مشکل در اسکریپت لینکدونی اتوماتیک پرشین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

djary

کاربر عضو
اصلا کار نمید کلی* ارور میده و وارد بخش مدیریت هم نمی*شه

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/-----.org/httpdocs/test/1/inc/db.php on line 5

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/-----.org/httpdocs/test/1/index.php(15) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 10

-------------------------------------------------------------

مشخصات ورود به مدیریت سایت:

نام کاربری مدیریت: admin

رمز عبور مدیریت: admin

نام کاربری به این نام در دیتابیس وجود ندارد

iranenaz

کاربر عضو
اصلا کار نمید کلی* ارور میده و وارد بخش مدیریت هم نمی*شهWarning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/-----.org/httpdocs/test/1/inc/db.php on line 5

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/-----.org/httpdocs/test/1/index.php(15) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 10

-------------------------------------------------------------

مشخصات ورود به مدیریت سایت:

نام کاربری مدیریت: admin

رمز عبور مدیریت: admin

نام کاربری به این نام در دیتابیس وجود ندارد
اطلاعات رو در config.php درستی وارد کردید ؟

install رو اجرا کردید ؟

djary

کاربر عضو
آره همه این کارارو کردم

۲ بار هم نصب کردم

rfm

تازه وارد
سلام

خیلی ممنون بابت اسکریپت زیبا

و تشکر از زحمات شما عزیزان

بعد از نصب هنگامی که میخوام وارد کنترل پنل بشم بعد از وارد کردن یوزر و پسورد و کد امنیتی این ارور رو میده و وارده مدیریت نمیشه:

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/siteman/public_html/link/inc/config.php:1) in /home/siteman/public_html/link/administrator/index.php(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code(1) : eval()’d code on line 23

در ضمن نام دیتابیس هاست من ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ هستش.تنظیمات کانفیگ رو هم درست میدم!

rfm

تازه وارد
لطفا کمک کنید برای رفع ارور بوجود آمده

برای من فقط داخل مدیریت نمیشه!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی هاست های ویندوز تست نکنید!

حتما هاست شما با اسکریپت مشکلی داره

rfm

تازه وارد
خیلی ممنون بابت جواب مشکلم حل شد.

من از طریق ftp آپلود میکردم مشکل بوجود می آورد.از خود سی پنل آپلود و نصب کردم درست شد.

ممنون و متشکر.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا چون encoding تغییر میکرده . مشکل به وجود میومده...

ALiReZaYa

تازه وارد
بنده كه نظرات سايت رو ميخوندم عده اي ميگفتن بخش گذاشتن rss كار نميكنه وقتي rss سايتي رو ميذارن مطالب اون سايت لينك نميشه , من اين سيستم رو هنوز نصب نكردم ميخوام كامل تر شه بعد استفاده كنم حالا اين مشكلي كه دوستان مطرح كردن واقعا هست يا مشكل از اينه كه درست نتونستن نصب كنند ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل از هاست یا نادرست نصب کردن هست... شما نصب کنید...

dodgy

تازه وارد
سلام به همه دوستان و محمد عزیز ... آقا من تا حالا خیلی از اسکریپتهارو نصب کردم اما این یکی داره اذیت میکنه و این خطارو میده .

Access denied for user 'musicteh_link'@'localhost' (using password: YES)

اصلاعات دیتابیسو درست میدم . نمیدونم مشکل کجاست .

dodgy

تازه وارد
اون مشکلم حل شد اما الان یه مشکل دیگه دارم ... بعد از نصب وارد مسیر اصلی نمیشه و خطا میده (Server not found) .

کجای کارو اشتباه رفتم ؟؟؟

dodgy

تازه وارد
مشکلات یکی یکی مرتفع شد . متشکرم و واقعا از این کار فوق العادتون ممنونم .

موفق باشید .

araz1araz

تازه وارد
دوستان چطور میشه مشکل ورود به مدیریت سایت رو حل کرد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hlxfbeyr/public_html/linkdoni/inc/config.php:1) in /home/hlxfbeyr/public_html/linkdoni/administrator/index.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 23

rfm

تازه وارد
دوباره سلام و مشکل جدید

چرا همش تو یک صفحه لینک میکنه ، کی لینک ها به صفحات بعدی میرن…

همشو تو صفحه ۱ میچینه,لود صفحه هر روز بیشتر میشه یعنی هر روز بدتر از دیروز (این تیکه رو واسه شوخی گفتم به دل نگیرین)

لطفا این رو هم حل کنید.

متشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میدونی! 99% مشکلات مربوط به کد بودن اسکریپت هست! این مشکلات رو رفع میکنیم

نسخه جدید میدیم با چند امکان جدید...( سرم یکمی خلوت بشه اوکی میکنم)

- ارسال لینک توسط کاربر

- تنظیمات صفحات

و...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا