مشکل در اسکریپت تم فارست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ورژن جدید رو من تست کردم سالمه ولی حیف ک من نسخه قبلی رو کلی تغییر دادم نمیشه اونا رو ندید بگیرم اینو نصب کنم :(

اقا محمد تو توضیحات این نسخه جدید اومده که تو نسخه قبلی شل بوده!!

میشه بگین شل تو کجاش هست تا بردارمش ؟
در نسخه انگلیسی شل وجود داشت

که ما در نسخه فارسی پاک سازی کردیم و هیچ فایل کد شده و مشکوکی وجود نداره... خیالتون از این بابت ها راحت باشه...

تنها مورد مهم ، آپلود فایل برای برخی هاست ها هستش و تغییرات در گرافیک ، اگر تغییرات ساختاری دادی نیاز به بروزرسانی به این نسخه نیست...

star900

تازه وارد
سلام اقا محمد

عزیز در نسخه جدید درگاههای ضروری و مهم رو حذف کردید مخصوصا پی لاین !

میشه این درگاه رو هم قرار بدید البته نسخه سالمش !

در ضمن کسی هست برای این سیستم قالب اختصاصی طراحی کنه؟؟

با تشکر

omid hosseinnia

تازه وارد
من مراحل نصب رو انجام دادم

اما بازهم ارور میده

آدرس سایت من

prozhehyar.ir

تازه وارد
امید جان تو روت سایتت فایلی بنام htaccess وجود دارد.بازش کن بعد خط اول متن زیر رو نوشته +FollowSymlinks Options پاکش کن دوباره ذخیره کن. مشکلت حل میشه

mahdyk900

تازه وارد
اقا محمد به نظر من اگه یه تالار جدا واسه zip market بزارید بهتر از این باشه که همه اموزش ها - مشکلات و سوال هاشون رو فقط تو یه پست بزارن

در مورد اون شل هم ممنون که گفتید و اطمینان دادین - دیشب که توضیحات اونو خوندم نزدیک بود یه سکته ناقصی کنم :دی

mahdyk900

تازه وارد
سلام اقا محمدعزیز در نسخه جدید درگاههای ضروری و مهم رو حذف کردید مخصوصا پی لاین !

میشه این درگاه رو هم قرار بدید البته نسخه سالمش !

در ضمن کسی هست برای این سیستم قالب اختصاصی طراحی کنه؟؟

با تشکر
سلام اگه اچ تی ام ال بلد باشی طراحی تم برای این سیستم کاری نداره !!!

prozhehyar.ir

تازه وارد
سلام اگه اچ تی ام ال بلد باشی طراحی تم برای این سیستم کاری نداره !!!
میتونی بگی کادر جستجو رو چطوری کوچکتر کنم که قسمت سمت چپ سایت قرار بگیره نه زیر دسته بندی ها؟ بعد آموزش غیرفعال کردن لینک فعال سازی برای عضویت هم بزار؟ مرسی

omid hosseinnia

تازه وارد
اینم از لوگو وبنر پروژه یار

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

mahdyk900

تازه وارد
میتونی بگی کادر جستجو رو چطوری کوچکتر کنم که قسمت سمت چپ سایت قرار بگیره نه زیر دسته بندی ها؟ بعد آموزش غیرفعال کردن لینک فعال سازی برای عضویت هم بزار؟ مرسی
جستجو شما درسته که !

mahdyk900

تازه وارد
بله بلدم ولی انقد تو در تو شده که ادم گیج میشه و زمان میبره که من ندارم !!
بظر من چون میگی بلدی خودت کم کم به سلیقه خودت تغییر بدی خیلی بهتر از اون چیزی میشه ک بدی طراح

برا من که این طوره !!

cniran

کاربر عضو
دوستان این اسکریپت رو میشه کاری کرد که فایل ها توی هاست دانلود قرار بگیره؟

omid hosseinnia

تازه وارد
دوستان من نسخه بهینه شده رو نصب کردم ولی فقط یه صفحه سفید نمایش میده مشکل از کجاست ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

---------------------------------------

راستی فعلا دارم رو هاست رایگان zgig نصبش میکنم آیا تنظیمات خاصی داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nabilanil

تازه وارد
نه عزیزمن که خودم روی هاست تجاری هم نصبش کردم همین حالت روبه من نشون داد. مشکل ازاسکریپت است نه ازهاست .نسخه قبلی راحترمیشدنصبش کرد ولی یه مشکل داشت که نمیشدمحصول روبهش اضافه کرد.

ameen

کاربر عضو
میشه فایل هایی که تو این اسکریپت جدید ویرایش کردید رو به صورت جداگانه اینجا قرار دهید ؟

چون من خیلی تغییرات تو اسکریپت دادم.

مثلا هر فایل رو تو فولدر خودش قرار بدید که معلوم بشه این فایل برای کدوم بخشه

مثلا به این شکل

zipmarket/apps/upload/veiws/form.html

آیا تو دیتابیس هم تغییرات انجام شده یا خیر ؟

tavousi

کاربر عضو
به نام الله

خوب با توجه به سیزن های مدیریت سیستم بهترین هاست ها که من این سیستم رو چک کردم بر روی ehost.ir و parspack.com می باشد . اما مشکل سفیدی صفحه با توجه به این که error_reporting در کانفیگ و گاها 2 فایل کانفیگ دیگر ست شده خطا نمایش داده نمی شود شما با قرار دادند 2 تا اسلش اول اون خط در فایل php اون ها رو غیر فعال کنید و اگه لازم شد خود سیستم یه دیبلاگ فوق العاده داره اجرا کنید همچنین با توجه به این که من 100% به سیستم مسلط هستم 99% حدس میزنم اشکال مال شما 2 حالت بیشتر نیست :

1.مشکل در ارتباط با دیتابیس و این که در فایل کانفیگ باید علاوه بر آدرس سایت مسیر دقیق فولدر سایت هم که مربوط به دو متغیر اولی در فایل می باشد هم باید تغییر کند .

