مشکل در اسکریپت virtual freer

با سلام به همه ی کاربران پرشین اسکریپت.

من یک چند وقتی است که اسکریپت virtual freer را برای ساخت فروشگاه کارت شارژ نصب کرده ام 1- اما نمیدانم که از کدام قسمت باید کد های کارت شارژ رو وارد کنم . 2- قسمت کلید رمزنگاری به چه دردی میخورد چون من هر کدی رو که نوشتم اون قبول نکرد 3 - یک مشکل دارم و آن این است که در سایت من andishehshop.ir گزینه های کارت شارژ ها بسته اند .

لطفا توضیحات کامل را ارائه دهید .

با تشکر

Ehs@n

کاربر عضو
مستقیم با این اسکریپت کار نکردم

واسه ثبت شارژ فکر کنم باید از قسمت ثبت کارت و یا

محصولات>محصول جدید اقدام کنید

مشکل بسته بودن گزینه ها هم فکر کنم به دلیل نبودن موجودی در اسکریپپت هست

akoo

تازه وارد
کار زیاد سختی نیست

1-تو قسمت دسته ها یه دسته درست کن "مثلا:یوزر و پسورد نود 32"

2-تو قسمت محصولات بگو "مثلا اکانت یک ماهه نود 32

3-در قسمت کارتها با ید کدی که هنگام نصب اسکریپت بهت داده رو وارد کنی "تا این کد رو نداشته باشی اطلاعات اکانتها (user & pass % etc..) نمایش داده نمیشه یه جور رمز گزاری هستش

بعد از وارد کردن کد میتونی اطلاعات اکانتها رو تکی تکی وارد کنی یا به صورت فایل تکس به این صورت user:pass:url

با سلام .

من کد را گرفتم و همه ی تنظیمات را کردم ولی از کجا باید کد شارژ را وارد کنم چون من هر بار که محصولم را میخرم شارژی نشان داده نمیشود آیا باید کد شارژ را در قسمت فیلد وارد کنم

akoo

تازه وارد
با سلام .من کد را گرفتم و همه ی تنظیمات را کردم ولی از کجا باید کد شارژ را وارد کنم چون من هر بار که محصولم را میخرم شارژی نشان داده نمیشود آیا باید کد شارژ را در قسمت فیلد وارد کنم
سلام دوباره

فرض میکنیم شما دارید اکانت نود ۳۲ می فروشید

روی تب کارتها کلیک کنید

روی کارت جدید کلیک کنید

در فیلد اول باید username را وارد کنید

در فیلد دوم باید password را وارد کنید

ودر فیلد سوم آدرس سرور آپدیت را وارد کنید.

اما شماکه کارت شارژ میفروشید همون مشخصات روی کارت شارژ رو وارد کنید

رمز شارژ به فارسی

رمز شارژ به انگلیسی

شناسه شارژ

برای این که کاربر بتونه اینها رو از هم تفکیک کنه شما باید در قسمت محصولات به صورت زیر عنوان سطر ها رو تغییر بدید

اونجایی که نوشته عنوان فیلد اول بنویسید رمز شارژ به فارسی

اونجایی که نوشته عنوان فیلد دوم بنویسید رمز شارژ به انگلیسی

اونجایی که نوشته عنوان فیلد سوم بنویسید شناسه شارژ

اگه تمام این کارها رو کردید و هنگام اتمام خرید باز هم به صفحه callback بر نگشت و مشخصات شارژ رو نشون نداد بدونید که آدرس call_back.رو درست تنظیم نشده "این مشکل در صورتی به وجود میاد که شما اسکریپت رو در شاخه اصلی دامین یا ساب دامین نصب نکرده باشید مثلا اسکریپت رو در نصب کرده باشید"

توجه کنید که بعد از اتمام خرید باید دکمه بازگشت به سایت رو در در گاه بانک مربوطه بزنید "در در گاه های زرین پال و پی لاین و .... هم این گذینه بازگشت به سایت وجود داره"

اگه بازم نشد همینجا بگید تا کمکتون کنم

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

poorya37

تازه وارد
با سلام به دوستان عزیز
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

من میخام تو قسمت اطلاعات تماس فریر بجز شماره تماس و ایمیل دو فیلد دیگه هم از اطلاعات خریداران ثبت کنم

چطور باید این کار رو انجام بدم؟ کسی از دوستان میتونه بهم کمک کنه؟

اگه هزینه هم داشته باشه با کمال میل تقدیم میکنم. :63:

zegersot

کاربر عضو
به نویسنده اسکریپت ایمیل بزنید با هزینه براتون تغییر میدن

zegersot

کاربر عضو
بنده گفتم به نویسندش ایمیل بزنید !

