مشکل در افزونه حمل و نقل

emran.askari

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

من از افزونه حمل و نقل در سایت داشتم استفاده میکردم مدتی خوب بود نمیدونم چرا الان هر کاربری که ثبت نام میکنه و میخواد سفارش ثبت کنه بعد از زدن دکمه پرداخت با پیغام استان انتخاب شده معتبر نیست شهر انتخاب شده معتبر نیست روبرو میشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید خیلی مهمه برام.

@emran.askari 

تا جایی که اگاهی دارم جدیدا این افزونه برای همه مشکل ساز شده بنظر من ووکارمستونو به نسخه قبلی برگردونید یا افزونه دیگری استفاده کنید.

wanano

تازه وارد
@emran.askari 

تا جایی که اگاهی دارم جدیدا این افزونه برای همه مشکل ساز شده بنظر من ووکارمستونو به نسخه قبلی برگردونید یا افزونه دیگری استفاده کنید.
متاسفانه تنها راه حل فعلی همین پلاگین هست و پلاگین جایگزینی وجود نداره

emran.askari

تازه وارد
با نسخه چند از ووکامرس خوب کار میکنه؟ بعد از لحاظ امنیتی مشکلی پیش نمیاد؟ منظور خود ووکامرس هست یا ووکامرس فارسی؟

wanano

تازه وارد
با نسخه چند از ووکامرس خوب کار میکنه؟ بعد از لحاظ امنیتی مشکلی پیش نمیاد؟ منظور خود ووکامرس هست یا ووکامرس فارسی؟
کاش طراح افزونه بود حداقل متوجه میشدیم این باگ از کدون نسخه به بعد به وجود اومده ..

من یک سوال مشابه شما پرسیدم از دیروز تا حالا هیچکس پاسخ نداده

emran.askari

تازه وارد
چون واقعاً این هزینه ارسال به مشتری در کشور ما معضلی هست برای سایت ها و خیلی از مشتری ها حتی اگر از قیمت کالا راضی باشن تا هزینه ارسال رو میبینن پشیمون میشن. دوستان راهی پیشنهاد می کنید یا کسی از سیستم پرداخت در محل استفاده میکنه که بگه کدوم شرکت خوب هست؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام واقعا الان تست کردم هیچ موردی نبود

با جدیدترین نسخه ووکامرس 

و ووکامرس فارسی 

و افزونه حمل نقل جناب مهدی 

ممکنه تنظیماتتون رو درست انجام نداده باشید.

emran.askari

تازه وارد
آخه تنظیمات خاصی نداره حمل و نقل رو که خودش 2 تا روش میاره پیشتاز و سفارشی هزینه رو درست حساب میکنه استان و شهر هم میاد برای انتخاب ولی وقتی گزینه پرداخت رو میزنید ارور میده که هم استان و هم شهر انتخاب شده معتبر نیست

masoud ashoori

کاربر عضو
این هزینه ارسال به مشتری در کشور ما معضلی هست برای سایت ها و خیلی از مشتری ها حتی اگر از قیمت کالا راضی باشن تا هزینه ارسال رو میبینن پشیمون میشن.
با سلام و احترام
ابتدا در رابطه با هزینه های پستی تمام شده برای مدیریت فروشگاه و مغایرت با نرخ حساب شده توسط افزونه:
مبلغ تمام شده بستگی به متصدی اداره پست یا دفاتر پیشخوان داره
معمولا در تمام نقاط کشور (جهت درآمد بیشتر) سرویس هایی که رایگان هستند رو برای مشتریان فعال میکنند.
بعنوان مثال سرویس اطلاع رسانی پیامک، تعیین زمان توزیع، آگهی تحویل الکترونیک و...
ولی باید باهاشون رایزنی کنید که براتون نزنن

هزینه پست سفارشی:
تا 500 گرم: 4800 تومان
501 تا 1000 گرم: 6200 تومان

هزینه پست پیشتاز:
تا 500 گرم: 7200 تومان
501 تا 1000 گرم: 9700 تومان

وزن های بالاتر رو با توجه به اینکه زیاد نداریم به خاطر ندارم

دوستان راهی پیشنهاد می کنید یا کسی از سیستم پرداخت در محل استفاده میکنه که بگه کدوم شرکت خوب هست؟
این سیستم رو ما داریم ولی معایب خیلی زیادی داره از جمله:
1- باید سفارشات رو در سایت مربوطه ثبت کنید که شامل مشخصات کالایی که میفرستید و مشخصات خریدار.
2- 3 برگه فاکتور رو چاپ کنید و روی بسته بندیتون بچسبانید.
3- حتما باید به اداره پست تحویل بدید و دفاتر پیشخوان دولت قبول نمیکنند.
4- این نوع بسته ها به دلیل تفکیک خاصشون در اداره پست دیر تر به دست مشتری میرسند.
5- بعضی از ادارات پست قبل از اینکه بسته رو تحویل پستچی بدن برای هماهنگی با خریدار تماس میگیرند و اگر خریدار پاسخ نده بسته رو برگشت میزنن.
6- پستچی ها کارتخوان ندارند و باید مشتری هاتون وجه نقد به همراه داشته باشند.
7- بعضی از پستچی ها به دلایلی که هنوز نمیدونم بسته ها رو به دلایلی مثل آدرس نا کافی برگشت میزنند که این مورد در بسته هایی که پرداختشون آنلاین هست از هر هزار تا یک مورد هم پیش نمیاد ولی برای پرداخت در محل خیلی پیش میاد.
8- خریدار چون هیچگونه وجهی پرداخت نکرده هیچگونه مسعولیتی هم قبول نمیکنه بعنوان مثال میبرن به آدرس و تحویل نمیگیره یا دیر میرسه یا دلایل دیگه کنسل میکنه و میگه نمیخوام...
9- بعد از اینکه بسته به دست خریدار رسید بین 7 تا 20 روز بعد با شما تسویه میکنند ( در مواردی خاص زمان بیشتری هم پیش میاد)
10- هزینه پستی تمام شده برای شما کمی بیشتر از بسته های عادی هست (مبلغ پست بستگی به مقصد، وزن و مبلغ کالا دارد.
و....

شرکت های مطرحی که واسط پستی هستند فروتل و پایگان هست. خود اداره پست هم چند وقتی هم هست که ارائه میکنه ولی از کیفیت خدمات خود اداره پست اطلاعی ندارم

برای پرداخت در محل (خارج از اداره پست) تیپاکس شرکت خوبی هست
سفارش زودتر به دست خریدار میرسه و خدمات خوبی هم ارائه میدن و به این راحتی هم بسته رو برگشت نمیزنن
برای ما قبلا دو روز بعد از ارسال رسید رو میبردیم و وجه سفارش رو میگرفتیم، بعد از آشنایی بیشتر همون موقع که بسته رو میفرستادیم پولش رو هم میدادن.
ولی با توجه به هزینه زیادی که داره نسبت به پست، برای هر کاری نمیشه استفاده کرد.

پیشنهاد: اگر مخاطبین هدف شما خانم ها هستد پیشنهاد میشه این روش پرداخت رو داشته باشید چون اکثر خانم ها با خرید اینترنتی آشنایی ندارد و حراس بیشتری نسبت به آقایان برای خرید اینترنتی دارند.
با وجود این معایب تصمیم با شماست که این سیستم رو داشته باشید یا نه.
یا این روش رو داشته باشید و سعی کنید اعتماد سازی کنید و کاربران با روش های مشوق از جمله تخفیف در پرداخت آنلاین به پرداخت با این روش ترغیب کنید.
که اگر  با استفاده از افزونه YITH DYNAMIC PRICING PER PAYMENT METHOD FOR WOOCOMMERCE بر روی روش های پرداختتون تخفیف بصورت مبلغ و درصد در نظر بگیرید.

emran.askari

تازه وارد
@masoud ashoori من مشکلی با پرداخت آنلاین نداشتم فقط این اروری که الان افزونه حمل و نقل میده مشکل ساز شده برامون

emran.askari

تازه وارد
سلام واقعا الان تست کردم هیچ موردی نبود

با جدیدترین نسخه ووکامرس 

و ووکامرس فارسی 

و افزونه حمل نقل جناب مهدی 

ممکنه تنظیماتتون رو درست انجام نداده باشید.
میشه توضیح بدین دقیقاً تنظیمات باید به چه صورت باشه ممنون میشم

emran.askari

تازه وارد
اینها اسکرین شات از تنظیمات ووکامرس من هست.همگانی و حمل و نقل

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

masoud ashoori

کاربر عضو
من مشکلی با پرداخت آنلاین نداشتم فقط این اروری که الان افزونه حمل و نقل میده مشکل ساز شده برامون
خودتون گفتید:

کسی از سیستم پرداخت در محل استفاده میکنه که بگه کدوم شرکت خوب هست؟
و بنده هم توضیحاتی در مورد سیستم پرداخت در محل نوشتم براتون

بالا