مشکل در اسکریپت تم فارست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SinaH

تازه وارد
اونا کامل میگیرم اما فعلا قصد واکنشگرا کردنشو ندارم .

باگی شلی چیزی گذاشتین که هرکی نصب کرده باشه رو پیدا کردین؟؟؟  :)

منم نصب کردم و دارم تست میکنم نرین هک کنید هااااااااا، بگین خودتون محترمانه حذف کنید حذف میکنیم  :))

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tavousi

کاربر عضو
درود تو ذات سیدا این جور چیزا نیست ولی هنوز سیستم رو باگ گیری نکردم ولی تو این نسخه جدید query ها رو خیلی محکم کردم که sql injection محاله ... با همه نرم افزارها و متدها هم تستش کردم دیگه خودم بعد 2 سال کار کردن تو زمینه امنیت چیزایی سرم میشه ...

SinaH

تازه وارد
درود تو ذات سیدا این جور چیزا نیست ولی هنوز سیستم رو باگ گیری نکردم ولی تو این نسخه جدید query ها رو خیلی محکم کردم که sql injection محاله ... با همه نرم افزارها و متدها هم تستش کردم دیگه خودم بعد 2 سال کار کردن تو زمینه امنیت چیزایی سرم میشه ...
از خیلی چیزا معلومه که انسان خیلی با شخصیت و محترمی هستین و توش شکی نیست.... 

لینک اون سایت های استفاده کننده رو دادین یه جوری شدیم و حسابی به اسکریپت شک کردیم !!!

آقای طاووسی یه سوال دارم، فرمودین برای نسخه ی جدید query هارو محکم کردین، این نسخه ی جدید منظورتون همون نسخه یی هستش که تو سایت گذاشتین برای دانلود یا اون نسخه ی خودتون؟؟؟ الآن به نظر شما این نسخه امیر مارکت که برای دانلود گذاشته شده، ارزش داره روش کار بشه یا امنیت نداره و اول باید مشکلات امنیتیش رفع بشن؟؟؟ اینی که شما آدرس اون سایت هارو گذاشتین یعنی اینقد وضع سیستم خرابه که مثله آب خوردن میشه بهش  نفوز کرد؟؟ 

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tavousi

کاربر عضو
نسخه جدید خیلی قوی تر و این به این معنی نیست که نسخه قبلی که ممتشر شد نقص داره میشه زد خیر این طور نیست ... اگه از وب سرور قوی و خوبی استفاده می کنید نگران چیزی نباشید .

SinaH

تازه وارد
نسخه جدید خیلی قوی تر و این به این معنی نیست که نسخه قبلی که ممتشر شد نقص داره میشه زد خیر این طور نیست ... اگه از وب سرور قوی و خوبی استفاده می کنید نگران چیزی نباشید .
بابت همه ی راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنون جناب طاووسی 

tavousi

کاربر عضو
درود اینم عکس جدید از سیستم فقط یه سوال کسی ایده ای واسه ظاهر لیست موضوعات نداره الان خیلی استایلش ضایس ؟

2f84-2015-05-10-01-10-52.png

SinaH

تازه وارد
همه جاش عالیه

فکر کنم من بیشتر از خودتون پی گیرشم آقای طاووسی :)

راستی آقای طاووسی صفحه ی برداشت وجه مشکل داشت، مثلا وقتی گزینه ی واریز به حساب بانکی رو میزدی، اون فرمی که کاربر باید وارد میکرد رو باز نمیکرد!!! برای این که فرم باز بشه کاربر باید یه ذره پایین تر از اون دکمه دبل کلیک میکرد تا فرم باز شه براش

من میگم این نوع لیست موضوعات بهترین نوعه شه، فقط فکر میکنم یه ذره ظاهرش خشکه، یعنی بر خلاف قسمت های دیگه ی سیستم که از نظر گرافیک فوق العادس، این قسمتش خییییلیییی ساده هستش، اگه میشد مثلا بهش افکت داد، که کاربر وقتی موس رو میبره رو یکی از موضوعات، اون لینک یه نمه واضح تر بشه و بقیه ی لینک ها تار بشن خیلی خوب میشد و از این ساده یی و خشکی و تکراری بودن در می اومد، این نظر من بود دیگه نمیدونم.