اینم آدرس مطمئن باشید براتون تغییر میدن ! اگه نداده بیاید به بنده بگید براتون تغییر میدم

poorya37

تازه وارد

اینم آدرس مطمئن باشید براتون تغییر میدن ! اگه نداده بیاید به بنده بگید براتون تغییر میدم
مدیر جان من هم منظورم ایشون بود و چند نفر دیگه که تو سایت های وب هاستینگ و شاپ کیپر فعال هستند!

ایشون هم جواب ایمیل بنده رو ندادند.

maryam300

تازه وارد
سلام منم وقتی روی پرداخت کلیک می کنم.این خطا رو میده:

"نشانی قابل فهم نبود

فایرفاکس نمیتواند نشانی مذکور را بیابد، چون قرارداد «deprecated» به هیچ برنامهای وابسته نیست.

امکان دارد نیاز به نصب برنامهٔ دیگری برای باز نمودن این نشانی داشته باشید."

در قسمت آدرس مروگر نوشته:

"deprecated:%20Function%20eregi%28%29%20is%20deprecated%20in%20/home/u362375003/public_html/account/index.php%20on%20line%2065gateway.php?random=223517482"

فایل geteway.php موجوده و اسکریپت رو از سایت اصلی دانلود کرده ام.موقع نصب هم خطا و ارور نداد و کامل نصب شد ولی این مشکل هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هاست رایگان همینطور هست دوست عزیز! بی دلیل مشکل میگیره. روی هاست رایگان تست نکنید

alimagf55

تازه وارد
سلام خسته نباشید ادرس سایت من اینه چرا وقتی روی این دامنه میرم ارور میده ولی تو روت هاست روی دامنه ام کلید میکنم میاره

دامنه ی من به این شکله

freer/index.php

من میخوام ادامه ی بعد از دامنه ام باک بشه باید چیکار کنم

moslem73

تازه وارد
You must be registered for see images attach

سلام دوستان خواهشاً یکی کمکم کنه

من دارم از freer استفاده میکنم .کامل.همه چیز درست و کامل کردم و کارتها رو وارد کردم اما مشکل اینجاست که هنگام خرید پول از مشتری کم میشود اما محصولی یافت نمیشود ؟؟

و بخاطر همین چند بار حذف و دوباره نصب کردم و الان دوباره نصب کردم بازم نشد چکار کنم؟؟؟؟؟ الان فروشگاهم خالی مونده و منتظرم مشکلش برطرف بشه

straywar

تازه وارد
دوست عزیز.

وقتی که این اسکریپت رو نصب کردی یک کد رمزنگاری میده بهت اون رو باید نگه داری چون مهمترین چیزه.

وقتی یک دسته ساختی و محصولات تو ثبت کردی بعد برو جای "کارت ها"سپس کلید مرزنگاری که در نصب کردن بهت داده بزن.

بعد وارد میشه.

بعد همون جا نوشته افزودن کارت

بزن روش و برو اونجا

3فیلد خالیه.

در فیلد 1 کد کارت شارژ رو بزن.

2فیلد دیگه ام خالی بزار.

بعد جای محصول ام انتخاب کن میاره برات محصولات اتو.

بعد ثبت کارت بزن اون محصولی که زدی روشن میشه و میشه خرید کرد.

مثلا اگر یک بار واسه کارت شارژ 2 تومنیت این کارو بکنی یک نفر که بخره دیگه تمومه باز خاموش میشه.

ولی اگر تو مثلا 100تا کارت شارژ 2 تومنی بگیری و بعد اونجا 100بار همین افزودن کارت رو همونجوری که گفتم واسه 1محصول ادامه بدی.

درست میشه.

اگر کلید مرزنگاری نداری دوباره نصب کن:دی

omidhadi

تازه وارد
سلام

من دو مشکل با اسکریپت دارم

1.هنگام ارسال ایمیل اطلاعات ، اطلاعات را ناخوانا مینویسه حتی اعداد رو به صورت علامت سوال میزنه (اطلاعات 3 فیلد )

2.پس از تایید پرداخت و برگشت از صفحه پرداخت در یک صفحه سفید میماند.خطا در پرداخت را نشون میده اما خرید موفق رو میره توی صفحه خالی میمونهو محصول رو نشون نمیده -ضمنان مشکلی از بابت آدرس صحیح اسکریپت نیست .چون خطای 404 نمیده.

ضمنان از درگاه پی لاین استفاده میکنم

بالا