدیر سرور گفت Zip برای هساتم فعاله.

باید چیکار کنم ؟ چند روز گذشته اما هنوز این مشکلو دارم. به نظرتون یک باره دیگه نصب کنم با دیتابیس جدید درست میشه ؟

mahdyk900

تازه وارد
هنوز مشکلم حل نشده و نمیدونم از چیه. کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادم اما مدیر سرور گفت Zip برای هساتم فعاله.باید چیکار کنم ؟ چند روز گذشته اما هنوز این مشکلو دارم. به نظرتون یک باره دیگه نصب کنم با دیتابیس جدید درست میشه ؟
سلام ادرس سایتت رو بده یه نگا بندازیم

از امضات برداشتم :دی

mahdyk900

تازه وارد
فقط لطف کنین اکانت من رو فعال کنین تا بررسی کنم

ali.masoudkhah

تازه وارد
دوست خوبم چک کنین ببینین فایل .htaccsess تو سرورتون هست یا نهبعد دوستان این اسکریپت کاملا سالم و بدون نقص می باشد اگر مشکلی میبینین یا نحوه نصبتون درست نیست یا سرورتون مشکل داره نمونه نصب شده این اسکریپت در آدرس زیر قابل دسترسه

مشکل این مورد رو حل کردم

الان تو قسمت ثبت نام کد کیچارو نمیاره!!

ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم؟

hamidjoon

تازه وارد
مشکل این مورد رو حل کردمالان تو قسمت ثبت نام کد کیچارو نمیاره!!

ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم؟
به سایت رفته و آدرس سایت خود رو ثبت کرده و public_key و private_key رو دریافت کنید

حال به zipmarket/config رفته و فایل config.php رو ویرایش کنید و کد های دریافتی رو در public_key و private_key درج کنید

ameen

کاربر عضو
من اسکریپتو از یه هاست لینوکس cpanel به هاست دانلود direct admin انتقال دادمتو قبلی مشکل آپلود فایل نداشتم و فایل ها آپلود می شدند

ولی تو این هاست دانلود مشکل آپلود فایل دارم

و وقتی فایل آپلود میکنم مثله اینکه آپلود نمیشه و نام فایل undefined میشه

باید چیکار کنم ؟

البته از همون دیتابیس قبلی استفاده کردم که تو هاست لینوکس نصب کرده بودم
سلام به مدیر سرورت بگو زیپ رو برا هاستت فعال کنه
هنوز مشکلم حل نشده و نمیدونم از چیه. کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادم اما مدیر سرور گفت Zip برای هساتم فعاله.باید چیکار کنم ؟ چند روز گذشته اما هنوز این مشکلو دارم. به نظرتون یک باره دیگه نصب کنم با دیتابیس جدید درست میشه ؟
آقا محمد گفتید گه یه ماژول یا تابعی تو هاستت فعال نیست

به مدیر سرورم گفتم, گفت باید اسم ماژول رو بگید تا فعال کنم, گفت یک میلیون ماژول وجود داره !

ameen

کاربر عضو
دوستان برادران حدود یک هفته گذشته ولی هنوز مشکلم حل نشده

این پیام های من و مدیر سرورم هست که تو تیکت به هم زدیم

من:

سلام

پشتیبانم میگه در هاستت یک تابعی چیزی غیر فعال هست که آپلود نمیشه و undefined میده (اینو آقا محمد(مدیر) گفت که بگم)

سرور:

با سلام

کاربر گرامی باید از پشتیبان اسکریپت سوال کنید فردی که طراحی کرده است مسلط به اسکریپت است

من:

این یک اسکریپت انگلیسی می باشد که توسط مدیر وب سایت پرشین اسکریپت فارسی سازی شده.

که من از ایشون پرسیدم گفتند ماژول یا تابعی در هاستت فعال نیست که با این مشکل مواجه میشی.

چون در هاست قبلی همچین مشکلی رو نداشتم

سرور:

با سلام

کاربر گرامی برای رفع مشکل خود مازول درخواستی را بفرمائید خارج از این مورد نمیشود مشکل را حل کرد میلیون ها مازول وجود دارد!!!!!

من:

سلام.

خب عزیز فارسی ساز اسکریپت هم نمیدونه چه ماژولی رو هاست باید فعال بشه.

به قل شما میلیون ها ماژول وجود داره. من که درباره میزبانی وب و هاست اطلاعاتی ندارم.

فقط میدونم که وقتی رو اسکریپتم فایل آپلود میشه اسم فایل undefined میشه و آپلود نمیکنه.

حالا انتظار دارم که این مشکل من حل بشه چون تنها چیزی که من میبینم بعد از انتقال سایتم به سرور شما روی اسکریپتم اتفاق افتاده همین ارور هست.

سرور:

با سلام

این مورد را باید طراح سیستمش ما اعلام کند راهی جز این ندارد دوست عزیز

من:

بشین بابا با این سرورتون! معلومه از پشت کوه اومدین میزبانی وب زدین !!!

سرور:

خواهش میکنم شما لطف دارید. درسته از پشت کوه اومدیم اما با هلیکوپتر اومدیم.

:44: این دو پیام آخر رو شوخی کردم :78:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما با دریافت یک php info از هاست قبلی و هاست جدید. میتونید مقایسه کنید چی در اونجا فعال بوده و اینجا نیست...

rezahashemian

تازه وارد
آقا محمد الان این سایت فراداده هاست هایی که ارائه میده کانفیگ مورد نیاز برای این اسکریپت رو داره ؟

یعنی gd2 به بالا و بقیه تجهیزات مورد نیاز؟

mahdyk900

تازه وارد
هر کسی خواست در قبال مبلغی اپلودش رو براش ساده می کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقایون گل ، چرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید ...! اسکریپت مشکلی نداره. نیازمندی های هاست رو فراهم کنید :33:

mahdyk900

تازه وارد
اقایون گل ، چرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید ...! اسکریپت مشکلی نداره. نیازمندی های هاست رو فراهم کنید :33:
کاملا صحیح :52:

محمد فک کنم الان پشیمون شدی که اسکریپت رو تو سایت گذاشتی ؟ :78:

hamidjoon

تازه وارد
دوستان کسی هاست مناسب واسه اسکریپت خواست پ خ بده

کاملا تست شده

خواستین نصب هم می کنم واستون

ameen

کاربر عضو
میشه بگید این اسکریپت به چه ماژول هایی برای هاست نیاز داره و باید روی هاست فعال باشه ؟

espad

تازه وارد
بعد از نصب ارور زیر رو میده

template not exist! function: _setTemplate file: /home2/ippit/public_html/market/ipmarket/apps/index/views/index.html

فکر کنم مشکلش از اینه که دنبال پوشه ipmarket میگرده ولی فایلش رو پیدا نکردم آدرس رو درست کنم

کسی میتونه کمک کنه ؟

hamidjoon

تازه وارد
بعد از نصب ارور زیر رو میده template not exist! function: _setTemplate file: /home2/ippit/public_html/market/ipmarket/apps/index/views/index.html

فکر کنم مشکلش از اینه که دنبال پوشه ipmarket میگرده ولی فایلش رو پیدا نکردم آدرس رو درست کنم

کسی میتونه کمک کنه ؟
دوست عزیز قسمتی که با قرمز مشخص کردم اشتباه هست باید zipmarket باشه

espad

تازه وارد
ممنونم دوست عزیز منم گفتم مشکل همینه ولی نمی دونم از کدام فایل باید اینو تغییر بدم

چون این آدرس به صورت پیشفرض فراخوانی میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا