مشکل در افزونه پرداخت آنلاین پی لاین

amirkashani

کاربر عضو

با سلام

بنده پلاگین شمارو نصب کردم ولی وقتی میخوام فعالش کنم این ارور رو میده میشه بررسی بفرمایید

Fatal error

: Call-time pass-by-reference has been removed in

C:\Program Files\EasyPHP-12.1\www\wp\wp-

content\plugins\payline-woocommerce\index.php

on line

41

یه انتقاد:

این فورام خیلی فورام خوبی میتونه باشه اگه مدیران یکم بیشتر توجه داشته باشند به پست های ارسالی الان این ارسال بنده میتونست تو موضوع خودش صورت بگیره اما متاسفانه انجمن مربوطه قفل شده بود برای بنده فرقی نداره اگه هم انتقادی هست برای پیشرفت انجمن هست

ممنون

یا حق

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حق با شماست. تاپیک از حالت عادیش خارج شده بود!

خوب . برای حل مشکل شما. کافی بود جستجو می کردید!

demon-smi

تازه وارد
سلام دوستان. من تازه کار هستم :"> و برای اینکه یاد بگیرم چی به چیه یه فروشگاه موقت روی هاست رایگان راه انداختم. :26: توی پی لاین هم عضو شدم و درگاه پرداخت رو فعال کردم و شناسه api گرفتم. افزونه پی لاین رو برای وردپرس نصب کردم. :76: اولین بار مشکلی که آقای کاشانی نوشتن پیش اومد. افزونه رو دوباره نصب کردم درست شد! :D توی تنظیمات ووکامرس هم روش پرداخت رو فعال کردم و api رو هم قرار دادم. اما وقتی خرید رو تموم میکنم و گزینه پرداخت رو انتخاب مبکنم وارد صفحه ای جدید با ارور 404 میشم. :33: میشه راهنمایی کنید من رو که باید چیکار کنم؟ :( درس فروشگاه هم اینه. خودتون یه نگاه بندازین من زیاد وارد نیستم. ممنون :-??

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
برسی شد

مشکل از ووکامرس هست صفحات رو نساخته ( یا بد نصب کردین یا ایجاد صفحات رو نزدید !! )

demon-smi

تازه وارد
وقتی نصب کردم ایجاد صفحات رو زدم. اما برای برگه پرداخت و تسویه حساب و تشکر و خروج و فراموشی رمز عبور چیزی نساخته. اگه ووکامرس رو دوباره نصب کنم رفع میشه؟ ممنون بابت جوابتون... :79:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله مجدد نصب کنید

هاست رایگان هم پیشنهاد نمیشه

demon-smi

تازه وارد
دوباره سلام. تمام مراحل نصب رو دوباره انجام دادم اما باز هم مشکب برطرف نشد. نمیشه خودم برگه پرداخت رو درست کنم و توی تنظیمات ووکامرس برگه رو معرفی کنم؟ من خودم برگه رو ساختم و کد [woocommerce_pay] رو داخل برگه گذاشتم و تنظیمات ووکامرس رو درست کردم. حالا بعد از انتخاب پرداخت وجه صفحه سفید میشه و هیچی بالا نمیاد! لازم نیست توی افزونه پرداخت هیچ تغییری ایجاد کنم؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
یا مشکل از نصب ووکامرس هست ( اینقدر نصبش ساده هست که نمی شه توش اشتباه کرد ! :D )

یا هم که از هاست زایگان مشکل ( سرویس های هاستینگ رایگان زیاده یک جا دیگه تست کنید )

win4win63

تازه وارد
مشکل من همینه ! همه ی افزونه های جدید که گذاشتید رو هم دانلود کردم اما باز خرابن !! چی کار کنم ؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
مشکل من همینه ! همه ی افزونه های جدید که گذاشتید رو هم دانلود کردم اما باز خرابن !! چی کار کنم ؟
کدوم افزونه ها ( تاپیک مربوط به افزونه پیلاین هست ) شما هم از هاست رایگان استفاده می کنید ؟ لینک سایتت رو هم بزارید

win4win63

تازه وارد
کدوم افزونه ها ( تاپیک مربوط به افزونه پیلاین هست ) شما هم از هاست رایگان استفاده می کنید ؟ لینک سایتت رو هم بزارید
همین افزونه ی PayLine برای ووکامرس ! نه هاست رایگان چیه ! آدرس سایت : shop.gamesroom.ir

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
مشکل از افزونه نیست

از داخل تنظیمات ووکامرس تیک گزینه " قابلیت بهبود انتخاب کشورهای انتخاب شده " رو بردارید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
شما اصلا درگاه پیلاین ندارید !

• پرداخت اینترنتی شتاب - بانک ملت
  • انتقال مستقیم بانکی
  • پرداخت از طریق چک

چک کردم هیچکدوم به پیلاین وصل نمی شه

بالا