SinaH

تازه وارد
یه چیز کوچیک دیگه هم اگه میشد دیگه خیلی خوب میشد، حاشیه ی  باکس موضوعات رو به رنگ آبی در می آوردین

همین

دیگه یه چیز متفاوته عالیه عالیه عالی میشد 

tavousi

کاربر عضو
درود متاسفانه صفحه واریز تو اون نسخه علاوه بر بخش داینامیک سیستم که خیلی افتضاخ هست ظاهرش و کدهای جاوا اون صفحه هم درست کار نمی کنه ... متاسفانه ... /

SinaH

تازه وارد
اوکی بالاخره منو دستخوش تغییرات شد !

1c1d-343434.png
عالییییییییی شده

یه چیز دیگه میگم خداییش دیگه وا وی لا :)

اون عدد نباشه، مثلا تو قسمته قالب ۲۰ محصول داریم، اون ۲۰ نباشه، یه جورایی خزه

آقایه طاووسی، کارتون فوق العادس ...

hamid_mto

تازه وارد
سلام

دوستان من چطور نصب کنم روی ساب دامین؟

من ساب دامین ساختم و قالب رو بروی زیر پوشه می خواهم داشته باشم، چه فولدری رو برای نصب فراخوانی کنم؟

آیا اسکریپت رو در پوشه ای نریزم؟ آیا با اطلاعات سایت فعلی کانفیلیکت نمیکند؟

راهنمایی کنید

SinaH

تازه وارد
سلام

دوستان من چطور نصب کنم روی ساب دامین؟

من ساب دامین ساختم و قالب رو بروی زیر پوشه می خواهم داشته باشم، چه فولدری رو برای نصب فراخوانی کنم؟

آیا اسکریپت رو در پوشه ای نریزم؟ آیا با اطلاعات سایت فعلی کانفیلیکت نمیکند؟

راهنمایی کنید
دوست من

اسکریپت رو تویه پوشه ای نزارین

مستیم بزارین تو root ساب دامین

یه دیتابیس بسازین و اطلاعات رو بریزین تویش

بعد اطلاعات دیتابیس رو به فایل zipmarket/config/config.php بدین

یوزر و پسورد ادمین هم admin هستش

چند صفحه قبل راهنمای کامل موجوده

موفق باشید

hamid_mto

تازه وارد

سلام

همه این کارهارو کردم
بازهم ارور زیر را دریافت می کنم

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home3/mehrvpsi/public_html/zipmarket/config/config.php in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once(/home3/mehrvpsi/public_html/zipmarket/config/config.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home3/mehrvpsi/public_html/zipmarket/config/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/zipmarket/config.php on line 2

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /zipmarket/classes/jdf.class.php in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/index.php on line 3

Warning: require_once(/zipmarket/classes/jdf.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/zipmarket/classes/jdf.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/index.php on line 3

hamid_mto

تازه وارد

سلام

همه این کارهارو کردم
بازهم ارور زیر را دریافت می کنم

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home3/mehrvpsi/public_html/zipmarket/config/config.php in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once(/home3/mehrvpsi/public_html/zipmarket/config/config.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home3/mehrvpsi/public_html/zipmarket/config/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/zipmarket/config.php on line 2

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /zipmarket/classes/jdf.class.php in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/index.php on line 3

Warning: require_once(/zipmarket/classes/jdf.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/zipmarket/classes/jdf.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/mehrvpsi/public_html/radio/index.php on line 3

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
19 صفحه سوال کردن، باز هم سوال تکراری...

تاپیک قفل شد. برای دریافت پاسخ هاتون ، برگه های قبلی رو مشاهده کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا