مشکل در افزایش گروهی قیمت محصولات تخفیف خورده

• نویسنده موضوع sahin
  • تاریخ شروع

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان من یه مشکلی که دارم اینه مثلا 7 محصول شگفت انگیز دارم که 10 درصد تخفیف خورده حالا میام اون 7 تا محصول را به صورت گروهی 15 درصد افزایش قیمت میدم درصد تخفیف اون محصولات افزایش پیدا میکنه یعنی از 10 درصد مثلا میشه 14 درصد مثلا اگه 20 درصد افزایش قیمت بدم اون محصولات تخفیف 60 درصدی میخوره چطوری میتونم این مشکل را حل کنم که با افزایش قیمت درصد تخفیف محصولاتم تغییر نکنه؟؟؟

به صورت قیمت ثابت هم افزایش قیمت دادم اما بازم همین مشکل را داشتم ممنون میشم راهنمایی فرماید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
وقتی شما می خواهید درصد تخفیف بدهید باید اول تخفیف قبلی رو صفر کنید یا میزان تخفیف جدید رو به تخفیف قبلی اضافه کنید
مثلا شما 10 درصد تخفیف دارید و می خواید 20 درصد کنید نباید 20 بزنید بلکه باید 10 درصد دیگه اضافه کنید
ضمنا ما همچین چیزی نداریم که شما 20 درصد تخفیف بدهید و 60 درصد تخفیف بخورد؟
دوم شما باید مطمئن شوید تخفیفات دیگری ندارید هر افزونه ای که شامل تخفیف شود مثل کوپن یا هر چیزی
موفق باشید

sahin

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
وقتی شما می خواهید درصد تخفیف بدهید باید اول تخفیف قبلی رو صفر کنید یا میزان تخفیف جدید رو به تخفیف قبلی اضافه کنید
مثلا شما 10 درصد تخفیف دارید و می خواید 20 درصد کنید نباید 20 بزنید بلکه باید 10 درصد دیگه اضافه کنید
ضمنا ما همچین چیزی نداریم که شما 20 درصد تخفیف بدهید و 60 درصد تخفیف بخورد؟
دوم شما باید مطمئن شوید تخفیفات دیگری ندارید هر افزونه ای که شامل تخفیف شود مثل کوپن یا هر چیزی
موفق باشید
سلام من نمیخوام تخفیف محصول را تغییر بدم منظور من این بود وقتی محصولی را افزایش قیمت میدم اینطوری میشه

افزونه ای برای تخفیف هم ندارم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بنده هم نگفتم شما می خوای تخفیف رو تغییر بدهی گفتم وقتی تغییرات رو اعمال می کنی باید این موارد رو بررسی کنید
ضمنا انگار شما چند مورد رو بررسی نمی کنید اول اینکه آیا قالب شما با نسخه فعلی ووکامرس شما هماهنگ هست یا خیر . این مورد در وضعیت قابل بررسی است.
دوم قیمت و میزان تخفیف با هم در ارتباط مستقیم هستند ولی در ووکامرس وقتی شما یکبار یک تخفیف رو بزنی و دوباره روی همون تخفیف محصول تخفیف یا تغییر قیمت جدیدتری رو اعمال می کنی مجموع گاها بالاتری رو محاسبه می کنه و این گاهی به افزایش تغییرات منجر می شود یعنی در پس زمینه دیتا بیس این مورد جمع می شود و اعمال می گردد. ساده اش همونی میشه که بالاتر گفتم
سوم باید مطمئن باشید اگر افزونه کش یا سرور کش دارید در این زمان تغییرات توسط شما کامل خالی از تغییرات می شود
چهارم یک وسال دیگه که مطرح می شود اینست که شما تخفیف رو پیش خودتون چگونه محاسبه می کنید که فکر می کنید 20 درصد تخفیف شما ناگهان 60 درصد می شود؟ مثلا تخفیف 20 درصدی یک محصول 100 هزار تومانی می شود 20 هزار تومان و قیمت محصول 80 هزار تومان نه اینکه محصول با قیمت 40 هزار تومان به فروش برسد! چون سیستم بر اساس اعداد صحیح کار می کند نه اینکه خودش دستکاری قیمت کند؟
تست ساده اینکار اینست که یک محصول رو از تخفیف صفر کرده انتشار و دوباره به همان میزان تخفیف کامل اجرا کنید تا ببینید مشکل وجود دارد یا خیر
بهتره برای شفاف شدن مشکل آدرس سایت و یک محصول رو یا همون تخفیفی که می گویید قرار دهید تا بررسی شود
موفق باشید

بالا