2.بی شک هاستینگ های ایرانی با توجه به این که در طی 3 سال اخیر من 10 ها هاستینگ از سایت های برتر ایرانی گرفتم با جدیت میگم جز parspack.com بقیشون مطلقا آشغالن ممکنه روی هاستینگ شما به خاطر تنظیمات خاصی بعضی فانکشن های مهم غیر فعال باشند که با روشی که گفته شده خطا نمایش داده می شود همچنین توجه داشته باشید هاستینگ های خیلی ضعیف و رایگان گاها ini_set هم درون php بلوک می کنند . و اجرا چنین سیستم هایی روی هاستینگ های رایگان کاملا مسخرس ...

با تشکر , با توجه به درخواست مدیریت سایت ارسال شد . هر گونه مشکلی هست ذکر کنید .

prozhehyar.ir

تازه وارد
سلام دوستای عزیز

مشکل از خود اسکریپت هست.

اصل مشکل از هاست نیست که بخوای هاستت رو عوضی کنی؟

ببینم کی می تونه مشکلش رو پیدا کنه؟

من اینقدر اینجا مکطرح کردم ولی کسی نتوست بگه مشکلش چیه؟

prozhehyar.ir

تازه وارد
به نام اللهخوب با توجه به سیزن های مدیریت سیستم بهترین هاست ها که من این سیستم رو چک کردم بر روی ehost.ir و parspack.com می باشد . اما مشکل سفیدی صفحه با توجه به این که error_reporting در کانفیگ و گاها 2 فایل کانفیگ دیگر ست شده خطا نمایش داده نمی شود شما با قرار دادند 2 تا اسلش اول اون خط در فایل php اون ها رو غیر فعال کنید و اگه لازم شد خود سیستم یه دیبلاگ فوق العاده داره اجرا کنید همچنین با توجه به این که من 100% به سیستم مسلط هستم 99% حدس میزنم اشکال مال شما 2 حالت بیشتر نیست :

1.مشکل در ارتباط با دیتابیس و این که در فایل کانفیگ باید علاوه بر آدرس سایت مسیر دقیق فولدر سایت هم که مربوط به دو متغیر اولی در فایل می باشد هم باید تغییر کند .

2.بی شک هاستینگ های ایرانی با توجه به این که در طی 3 سال اخیر من 10 ها هاستینگ از سایت های برتر ایرانی گرفتم با جدیت میگم جز parspack.com بقیشون مطلقا آشغالن ممکنه روی هاستینگ شما به خاطر تنظیمات خاصی بعضی فانکشن های مهم غیر فعال باشند که با روشی که گفته شده خطا نمایش داده می شود همچنین توجه داشته باشید هاستینگ های خیلی ضعیف و رایگان گاها ini_set هم درون php بلوک می کنند . و اجرا چنین سیستم هایی روی هاستینگ های رایگان کاملا مسخرس ...

با تشکر , با توجه به درخواست مدیریت سایت ارسال شد . هر گونه مشکلی هست ذکر کنید .
بنام خدای حسین(ع)

اقای طاوسی شما گفتید 100% به سیستم مسلط هستید.

می تونید بگید چه جوری میشه دوتا صفر اخری که به مبلغ اضافه میشه رو برداشت؟

توسیستم جدید اینجوری نمایش داده میشه؟

الان مبلغ رو اینجوری نمایش میده: 1000.00

میخوام بهش 1000 ؟ چجوری؟

baxair2

Banned
لطفاً...

نحوه کانفیگ اسکریپت جدید بهینه شده را با نمونه توضیح بدین هرچی میزنم صفحه سفید میاره.

راستی gd>2 برای اسکریپت جدیده لازمه...؟

tavousi

کاربر عضو
بنام خدای حسین(ع)اقای طاوسی شما گفتید 100% به سیستم مسلط هستید.

می تونید بگید چه جوری میشه دوتا صفر اخری که به مبلغ اضافه میشه رو برداشت؟

توسیستم جدید اینجوری نمایش داده میشه؟

الان مبلغ رو اینجوری نمایش میده: 1000.00

میخوام بهش 1000 ؟ چجوری؟
هرجا عبارتی مانند زیر دیدی:

کد:
{$smarty.session.user.total|string_format:"%.2f"}
به عبارت زیر تبدیلش کن در ضمن شما اگه Smarty engine کار کرده باشی با فانکشن هاش اشنایی ... من متاسفانه انلاین نمی شم به خصوص جدیدنا استثناعا این پیامتو دیدم دارم ج میدم .

کد:
{$smarty.session.user.total}
هر چند من این کارو تو برخی بخش های سیستم کردم ولی بعدا اگه به php مسلط شدی خواهی فهمید این به ضرر سیستم باید به جای سنت و دلار ریال و تومن اضافه کنیم فقط تومن یه مشکلاتی بوجود میاره که شاید متوجه شوی در اینده . به هر حال موفق باشی ... اسم منم حسین هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا