مشکل در افزونه دکان

betanet

تازه وارد
در انجمنی که قبلا زبان زد خاص و عام بود برای پاسخدهی  الان کسی نیست که بعد سه چهار روز جواب بده .....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در انجمنی که قبلا زبان زد خاص و عام بود برای پاسخدهی  الان کسی نیست که بعد سه چهار روز جواب بده .....
قطعا شرایط فرق کرده و همه چیز ثابت نیست.

برای مشکل شما ، مشکل لایسنس نباید وجود داشته باشه. دسترسی ارسال کنید از طریق پ.خ براتون بررسی بشه

betanet

تازه وارد
قطعا شرایط فرق کرده و همه چیز ثابت نیست.

برای مشکل شما ، مشکل لایسنس نباید وجود داشته باشه. دسترسی ارسال کنید از طریق پ.خ براتون بررسی بشه
با سلام . مشکل رو حل کردم فقط اگر فایل ترجمه این افزونه به صورت کامل نه ناقص رو داشتید ممنون میشم قرار بدید استفاده کنیم . باتشکر

mersanaaa

تازه وارد
من پارسال که می خواستم دنبال بگردم توی اینترنت به این مشکل برخوردم.

cheraghestan

تازه وارد
@betanet 

سلام منم 

(خطای دوکان: لطفا رونوشت‌تان را فعال کنید )

این مشکل  را دارم چطور برطرفش گردید؟

pasargad64

تازه وارد
@betanet 

سلام من همین مشکل فعالسازی لایسنس رو داشتم چطور برطرف کردید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armin1

تازه وارد
با سلام . مشکل رو حل کردم فقط اگر فایل ترجمه این افزونه به صورت کامل نه ناقص رو داشتید ممنون میشم قرار بدید استفاده کنیم . باتشکر
مشکل‌تون حل شد چرا با بقیه دوستان به اشتراک نمی‌ذارید؟ تشکر

novinict

تازه وارد
متاسفانه مشکل شما رو بنده داشتم ، دنبال ایراد نبودم یعنی حوصله ام نکشید دورش زدم >> لطفا به همون جایی که انتقال داده می شه برید و بعد دوتا فیلد درخواستی اون صفحه رو از طریق inspect element مرورگر درقسمت value تکست باکس ها پر کنید و اوکی کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

RiCaRoS619

تازه وارد
حل مشکل ::

( لطفا بدون ذکر منبع مطلب رو کپی نکید - Danial RiCaRoS )

1- به مسیر wp-content/plugins/dokan-pro/classes/ مراجعه کنید و فایل updates.php رو باز کنید
2- فانکشن زیر رو پیدا کنید
license_enter_notice
3- پایینش میبینید که این خطوط هستند :
کد:
<div class="error">
            <p><?php printf( __( 'Please <a href="%s">enter</a> your <strong>Dokan</strong> plugin license key to get regular update and support.', 'dokan' ), admin_url( 'admin.php?page=dokan_updates' ) ); ?></p>
        </div>

4- پاک کنید این قسمت رو

قبل :
You must be registered for see images attach

بعد:

You must be registered for see images attach

• Like

بیژن

تازه وارد
با سلام من آخرین ورژن افزونه دکان را (لایت 2.9.20 و پرو 2.9.12) از پرشین اسکریپ دانلود و نصب کردم ولی یک مشکل دارم اونم بالا و پایین بودن و روی هم قرار گرفتن دکمه ها و متن ها در بخش هایی از سایت هست چه طوری می تونم این مشکلات را رفع کنم؟
سه نمونه عکس گذاشتم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

پیوست‌ها

• 01.JPG
    01.JPG
    92.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 02.JPG
    02.JPG
    102.3 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 03.JPG
    03.JPG
    65.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

پیام یزدانیان

کاربر عضو
با سلام بنده هم مشکل افزونه دوکان رو دارم نسخه جدیدش 2.9.0 رو نصب کردم نسخه پرو . وقتی روی هرتنظیمی کلیک میکنی ریدایرکت میشه به صفحه وارد کردن لایسنس . در حالی که همه ی بخش هاش فعاله و ظاهرا خیلی ها این مشکل رو داشتن فایل های ترجمه رو هم گشتم موردی در تگ ها نبود . ممنون میشم کمک کنید . باتشکر

و یک مورد دیگر که افزونه دوکان این خطا رو نشون میده آیا کسی نظری داره؟

خطای دوکان:
لطفا رونوشت‌تان را فعال کنید

باتشکر

بارها گفته شده
افزونه
رو نصب کنید .و ارور بالا رو غیرفعال کنید و دیگه مشکل رفع میشه.

• Like

webnet

تازه وارد
سلام دوستان من هم افزونه دکان رو نصب کردم ولی بعد از ثبت نام فروشنده اطلاعات فروشنده ها برام نمیاد و در حال بارگزاری است و هیچ اتفاقی نمیفته

golshahr

تازه وارد
سلام
افزونه Dokan - Store Support که نصب میکنم اروری داره میده
اسکرین شاتش رو فرستادم

پیوست‌ها

• Screenshot 2019-10-16 11.22.34.png
    Screenshot 2019-10-16 11.22.34.png
    8.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

golshahr

تازه وارد
سلام دوستان من هم افزونه دکان رو نصب کردم ولی بعد از ثبت نام فروشنده اطلاعات فروشنده ها برام نمیاد و در حال بارگزاری است و هیچ اتفاقی نمیفته
منم همین مشکل رو دارم
دوستان کسی هست جواب بده؟

بالا